Strona 882 z 1002
Pokaż wyniki od 8,811 do 8,820 z 10019

Kwietniówki 2017

Junior Member
    korelka

Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!znalazłam forum i Was czytuję od jakiegoś miesiąca a zarejestrowałam się dopiero teraz Chyba przeterminowanie mnie do tego skłoniło i camelka, która też ujawniła się niedawno Moje pierwsze dzidzio i czekam już z wielką niecierpliwością...2 dni po terminie.... czekamy... codziennie kilkanaście skurczów przepowiadających bezbolesnych i cisza...
    Pozdrawiam!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    camelka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hej Korelka! No ja też się długo zbierałam
    Napisz coś więcej, masz jeszcze jakieś objawy? Mnie dzisiaj od czasu do czasu coś zakłuje boleśnie w podbrzuszu, ale trzyma max 2-3 sekundy i puszcza, więc to chyba nawet nie są skurcze? Nawet te przepowiadające ponoć trwają ok 15-30sek. Kurcze w pierwszej ciąży to nawet człowiek nie wie, jak to jest w ogóle odczuwalne.. Czy to tylko ze mną coś nie tak, że nawet nie potrafię tego odróżnić?

Korelka, witaj

Camelka od jutra dolaczam do klubu przeterminowanych

Ku "wielkiej radosci" czworonoga odkurzylam mieszkanie ze szczegolnym uwzglednieniem jej poslan linieje strasznie to nasze malenstwo 25kg

W przychodni posiedzialam godzine na korytarzu w kolejce.... w gabinecie spedzilam 3 minuty... bywa. grunt ze zwolnienie jest.

Potem zakupy a teraz w domku padam na twarz.

Junior Member
    korelka

Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Więc tak...Od 38 tygodnia biorę olej z wiesiołka dodatkowo do witamin. ( poradzili na szkole rodzenia) Śluz jeszcze przed tygodniem był bardzo obfity biały jednego dnia podbarwiony nawet krwią, ale nie wiem czy to czop wychodzi na raty czy zwykły śluz. Lekarz jak tydzień temu mnie badał powiedział, że szyjka 1 palec. No i te skurcze takie częste zaczęły się właśnie po tym badaniu przez lekarza, dodatkowo bolało mnie podbrzusze przez 2 dni myślałam, że coś będzie, ale się uspokoiło widocznie mały jeszcze nie gotowy...
    Zaznaczam sobie skurcze w applikacji na telefonie i wychodzi, że średnio trwają ok 30-50 sekund. Jak nic się nie będzie działo mam się zgłosić na oddział po weekendzie do przyjęcia. Zobaczymy....

Mnie kłuje boleśnie w podbrzuszu jak mały się rozciąga i kopie po pęcherzu, a ma chyba trochę siły bo ostatnio już prawie 4kg..... W nocy jak przewracam się z wielkim cięzarem z boku na bok to chwilami pobolewa mnie podbrzusze ale po chwili przechodzi...

Pytanie mam, a jak liczycie ruchy dzidzi już po 40 tygodniu? Bo są różne szkoły.

Junior Member
    camelka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Macierzanka- nie powiem, żeby mnie to cieszyło :P Ja to bym Wam dziewczyny wszystkim życzyła, żeby już żadna się nie przeterminowała! No ale co zrobić jak dzieciaczki nie chcą wychodzić..trzeba czekać a w klubie zawsze raźniej

Ja po weekendzie chyba też będę na oddziale jak się nic samo nie rozkręci. Tutaj czekają ok 8-10dni po terminie. Mówili mi, że jak zobaczą np po 7 dniach, że jest kompletna cisza to wtedy zaczynają ciut wcześniej. W niedziele będę już 8 dni po.

To ja Wam powiem, że już zgłupiałam trochę, ja nawet jak mi brzuch twardnieje to nie czuję tak wyraźnie początku i końca :/

Moja córcia jest słodka - kupka, cycuś i śpi - inne dzieci wrzeszczą a tu grzeczna jak anioł mam nadzieję, że jej zostanie

Ania B - też tęsknie za moim synkiem - ale jutro mnie odwiedzi

Witam nową mamę
    Camelka - tak relaks i poszło

Tez chce do domku !!!! Wypucować małą po swojemu

A z objawów zwiastujących: czop 1,5 tyg przed najpierw przezroczysty, potem brązowy, potem nitki krwi w śluzie. Skurcze przepowiadające trwające dwa tygodnie i nabierające w siłe z każdym dniem najpierw w nocy, potem i w dzień i w nocy - ale po prysznicu wyciszenie aż do wczoraj gdzie po prysznicu i po kąpieli i po zmianie pozycji nie ustawały, a tylko rosły w siłę - nie polecam za szybko do szpitala ja przesiedziałam 1 fazę porodu w domu - wiadomo czas na dojazd trzeba brać pod uwagę - ale mnie szpitalne mury nie odpowiadają i hamują akcję

Chcę spać bo nie umiem spać w dzień dlatego czekam na noc

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam trochę was podczytuję ale jakoś czasu i siły brak na pisanie...

Gratuluje nowym mamusiom... zdrówka dla was i maluszków...

Ala pisałaś o grzecznym dziecku do 2-3 tyg... hmmm u mnie niestety to się sprawdziło... we wtorek Patrysia skończyła 2 tyg a od wczoraj jest masakra ze spaniem... ale to chyba przez moją dietę a raczej chyba całkiem nic nie będę mogła jeść oprócz bułek pszennych z masłem i chudym mięsem bo nawet po chlebie białym i po nabiale malutka ma problemy z brzuchem...

Palina co do ubywania dziecka to normalne że do 3 doby dziecko ubywa ale trzeba jak najwięcej przystawiać malutką do piersi to Ci najlepiej pobudzi laktację... też tak mieliśmy... co wieczór pielegniarki z noworodków straszyły nas ubywaniem i jeszcze trochę zółtaczką... Na szczęście neonatolog i pediatra nie robiły z tego tragedii i kazały dużo przystawiać i będzie dobrze... I na szczęście obyło się bez dokarmiania...
    A teraz się karmimy tylko cycem widzę że malutka coraz cięższa sie robi i rośnie bo już pierwsze pajace robią się za małe... I jak się dziś ważyłam z małą i sama to wyszło że do 4 kg niunia już dobija więc całkiem dobrze... fajny drugi podbródek jej się zrobił...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Na KTG zero skurczy.
    Na wizycie nic sie nie dzieje, szyjka zamknieta,lekko skrocona,rozwarcia brak. Zero oznak zblizajacego sie porodu.

Za tydzien mam isc do szpitala na KTG i usg kontrolne i zobaczymy co dalej.

Polozna poradzila masaz sutkow.

Ehh,niby do terminu jest troche czasu, ale wątpię by cos ruszylo. Pozostaje czekac i tyle.

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    witajcie
    poszalalam troche z mopem i leze, mala sie tak rozbrykala ze cisnie mnie az dol brzucha mnie kluje i szyjka ale tylko z jednej strony . uniemozliwia mi to chodzenie, niewiem kurna juz co robic, z pierwsza cora tak nie mialam.mogloby sie juz rozkrecic a nie tak na raty. byc moze szyjka sie skraca i sa tego skutki. juz mi cholernie ciezko.

Gratulacje dla mamus!!!!!
    witam nowe przyszle mamy

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    oj, Meg, to współczuję
    ja mogę jeść praktycznie wszystko, Mała nie ma problemów, póki co jedynie pizza odpada póki co, zjadłam kawałek i nawet brzuszek jej nie bolał, ale kupka brzydka była

i dziewczyny, ile po porodzie wybrać się do ginekologa? bo w moim szpitalu to jak się o coś nie zapytało, to się nie wiedziało, a o to zapomniałam zapytać. w internecie widzę że albo jak się skończy krwawić, albo po 6 tygodniach, jak to jest?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów