Strona 883 z 1002
Pokaż wyniki od 8,821 do 8,830 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Kochane o 13:55 na świat przyszła moja kruszynka, z wagą 3670g i 54 cm długości, jest prześliczna i przegrzeczna

Pozdrawiam Was gorąco i postaram się jutro napisać coś więcej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ann Melduje sie ze udalo sie wbic w ten sam termin Nam :

Dzis o 10:35 przyszla na swiat i moja coreczka Wazyla 3990 g i 58cm.
    Porod naturalny bez znieczulenia Samo sie zaczlo w srode o23 i skonczylo w czwartek Super ciesze sie ze juz po
    Bardzo popekalam..

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ann, sysiasia gratulacje!!!

Niech się maleństwa zdrowo chowają.

Za nami ciężki dzień. Jak się Jula przystawiła do cyca ok.12 w południe, tak do 23 była z drobnymi przerwami po 20-30min.

Później płacz nieutulony, czego nie próbowaliśmy, by ją uspokoić... drogą dedukcji i eliminacji doszliśmy, że być może chodziło o pępek. Body podrażniało, bo nawet na materiale był ślad

Biedna kruszynka. Teraz w końcu zasnęła. Zobaczymy, czy się będzie wybudzać czy nie.

Mam pytanie do mam z doświadczeniem. Wczoraj moje piersi były jak balony, a że jeden sutek był poraniony to ściągnęłam pokarm laktatorem i trochę mniej karmilam z tej piersi. Dziś jest ona o rozmiar mniejsza od tej drugiej. Po całym dniu karmienia na przemian dziś, z wiekszym naciskiem na tę mniejszą nic się nie zmieniło. Da się to jeszcze jakoś wyrównać czy to już Tak zostanie?

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ale wysyp ! Gratuluje swiezym mamusiom !
    Czekamy na reszte.

Dobrze zauwazylam? Same dziewczynki ?

Sysiasia, Twoja kruszynka wagowo zblizona do mojej, moja 4150. Tez rodzilam bez znieczulenia i tez popekalam. W niefajnym miejscu zreszta. Dlugo bede sie goic.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ann, Sysiasia, gratulacje!
    Faktycznie 4kg to sporo nic dziwnego ze popekalyscie. Ale najwazniejsze, ze maluszki sa zdrowe!

Ala, ja do ginekologa po 6tyg, pewnie jak wiekszosc po pologu.

Maminka, u nas tez nie latwo. Emila przespala dopiero od polnocy do 2 (dzieki czemu i ja polprzytomna moglam usnac) a tak to wisiala na cycu i plakala otwierajac dziuba jakby caly czas glodna. Momentami juz nie wytrzymywalam i plakalam z nia ale z drugiej strony to dobrze bo wczesniej spala ciagle i nie moglam jej dobudzac na karmienie i nie dojadala ( takie bledne kolo). Wiec teraz mam nadzieje ze sporo przybrala.

Oby sie najadla teraz, marze o godzince snu ale sie priorytety zmieniaja po porodzie

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Domi, nam jak usnęła Jula przed 1 tak twardo śpi. Raz się obudziła o 4, ale wzięłam tylko na ręce i już znów spała i cyca nie chciała. Teraz przed 7 druga pobudka, chwilę pojadła i znów śpi.
    Mam dylemat czy na siłę budzić i karmić(teraz zaciska buzię i nietak chce), czy odpuścić. Nie chcę jej przegłodzić,z drugiej strony wczoraj tyle wisiała na cycu, że może jeszcze nie ma miejsca a i płacz ją wykończył...

Macierzyństwo to kalejdoskop. Każdy dzień inny,inne dylematy... i to wszystko za sprawą tych maleńkich kruszynek

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Maminka ja budzę bo mi leciala z wagi ale jeśli Jula dobrze przybiera to na siłę raczej budzic nie trzeba. Podobno 'na zadanie' jest karmic najlepiej. U siebie widzę, ze odkad nabrala wiecej sil (bo ladnie jadla i chyba przybrala) to zaczyna sama sie wybudzac w godzinach karmienia. Mysle, ze niedlugo wszystko sie ureguluje. A pierwszy miesiac ponoc najgorszy z karmieniem.
    Ja dzis mam polozna drugi raz, mam nadzieje, ze Emila przybrala. Nie widze innej opcji po takim żarełku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Gratulacje dziewczyny! Faktycznie większość kobietę się rodzi.
    U nas noc straszna, cyce i tak bolą że masakra. Nie wiem polecacie maltan na brodawki?

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    kobietki a ja z pytaniem
    dzis rano chyba odeszedl mi czop, mowie chyba bo go niezauwazylam w toalecie a teraz mam lekko brazowawe plamy na wlkadce, czy to normalne czy jechac na szpital? szpital w ktorym bede rodzic to odleglosc 50km. narazie zadnych boli ani skurczow, mala sie rusza jak zwykle

Ann, sysiasia gratulacje!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów