Strona 88 z 327
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 3267

Kwietniówki 2017

Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    O rany Roza to mialas przejscia.. ale w ogole co to za lekarz! Takie podejscie do pacjentki to jakas chora sytuacja.. Dobrze ze wszystko jest dobrze :* jak nie bylo rumienia i szybko wyciagnelas kleszcza to nie powinnas sie zarazic bolerioza, pracuje w przychodni i pacjenci z bolerioza zazwyczaj maja potezne rumienie w miejscu ugryzienia, goraczke i ogromne bole miesni - jak przy grypie. Obserwuj sie ale mysle ze po takiej szybkiem akcji jestes cala i zdrowa !

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    maxymalnie ten kleszcz siedział 5-3 h cały wyjęty żywy taki malusieńki, zdezynfekowałam rankę i narazie nie ma rumienia a to juz 2 tyg mienęły, ponoć bolerio nie szkodzi dziecku tylko matce ale ze to początek ciąży wolałabym nie brac zadnych antybiotyków

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    No Róża to miałaś przeżyć
    Ale dobrze ze wszystko w porządku u Was
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Kochane jak zrobić takie fajne suwaczki jak Wy macie na dole?

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cześć
    Róże, super że wszystko dobrze na zgagę mi pomagają migdały.
    A suwaczek zrób np na stronie:
    http://www.suwaczki.com
    A potem edytuj sygnaturę i wklej BBCode.

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pesetka Zobacz posta
    A ja dziś już od rana w laboratorium robię test obciążenia glukozą. Jeszcze dwie godziny warowania przede mną. Dziewczyny jaki wam wyszedł cukier w badaniach? Mi wyszedł 93 na czczo i krzywa cukrowa do zrobienia.
    Dlaczego musisz tak szybko robić krzywą cukrową? Ja miałam w pierwszej ciąży cukrzycę i 2,5 miesiąca temu robiłam test, a teraz na razie tylko na czczo cukier i to wszystko. Gdybym teraz miała zrobić ten test, to by nie wyszedł. Mam tak silne mdłości, że ciężko mi żyć.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, nie odzywałam sie troszkę bo teraz ciągle zamieszanie z przedszkolem i córcią, ale czytam na bieżąco w miarę
    Kakasia bardzo współczuję tej sytuacji i trzymam za was kciuki
    Róża jejciu ale niefajne przygody cie spotkały oby juz teraz spokój był
    ja 13,09 mam usg penatalne czyli test podwójny i ciągle sie zastanawiam czy nie zawcześnie niby to 11 tyg wg usg a wg om 12 wiec mam nadzieję ze juz można zrobić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Hej mam dość wstydliwą sprawę. Od praktycznie zawsze mam problemy pokarmowe, cały czas gazy, a jak zjem określone produkty to już w ogóle maski gazowe włóż. Staram się tych rzeczy nie jeść. Jednak teraz w ciąży nie mam ochoty na nic, jem bo muszę, a i tak mam takie gazy, nie wiem nawet czy nie gorsze niż przed ciążą. Normalnie w pokoju można siekiere wieszać. Jem płatki owsiane, codziennie się załatwiam, bez problemu. Zaczęło się to od soboty, gdy miałam "niby jelitówkę". Już nie wiem co robić, bo nie dość, że męczy fizycznie to i psychicznie...

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!
    Jeden dzień bez forum i już kolejne kilka stron do czytania

U nas bez zmian, mięso jest fuuu, jogurty i ser biały sa ok. Problem tylko, że nie moge dzień wcześniej nic przygotować do pracy, bo na drugi dzień najczęściej mam już inne preferencje i mdli mnie na widok tego, co poprzedniego dnia było smaczne. Dziwnie, co?

Brzuszek już wystaje, mąż i mama mówią, że trochę za szybko i pewnie się objadam, ale ja raczej w drugą stronę. Mało jem, bo wszytsko pachnie źle...
    Ostatnio stałam w sklepie i wąchałam po kolei produkty - musiałam wyglądać jak czubek

Jutro rano idę na badania z krwi, w tym HIV, kiła itp. Mąż się śmiał, żebym mu dała znać jak coś z HIV wyjdzie heheheh żartowniś

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Też tak mam ze jednego dnia się czymś zajadam a drugiego juz wcale mi się smakuje albo wręcz mam wstręt.
    Także to chyba jest normalne.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów