Strona 878 z 1006
Pokaż wyniki od 8,771 do 8,780 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Zegarek pokazuje 4:45 tak wcześnie to jeszcze mi się nie zdarzyło pisać na forum

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A mi nawet czytac nie zdazylo sie tak wczesnie

Hej Dziewczyny,

Drzewko brawi

U nas byl kryzysik z karmieniem 2 dni temu (poranione brodawki do krwi i w efekcie karmienie butelką). A mala w szpitaku stracila sporo i jeszcze zazokcenie. Byla u nas polozna i nie przytyka pi wyjsciu ze szpitala na szczescie id 2 dni znowu ja karmie i Emila sie rozkrecila z jedzeniem a ja z laktacja wiec iby jutro waga ruszyla. Ja myslalam ze moje dziecko ti aniolek i tak ladnie spiba to efekt zoltaczki (sennosc i przysypianie przy karmieniy).

A myslalam ze JP to prosty temat

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    KP mialo byc. Sorka za bledy - telefon w jednej rece a w drugiej Emilka na cycu

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Gratulacje drzewko, czekaniem zasluzylas na fajny porod
    Witam nowa mame
    ja tylko na chwile, bo moze uda mi sie chwile pospac na swiat dzis przyszla Disa g. 0.20, duza panna 3690g, sn po skurczach i odejsciu wod przy wejsciu na sale ok godz 20.40. Czujemy sie dobrze tylko ciezko mi chodzic. Po4,5h odeslali nas do hotelu przyszpitalnego - wiecej szczegolow sprobuje pozniej; )

Ann trzymam kciuki. I czekamy na dobre wieści.
    Ania b gratulacje! Szybko poszło.

Kochane !!!
    Moja Blanka jest już na świecie, moje śliczne serduszko z bujną czuprynką poród express, kazdej życzę !!!

Cały dzień skurcze od 23:00 co 6 minut. O 1:40 byłam na oddziale, na sali porodowej od 2:10, skurcze co 5 minut, ale długie i mocne o 5:45 malutka była z nami jestem najszczęśliwsza na świecie 10/10 3570 i 55 cm.

Idę spać

Ania B - gratulacje !!! Ściskam Cię mamuśko !!!
    Ostatnio edytowane przez mami_mami ; 20-04-17 o 07:11

Mami gratulacje! Widzisz a balas się że zostaniesz na koniec.
    No to dzisiaj chyba będzie baby boom!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Dziekuje
    Gratulacje mami- przybijam Ci wirtualna5 chyba jednak te natuaralnierozpoczete porody sa duzo "przyjemniejsze". Gdyby maz nie byl przyzwyczajony do Disi to mialybysmy dzis Blanke i Biance

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Dziewczyny, ale super wiadomości od rana
    Mami, GRATULUJĘ super, że szybko poszło i Blanka jest już z Wami

Ania b, Ty to potrafisz zaskoczyć wielkie gratulacje czekam na więcej info, ale bardzo się cieszę, że wszystko dobrze z Disą i z Tobą

Doni, nie przejmuj się kryzysem pamiętaj, szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko więc spokojnie i z uśmiechem na twarzy

Ann, takie są niestety uroki szpitali :/ u mnie stopery były na liście szpitalnej już po pierwszym pobycie na oddziale w 4 miesiącu ciąży. Akurat płacz dzieci nie przeszkadzał, ale chrapanie to istny koszmar!!! Mam nadzieję, że szybko i bezproblemowo urodzisz czekam na dobre wiadomości

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

O mnie
    Dobrze, ze zdecydowalismy sie zostac w hotelu przy szpitalu. Okazalo sie, ze Disa jest Rh pozytywna i powinni nas zostawic na oddziale na badania i obserwacje. Takze zadzwonili rano i musialam maszerowac na drugi koniec duzego szpitala... i tak dzis jeszcze kilka razy jesli nie zdecyduja sie nas przeniesc, dobrze ze nie pojechalismy do domu. Disa na razie nie jest zolta, dosyc spokojna, pila z cyca tylko raz po porodzie a teraz spi caly czas zobaczymy... Ben byl troche zolty po urodzeniu, ale go nie naswietlali, wystarczylo slonce Skandynawii, ale jadl non stop; ) 3majcie za nas kciuki.
    Ann jeszcze raz powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 20-04-17 o 08:35

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów