Strona 884 z 1006
Pokaż wyniki od 8,831 do 8,840 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Kaskach jak sytuacja? Czop moze odchodzic wiele dni przed porodem. Obserwuj ruchy dziecka.

Gratuluję mamom dzieciaczkow.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    camelka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ann, Sysiasia- Gratulacje!!!

Macierzanka- jak tam u Ciebie dzisiaj? Coś się rusza?

Ja byłam na kontroli w szpitalu, ktg właściwie płaskie, w niedzielę będziemy decydować czy wywołujemy czy czekamy jeszcze do wtorku.
    Załamałam się normalnie

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justyspj Zobacz posta
    Kaskach jak sytuacja? Czop moze odchodzic wiele dni przed porodem. Obserwuj ruchy dziecka.
    poki co wporzadku, czasami cos zakluje, mala sie rusza i wypycha, zadnych skurczy.
    zrobilam sobie spa bo kto wie jak to sie moze skonczyc.
    noc malo przespana bo juz cos kulo, przekrecic sie trudno, ciagle siusiu latalam

Cytat Zamieszczone przez camelka Zobacz posta
    Macierzanka- jak tam u Ciebie dzisiaj? Coś się rusza?
    Córa się rusza :P generalnie bez zmian, dalej dwupak, co do skurczy i napinania brzucha mam podobne odczucia o których pisałaś wczoraj. U mnie KTG w poniedziałek, choć nie powiem marzy mi się do niego nie dotrwać

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Gratulacje Ann i Sysia 20/04 rzeczywiscie okazal sie obfity w panny
    Moja mala juz sie nie opala, do jutra maja robic wyniki i jak sie poziom utrzyma to do domku.
    Mala je juz porzadnie, chetna do cysia i sprytna. Przystawialam ja do drugiej i od 6.30 bo pomiedzy spala a jak sie obudzila o 5 to ja sxumis ululal rata zachwycony Coreczka pojechal teraz do synka.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Ann Sysia Gratulacje.

My wczoraj bylismy u pni kardiolog jakies szmery na serduszku sa ale podobno nic strasznego. ma sie samo wyrownac ale mamy skierowanie na echo serca. Takze maj mamy na kontrolach u lekarzy.

Nikos spi ale tylko na rekach teraz co go włoze do wozka czy łozeczka to wszystko go parzy chyba. Masakra a taki na poczatku był spokojny.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Teraz troche o porodzie od kilku dni mialam wydzieline typu wody plodowe i w srode pojechalismy spr. okazalo sie ze to woda z czopu ? a nie wody plodowe ale w drodze powrotnej zaczely mi sie skurcze, myslalam, ze przepowiadajace, ale po prysznicu i przeciwbolowych nasilaly sie o 19.30 byly co ok.4min. zadzwonilismy i o 20.40 bylismy na oddziale na sali, skurcze co 3 min.. Jak polozna weszla i pytala o wody odeszly mi dokl. w momencie pytania. Rozwarcie 3 cm, po ok godz. poprosilam o gaz.skurcze mialam czeste i silne; pozycja na lewym boku ok.11.30 b. przyspieszyla. Przec lezac na plecach zaczelam po 12, przy pierwszych wyszla juz glowka, prawie nie wiedzialam co sie dzieje bo bylo b. szybko i bez znieczulenia. O 0.20 cala Disia byla juz z nami, cala i zdrowa, tata przecial pepowine mala zjadla sniadanko i zasnela ok 1.30, bo byla b.zmeczona. Po posilku, wazeniu i badaniach moglismy jechac do domu ok. 5ej, ale zostalismy w hotelu a teraz jestesmy na oddziale noworodkow.
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 21-04-17 o 12:37

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ekstra dziewczyny Teraz czekamy na ostatnie maluszki

Ja tez popekalam w nie fajna strone .. Cala w szwach jestem masakra ale nie bylo wyjscia musialam szybko przec bo malutka byla owinieta 3 razy pepowina wokol szyi i spadalo tetno.. Juz mnie nic wiecej nie obchodzilo zeby tylko urodzic
    Dla moich dzieci zrobie wszytko Jest sliczna.. Ladnie ssie piersi na zmiane.. Przy innych bobaskach widac ze jest wieksza troszke ale i tak taki maluszek jest

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Ann, Sysiasia gratuluję doczekałyście się
    Ania, powiem szczerze, że dla mnie masakra z takim szybkim powrotem do domu! Wiadomo, że każdy chce jak najszybciej być w domu, ale u Was to już ekspres!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Sysiasia, najważniejsze, że wszystko dobrze z Tobą i Małą! Jeśli chodzi o popękanie, to nie doradzę nic, jedynie słyszałam, że takie są koła do siedzenia i podobno się sprawdzają, ewentualnie można na kole ratunkowym siedzieć.
    Twoja Malutka po urodzeniu większa jest niż moja Lucynka, która skończyła już trzy tygodnie
    Fajnie, że już jesteście razem

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów