Strona 881 z 1006
Pokaż wyniki od 8,801 do 8,810 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Wszystkim kolejnym mamusiom WIELKIE GRATULACJE !!!

Drzewko widzisz jednak do domku. Powiem tak wszedzie dobrze ale w domku najlepiej.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    camelka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Drzewko- Jeśli chodzi o odejście wód to widzę, że perfekcyjne podejście i jaka technika! Ja idąc za radą którejś youtuberki podłożyłam już jakiś czas temu taki podkład ochronny na materac, ale w pogotowiu mam jeszcze ręcznik na wyciągnięcie ręki- mam nadzieje, że się w końcu doczekam i się przyda.

Mami- widzę, że jednak domowe spa zadziałało! Ciepła kąpiel, oliwka.. mama zrelaksowana i zrobiona na bóstwo to i dzieciątko się zdecydowało na wyjście

A co z Figą? Czy mi coś umknęło czy nie pojawiła się od jakiegoś czasu? Ile mamy jeszcze nierozpakowanych/przterminowanych mam? Coś mi się ta grupa wsparcia przeterminowanych kurczy A u mnie dzisiaj 5 dzień na liczniku i dalej cisza, nawet czop mi nie odszedł :P Czy ja kiedyś urodzę ?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko, ale dobra wiadomość nie ma jak w domu

Ania, czyli wózek zdążył dojechać super! Dobrze, że macie dobrą opiekę! A Ty odocznij jeśli możesz

Drzewko, my już tak z J wytęsknieni byliśmy, że gdy gin dał nam zielone światło, to w sumie nie wiedzieliśmy co robić radość była, ale i stres czy nadal będzie tak cudownie jak wcześniej, no i jak to "zorganizować" przy dwójce.dzieci, gdzie jedno co chwila do nas w nocy przychodzi, a drugie się budzi na cyca ! Ale udało się

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A najbardziej to polecaja tu na sucha skore niemowlaka mleko z piersi, tylko u mnie na razie odpada.
    czuje sie dobrze, tylko w ciagu dnia nie umiem spac
    tak, wozek zostal dzis odebrany przez malzonka takze jak zawsze wszystko u nas w czas. I jeszcze na dodatek znajomy makler pokazal dzis mu dom ktory chcielismy kupic, jeszcze przed wyjsciem na oficjalny rynek, maz zlozyl oferte i czekamy... ale teraz ciezko cos kupic bo ceny ida w gore podczas licytacji. Jak Ben sie urodzil to maz kupil firme... nawet sie smialam ze dom znajdziemy w dniu ur. Disy i widzicie
    Sprobuje zasnac bo mala drzemie, przystawie ja jak maz wroci...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tesknie juz za synkiem, na oddzial moze przyjechac tylko miedzy 16-18 wiec dzis pewnie nic z tego((

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Ania i mami - gratulacje

u mnie dalej dwupak. dziś się biorę za sprzątanie, potem zakupy... ponoć cierpliwość*jest cnotą... no to ćwiczę dalej to życie w cnocie....

Załącznik 100723

ha ha ha ja tez dalej w dwupaku i tez stwierdzilam ze cierpliwosc poplaca tez robie porzadki z deko wolna bo niechce mi sie ale coz

Junior Member
    camelka

O mnie
    kaskach2007, Macierzanka- mam ten sam plan na dzisiaj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Drzewko ale Ci zazdroszczę wypisu do domu. My dopiero w sobotę tak dzisiaj gin mówiła. Chociaż widzę że mała robi się trochę żółta i boję się że będziemy tu jeszcze kilka dni.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    o kurcze, rzeczywiście baby boom, miło mi się na sercu robi i takie przyjemne dreszcze mam jak wchodzę i widzę, że tyle Maleństw jest już z tej strony świata gratulacje Dziewczyny!

witamy camelka, lepiej późno niż wcale a jak ogólnie Twoja ciąża? dawała w kość?

mi też proponowano te kapturki, bo sutki miałam strasznie poranione, ale się zawzięłam, powiedziałam, że Wiki plastiku ssać nie będzie i ona ciągnęła cyca, a ja ad nią ryczałam. Ale trwało to z 4 dni, pomogło wietrzenie i maść maltan. Teraz już jest super

U nas jakaś epidemia, Wiki też złapała lekki katarek zaopatrzcie się lepiej od razu w inhalator, bo organizowanie na szybko nie jest fajne.

Oby jak najszybciej Was do domu wypuścili, trzymam kciuki!

Palina nie bój się, kolor nie zawsze oznacza żółtaczki, moja mała była strasznie żółciutka, a biliurbina 8,5 i wyszliśmy spokojnie do domu

Ania, najważniejsze, że wózek jest hehe

Junior Member
    camelka

O mnie
    Ala_D Jeśli chodzi o moją ciążę to mąż się śmiał, że jestem do tego stworzona Nie dawała mi w kość wcale, żadnych mdłości, wymiotów, bóli pleców czy innych takich. Może też dlatego tak późno się zarejestrowałam, bo u mnie po prostu było nudno Tzn oczywiście tylko się cieszyć, ale nic specjalnego się nie działo. Tak jak pisałam wcześniej, pracowałam prawie przez całą ciążę- myślałam, że przez to zbierze się jakoś szybciej:P A teraz to już powoli wariuje od tego czekania, tracę powoli nadzieje, że w ogóle kiedyś stamtąd wyjdzie :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów