Strona 886 z 1002
Pokaż wyniki od 8,851 do 8,860 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Pati gratulacje!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie

Serdeczne gratulacje dla wszystkich mamusi, które miały już okazje tulić swoje maleństwa 20 okazał się owocny dla kwietniówek.
    Wytrwałości i powodzenia dla kobietek w dwupaku, czekamy na Wasze pociechy!!

Moja kruszyna jest cudowna jak na razie grzeczniutka, śpi i je. Pokarm w cycach jest a ona ładnie radzi sobie z ssaniem więc jestem zadowolona
    Z nowości... to w szpitalu, w którym urodziłam zrobili kangurowanie czyli maluszek po wyjęciu z brzuszka i zbadaniu przez lekarza jest kładziony na klatce piersiowej tatusia, żeby był kontakt skóra do skóry a jak kobieta wraca z bloku to przenosi się do mamusi, rewelacyjna sprawa, jak rodziłam syna to jeszcze tego nie bylo.
    Możliwe że jutro wyjdziemy do domku, gdyż tu normalnie wupuszczają w niedzielę, wolę jednak nie nastawiać się, żeby potem nie bylo rozczarowania.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!

Ann, Sysiasia, Pati - gratulacje! Pokaźne dzieciątka! wracajcie szybko do sił!

Nadrobiłam dziś posty z ostatnich dni, ale nie jestem w stanie nawiązać do wszystkiego.

Początek macierzyństwa to jest jakaś masakra dla mnie . Gdzieś kiedyś przecźytalam, ze to ciężki kawałek mleka jest!
    Cały czas nie śpię. Mój najdłuższy sen to 3 h w ciągu doby. Jestem wyczerpana ale dobra zmiana jest blisko .
    Mam ogromny problem z karmieniem. Mały przez to, ze nie śpi to ńie chce się przystawiać. Mam zywe rany na sutkach plus od wczoraj nawał. Cycki jak kamienie. Wczoraj udało się przystawic malego tylko raz ! Poranne próby totalnie bez skutku. Tylko krzyk. Wzięłam się wiec za laktator i w pierwszym rzucie ściągnęłam 6 ml! Dramat. Żeby się nie zmarnowało to podaliśmy to małemu strzykawka! Potem jeszcze dwie sesje z laktatorem. 2 x po 9 ml. Tez poszło strzykawka bo mały nawet z butelki ńie chciał ssać.
    K miał jechać do przychodni go zgłosić ale powiedział, żebym ja pojechała i wyrwała się troche z domu od tego płaczu. Nie było mnie godzinę i jak wracałam to cała zryczana, ze dziecko zostawiłam. W ogóle to wczoraj przepłakałam cały dzień . Małego udało się przystawić wieczorem i pojadł trochę. W między czasie K wydzwonił konsultantkę laktacyjna i wyprosił, żeby jeszcze wczoraj do nas przyjechała. Była po 9 a wyszła po 12 w nocy! Mega ważne spotkanie! Zważyła małego i stracił już 400 g od masy urodzeniowej (3800) wiec działać trzeba szybko. Dużo się wczoraj pokarmilismy, dużo pomogła. Rozmasowała trochę piersi. Zbadała małego i okazało się, ze ma piękne napięcie mięśniowe (miał z tym problem po porodzie) wiec odetchnęłam .
    K pojechał do apteki po mm i kapturki do karmienia. Kapturki mogą być dla nas wybawieniem!
    Ogólnie to pani podejrzewa, ze moje piersi maja problem z wypływaniem pokarmu. Okazalo się ze mały kończył jeść nie dlatego, ze się najadł ale dlatego, ze mleko przestawało płynąc. A jest tego mleka w piersiach mega dużo. Nie wiem co z tym.
    Na noc pani zaleciła 60 ml mm. Zjadł wszystko i taki był kochaniutki! Zero płaczu nawet przy przebieraniu, toalecie.
    To mleko dostał przed druga,na następne karmienie wstal po 4. Próbowałam przystawić ale bez sukcesu. Cycki jak kamienie . K zrobił 60 ml mm ale mały zjadł tylko 30. Plan był taki żeby spać dalej ale ból piersi nie pozwolił. Zabrałam małego na dół żeby chociaż K się wyspał i usiadłam do laktatora. Odciągnęła 40 ml! Dziedzic dostał na śniadanko mleko mamusi z butelki . Wiem, ze się najadł bo do końcówki musiałam go bardzo namawiać . Ale nie mogło się zmarnować. Teraz słodko spi a ja się tu wynurzać.
    Mimo kumplującego się zmęczenia humor mam dziś dużo lepszy i w innych kolorach widzę następne dni .
    Cycki bolą wiec zaraz siadam znów do laktatora ogarniać drugie śniadanie). W razie w będziemy podawać mm. Ważne, żeby Julek był najedzony i odżywiony! A ze mieszanie to sprawa drugorzędną! Postanowiłam zainwestować w laktator elektryczny żeby sobie szybko z nawałem poradzić. Chce tez zagoić sutki.
    Z konsultantka będziemy się jeszcze spotykać. W niedziele rano wpadnie do nas zważyć małego. Okazało się tez ze ona niedawno podpisała umowę z NFZ na bycie położna poz i zostanie nasza położna środowiskowa . Kolejne konsultacje wiec w ramach NFZ. Super!
    Serdecznie gratuluje tym z Was, które dobrnęły do tego momentu .

Dobrego dnia Wam życzę!
    Dwupakom cierpliwości i rychłego rozpakowania!
    Ostatnio edytowane przez Drzewko Pomarańczowe ; 22-04-17 o 07:09

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Pati gratuluję

Witam wszysykie Mamusie jestem z majówek ale z ciekawości co mnie w najbliższych dnia czeka zaczęłam Was podczytywać. Strasznie mnie cieszy każde rozpakowanie Życzę Wam duzo przespanych nocy!

A czy możecie podzielić się już zdobytym doswiadczeniem w sprawie mleka modyfikowanego? Na jakie sie zdecydowałyście?

Trzymam kciuki za wszystkie dzieciaczko i mamusie:*

Gratuluje Wam kochane!!!
    U nas wszystko w porządku, karmimy się i mała pięknie ssie. Jest póki co grzeczna

Mi udało uniknąć się nacięcia krocza, nie pękłam również, ale hemoroidy mam straszliwe !!! Nawet boję się tam spojrzeć !!!

Ogólnie jako druga biegam tutaj po oddziale i powiem tak, że mamy po cesarskach są dla mnie bohaterkami.
    My dzisiaj powinnyśmy wyjść, więc popakowałam już swoje rzeczy

Miłego dnia dla Was

Pati gratulacje!

Drzewko trzymam kciuki za Waszą drogę mleczną! A próbowałaś lecytynę? Ponoć branie lecytyny troszkę zmienia lepkość pokarmu, ułatwiając tym samym jego wypływ z piersi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Drzewko przed odciąganiem mleka laktatorem spróbuj rozgrzać piersi. Mi super pomógł termoform z ciepłą wodą jak zaczął mi się robić zastój pokarmu więc polecam!! Ciepło rozszerza kanaliki mlekowe!!

Pati gratulacje!
    Nie wiem czy nas dzisiaj wypuszcza do domu mała ma ma zoltaczke i przed chwilą pobrali jej krew i się okaże czy jedziemy do domu czy pod lampy

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Pati, GRATULUJĘ
    Idziemy jak burza z tym rozpakowywaniem

Sobota - weekend, jeszcze jakby pogoda dopisała, to byłby luksus, a tu wieje i pochmurno :/
    Byłam wczoraj na szybkich zakupach, staram się codziennie gdzieś wyjść sama albo z Ulą, nawet śmieci wyrzucić, albo do sklepu obok. J wtedy zostaje z dziewczynami i daje radę za każdym razem coraz lepiej najważniejsze by Lucynka najedzona była i tyle !

Kupilam Uli nową kołdrę i poduszkę i balerinki do chodzenia po domu - piękne, złote, świecące. chyba nowa kołdra się sprawdziła bo Ulcia do 3 rano spała u siebie.

Mam wrażenie, że Lucynka jest mniej spokojna przez pogodę. Jak jest wiatr, to trudniej jej zasnąć i najlepiej wtedy przy cycu.

Drzewko, fajnie, że doradca laktacyjny pomaga Wam powodzenia w karmieniu, oby się udało tym bardziej, że mleczko jest.

U nas sprawdza się masaż brzuszka, gdy ją boli. Wtedy fajnie sier Mała odgazowuje i widzę, że lubi to bo od pierwszych dni masuję jej plecki, brzuszek czy pracuję nóżkami do tego uwielbia noszenie w chuście, przytulasek kolejny nam rośnie J zamówił już naszą i już nie mogę się doczekać dostawy

Lucynka kończy jeść, zaraz odbicie i muszę zrobić śniadanie dla Ulci

Dobrego dnia

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów