Strona 875 z 1002
Pokaż wyniki od 8,741 do 8,750 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    jejku, współczuję Wam, się jeszcze z brzucholami męczycie ale dzieciaki wiedzą co robią, w taką pogodę nie ma się co rodzić, i tak na spacer nie wyjdą trzymajcie się :*

kaskach, jakbym miała jakiekolwiek umiejętności, to zrobiłabym sama wyprawkę, a że mam dwie lewe ręce, to na kupnych lecę

straszył mnie, że faza "cudowne dziecko" trwa tydzien/dwa i potem się zaczyna, Wiki ma dzisiaj 3 tygodnie i dalej jest grzeczniutka, w nocy budzi się raz, czasem dwa, płacze tylko jak z wanienki ją wyciągam i czasem przy przebieraniu, mój Aniołeczek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Anka, gratuluję, to poród rzeczywiście szybciutki

Szkoda z tym karmieniem, ale nic nie poradzisz. Ja moją Małą w ciągu dnia co około 3 godziny budzę, a w ich wstaje sama po jakichś 4 godzinach. Ile je nie wiem, bo z cyca, ale ładnie przybiera, aż czuję sama, że jest cięższa

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Super wiadomosc obporodzievAnka, takie historie napawaja mnie optymizmem. Powodzenia przy karmieniu.
    iglak- zgadzam sie z Macierzanka wiekszosc z nas tu jest zeby sie troche wygadac, w tym ja przy pierwszym dzidzi praktycznie sie nie udzielalam, bonie czulam potrzeby, duzo czytalam

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    kaskach, ja się uczę szyć
    Jak narazie udało mi się przerobić starą poduszkę na rogala do karmienia, mniej więcej wg. tego tutoriala: http://skrzydlatachatkaaj.blogspot.c...nia-rogal.html
    Planowałam przerobienie starego softshella na cieńszy śpiworek do fotelika samochodowego, ale spoczęłam na laurach jak byś chciała wzór: http://www.foxybaby.pl/2015/02/wypra...-fotelika.html
    Kilka rzeczy podobało mi się stąd: http://szyciedlapoczatkujacych.blogs...l/Dla%20dzieci

A poza tutorialami, to czekają na mnie przycięte już gąbki na ochraniacze do łóżeczka i bawełna żeby uszyć z niej pokrowce z troczkami na tą gąbkę. Tylko że ostatnio nie miałam weny do szycia i zdołałam sobie wytłumaczyć że przecież tak od razu dziecko nie potrzebuje ochraniaczy co do pościeli, na razie stawiam na śpiworki, jak mała będzie trochę starsza pewnie przerzucimy się na kołderkę i wtedy będę się bawić w pościele

Co planujesz szyć poza pościelami?

ja szyje duzo, od poscieli na duze lozka po firanki i ubrania dla siebie czy starszej corki. dla malej poszylam sporo spodenek geterkow i bluzeczek ale na wieksze rozmiary bo w takie malusie to niebawie sie i na kupnych jade. swoje szycie rozpoczelam od rozmiaru 68. jestem samoukiem, ale probuje od 8 lat.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Anka gratuluję.

Macierzanka fajne te strony z szyciem ja czasem coś tworzę ale za ubrania dziecięce to się nie biorę ostatnio zrobiłam jedzenie z filcu do zabawy i młody był zachwycony, że powstał bazar warzywny w domu.

Member
    pati90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Kolejny dzień przeterminowany i dalej nic. W piątek gin zobaczymy co powie. Ile czasu po terminie u Was wywołuje się? Niektórzy mówią że tydzień po inni że do końca42tyg

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati90 Zobacz posta
    Kolejny dzień przeterminowany i dalej nic. W piątek gin zobaczymy co powie. Ile czasu po terminie u Was wywołuje się? Niektórzy mówią że tydzień po inni że do końca42tyg
    u mnie po 7 dniach przeterminowania.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny.

U nas dziś piękna słoneczna pogoda, fakt że tylko 11 stopni, ale dzień naprawdę przyjemny.
    Za zgodą położnej zaliczyliśmy pierwszy krótki spacerek po którym Oliwka spała bite 4 godziny

Musiałam wymienić staniki do karmienia. Moje cyce biją rekordy wielkości, nie mieszczą się już nawet w wielkiej łapie mojego męża

Małej apetyt dopisuje. Anka, moja mała jednorazowo spija 100-120 ml mojego mleka ( sprawdzone z odciągniętego pokarmu ) Pytałam położnej czy nie za dużo, bo czasem domaga się mleka co 2 godziny. Powiedziała że jest OK, bo ona na starcie już była duża - 4150, własnym mlekiem matka może karmić tyle razy ile dziecko potrzebuje.
    Mleko modyfikowane jest treściwsze i dłużej zalega w brzuszku, więc pewnie dlatego Twojej niuni wystarczają takie ilości. Jeśli jednak tym się martwisz, zapytaj lekarza czy wszystko jest w porządku.

Kochane, czy Wasze dzieci też robią takie śmierdzące kupy ? Na moje pytanie położna odpowiedziała że taki właśnie urok karmienia piersią. Ale ona miała to szczęście że nie musiała tego cuda powąchać
    Kolor , konsystencja ok, ale zapach fiuu-fiuu

Dziewczyny ja zawsze marzyłam o szyciu i nawet w ciąży miałam się za to brać - ale jakoś się nie zabrałam

Monyka - po mleczku to zapach kup jest piękny zobaczysz potem - to jest smrodek po obiadkach - zupkach i kotlecikach - wspomnisz moje słowo

Macierzanka - super z tabelą - faktycznie mało osób się udziela

Anka38 - jak super Ci poszło...

Dziewczyny po terminie Was nie boli brzuch i nie macie bolesnych skurczy - cicho zupełnie ?

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    ja nie jestem po terminie ale czesto boli dolem i sie spina, a momentami skurcze sa dosyc intensywne, ale coz jak niechce sie nic rozkrecic wczesniej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów