Strona 877 z 1002
Pokaż wyniki od 8,761 do 8,770 z 10016

Kwietniówki 2017

Anka gratulacje!

Drzewko gratulacje!

Super dziewczyny

Camelka witaj

mami - ja sobie wymarzyłam, że "jak kiedyś będę w ciąży to zacznę szyć", mój mąż to zapamiętał i potem na początku ciąży dostałam od niego maszynę na urodziny

U mnie termin jest jutro. Drugi dzień, wieczorem czuję mega napieranie na krocze. Nie jest to taki ból jak przy spojeniu, ani nie są to skurcze tylko własnie takie dziwne napieranie.... Przypuszczam,*że szyjka się skraca. Ciekawe czy moje dziecie będzie punktualne :P i urodzi się po prostu w terminie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Drzewko gratuluje.

Camelka witaj.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Drzewko gratuluję!

Camelka witaj.

Mnie przenieśli właśnie na noworodki bo patologia pęka w szwach, tyle przyjęć a ja i tak rano bym tu trafiła więc będę miała łóżko zaklepane, jak to ujęła położna.
    Ze spania sądzę nici, bo maluszki właśnie zaczęły nocny koncert.

Junior Member
    camelka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    monyka- Wow! To się dopiero nazywa odejście wód "z pompą"

Ann85- Trzymamy kciuki!

Ann powodzenia !!! Poproś męża o stopery do uszu i golnij sobie meliske z 3 torebek

Monyka - uśmiałam się Hihi laczki

Ja dziś mam nieregularne, ale bardzo bolesne skurcze cały dzień i czuje ból w kroczu i miejscu cięcia po pierwszym porodzie, liczę, że się zacznie to już 5 dzień tych skurczy !!!! Poszłam do wannny i wykąpałam się w olejku dla dzieci mojego synka - fajna skóra się zrobiła - mięciutka - nic tylko iść rodzić

Całuje Wasze brzucholki !!!
    I buziaki dla maluchów - nie mogę przeżyć, że ich nie mogę zobaczyć !!!

Junior Member
    camelka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    mami_mami- może coś się w końcu rozkręca! Ja "domowe SPA" robie sobie juz od jakiegoś czasu.
    Najpierw zrobiłam stopy- no stopy gotowe- mogę iść rodzić! nic
    Potem był czas na manicure- może teraz. nic
    W końcu tydzień temu wybrałam się do fryzjera- no teraz to już na pewno! haha a mój mały uparciuszek nic.
    Ale przynajmniej humor się poprawia- może dzisiaj też zafunduje sobie relaksującą kąpiel :P

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko GRATULUJĘ super wiadomość i wspaniale, że Młody się "ogarnął" i wszystko jest dobrze.
    Co do karmienia -skoro nawet personel szpitala mówi, że masz wystarczająco mleka, tzn.że tak jest nie nakręcaj się bo to najgorzej! Żołądeczek Juliana jest malutki i parę kropelek mu wystarcza na początku, później laktacja się rozbuja i mleka jest więcej, ale tyle ile dziecko potrzebuje więc spokojnie przystawiaj super, że mąż takim wsparciem się okazał.

Trzymam kciuki za jutrzejsze badanie kardiologiczne "naszego" dzieciaczka!

Witam nową mamusię lepiej późno niż wcale

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Drzewko gratulacje!
    Ann trzymam kciuki.
    Witam nowa mamusie pisz na bieżąco co Ciebie.
    Na oddział codziennie przychodzą po 2 panie które są po terminie na drinka z oksyrocyny. Na jedne to działa na inne nie.
    U nas trochę lepiej, już prawie normalnie chodzę tylko że nie mogę długo stać bo jednak szwy ciągną. Mała przestawiam do piersi ile mogę ale w cycach tylko parę kropel i nic. Więc jest trochę dokarmiana mm. Niestety już spadła z wagi prawie 200gr więc chyba mm nie jest najgorszym pomysłem w tym wypadku. Oby jutro coś ruszyło z moimi cycami.
    Z śmiesznych rzeczy to mój mąż jak ja zobaczył to powiedział że ma mieć na imię Łucja a już wcześniej zdecydowaliśmy się na Alicję i bądź tu człowieku mądry.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dzięki za miłe słowa :*.

Palina, dla Ciebie tez gratulacje! Łucja - super imię .

Jeśli chodzi o odejście wód to ja jestem bardzo "porządna". Położyłam się bardzo późno spać i jeszcze nie zdążyłam zasnąć. Mały się wiercił i poczułam w podbrzuszu pęknięcie. Tak wyraźne, ze wręcz miałam wrażenie, ze było to słychać wśród nocnej ciszy . Zaczęło mocno bolec, poczułam, ze płynę, wstałam szybciutko i wszystko w majtaski . Nawet kropelki na łóżko .

Czekamy na kolejne rozpakowania.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Mami, że ja wcześniej na to nie wpadłam mąż ma stoperów pod dostatkiem a nawet słuchawki by się znalazły, hihi.
    Noc ciężka bo nie idzie spać, bardziej zaliczyć to można do czuwania i szczerze Wam powiem, że jestem zmęczona tym kręceniem się na łóżku... mała też już ma chyba dość, bo dosłownie próbuje wyjść przez pępek

Palina często tak jest, że po zobaczeniu dzieciątka, zmienia się wybrane imię a Łucja bardzo ładne i rzadziej wybierane niż Alicja
    W szpitalu w którym jestem, dla Pań "przeterminowanych" proponuje się założenie balonika na szyjce, który ma doprowadzić do rozwierania się szyjki. Wcześniej nie słyszałam o czymś takim ale zanim mnie przenieśli na noworodki, lokatorce z łóżka obok założyli rano ten wynalazek . Po południu balonik jej wypadł, bo się pojawiło rozwarcie, jak samo nic się dalej nie rozkręci to dziś jej dadzą kroplówkę z oxy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów