Strona 874 z 1002
Pokaż wyniki od 8,731 do 8,740 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Tak mnie nie ma w tabeli. Dołaczylam pozniej do Was.

U nas snieg. Wczoraj lało cały dzień. Jeju, co za pogoda. Dzisiaj córka nie poszła do przedszkola.

2. dzieckozakupy.pl
    Już chyba połowa mam jest rozpakowana. U nas dzisiaj lepiej mniej boli ale boli i ciężko się chodzi. Mała była cała noc pod opieką pielęgniarek bo ja bym nie dała rady do niej wstawać i ha nakarmić bo pokarmu nadal maleńko. Teraz jest że mną i nie mogę się na nią napatrzec taki mój mały drugi cud. Bardzo jest podrapana po buzi i ma takie czerwone plamy przy ustach ale był lekarz i powiedział że to też podrapane i zniknie i mam się nie martwić że zostanie ślad na takiej ślicznej buzi.

palina 17 z 42 osób. Choć nie wszystkie osoby są aktywne na forum i pewnie nie wszystkie napisały że już rozpakowane.

Macierzanka podejrzewam że zostało z 10-12mam. Bo dużo mambo później uciekło i się nie udziela. Liczymy te które są aktywne na forum.

Member Awatar iglak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-06 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie
    W ten pochmurny wietrzny dzień.Na dziś mam termin ale nic się nie zanosi żeby mały chciał wyjść na zewnątrz.
    Mały uparciuch będzie z niego ma już +/-3800 g lub teraz więcej.Maz c córami już nie może się doczekać i za każdym razem jak wraca z pracy pyta się czy już jedziemy do szpitala.Mało się udzielam bo jak coś napisze to jestem traktowana jak powietrze wiec wole was poczytać i śledzić co tam u was.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie dziewczyny, ja już na oddziale po szeregu badań, ktg i pobieraniu krwi, jeszcze tylko rozmowa z anestezjologiem bo na jutro jestem rozpisana na cięcie.
    Pogoda fatalna, dosłownie zimowa zawierucha... nic dziwnego że maluchy nie chcą wychodzić...

Palina gratuluję.

Cytat Zamieszczone przez iglak Zobacz posta
    Mało się udzielam bo jak coś napisze to jestem traktowana jak powietrze wiec wole was poczytać i śledzić co tam u was.
    Cześć,

Wiesz, ale jak się nie udzielasz, to nie dajesz się poznać i wtedy trudniej wejść*w relację z Tobą. Do forum dołączyłam 16 listopada, od tego czasu w naszym temacie są trzy Twoje posty, osobiście nie zawsze mam czas by sumiennie od deski do deski (a raczej od postu do postu) czytać wszystko, więc część informacji może po prostu umknąć. Myślę, że jeżeli chcesz nawiązać fajny kontakt to po prostu trzeba częściej pisać, czasem też odnieść*się do tego co piszą inni.

Ann85, trzymam kciuki żeby wszystko poszło planowo i bez niespodzianek!

U nas dziś pogoda trochę lepsza, nadal zimno, ale jest trochę słońca

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    witajcie dziewczynki
    spalam wysmienicie, raz pobudka na siusiu i tyle az dziwne. z racji tego ze mieszkam na wsi i maz juz oswiadczyl mi zebym sama niejezdzila samochodem zabral mnie do miasta wiec upatrzylam sobie LIDL. a noz widelec cos kupie ubranka dla maluchow kiepskiej jakosci z ostatniej dostawy, juz lepsze te na wyprzedazy z poprzednich, nawet stanika do karmienia niekupilam bo wszystko zaczynalo sie od 85 wzwyz ale fajne byly. jedynie co kupilam to mojej [ierwszoklasistce bluzeczke i sukienke z ktorej jestem zadowolona. i tak moja przejazdzka sie zakonczyla. malutka z brzucha chyba niebedzie lubiala jezdzic samochodem bo bardzo dokazuje wtedy. kochane wkoncu zlozylismy wozek bo byl w czesciach po praniu(po pierwszej corce) i kurna tak mysle sobie ze to malenstwo juz mogloby opuscic moj brzuch bo na spacerki moglybysmy chodzic . a ja mam takie pytanie: czy sa tu mamy ktore robia i robily same wyprawke dla dzidziusia?ja troche szyjaca i dzis jeszcze planuje co nieco poszyc na lato dla moich dziewczyn. tkaninki na posciele juz zamowione przydadza sie na jesien-zime bo teraz nieplanuje zakladac poscieli, kocyk wystarczy.
    rano mialam piekna zime tej wiosny a teraz slonko swieci choc zimno. Po core tatus pojechal do szkoly wiec lada chwilka i beda
    juz niemam nawet sily narzekac jak mi ciezko. pocieszam sie tym ze to juz niedlugo

kaskach, ja się uczę szyć
    Jak narazie udało mi się przerobić starą poduszkę na rogala do karmienia, mniej więcej wg. tego tutoriala: http://skrzydlatachatkaaj.blogspot.c...nia-rogal.html
    Planowałam przerobienie starego softshella na cieńszy śpiworek do fotelika samochodowego, ale spoczęłam na laurach jak byś chciała wzór: http://www.foxybaby.pl/2015/02/wypra...-fotelika.html
    Kilka rzeczy podobało mi się stąd: http://szyciedlapoczatkujacych.blogs...l/Dla%20dzieci

A poza tutorialami, to czekają na mnie przycięte już gąbki na ochraniacze do łóżeczka i bawełna żeby uszyć z niej pokrowce z troczkami na tą gąbkę. Tylko że ostatnio nie miałam weny do szycia i zdołałam sobie wytłumaczyć że przecież tak od razu dziecko nie potrzebuje ochraniaczy co do pościeli, na razie stawiam na śpiworki, jak mała będzie trochę starsza pewnie przerzucimy się na kołderkę i wtedy będę się bawić w pościele

Co planujesz szyć poza pościelami?

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Witajcie

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom

Ja urodziłam 08-04 O godz. 3.30 w nocy wybudziły mnie mocne skurcze już co 5m i niewielkie plamienie. O 4.30 byliśmy w szpitalu a tam już rozwarcie prawie na 5cm. Po godzinie było już 10cm. Byłam od razu na łóżku porodowym. Jak zaczęły się bóle parte położna fajnie pokierowała zmieniając mi pozycje z boku lewego, pleców na bok prawy bo najlepiej się główka małej wstawiała. Jak były skurcze parte to w zasadzie miałam oddychać jedynie żeby jednak nie za szybko się odbyło bo zależało mi żeby nie popękać jak przy pierwszym porodzie. Więc było parę partych i o 6.30 Lenka była już na świecie.
    Więc poród naprawdę ok Wiadomo bolało ale do przeżycia

O ile poród oki to z karmieniem mi nie wyszło przez te wklęsłe brodawki Pomimo prób Więc coś ściągam laktatorem i daję mm.
    Wczoraj byliśmy u pediatry i mała nieco za mało przybrała (140 gram w 8 dni ) i się martwię że mało je. Urodziła się z wagą 3020 a wczoraj miała 2960 ( najniższa w dniu wypisu 10.04 była 2820).
    Pije malutko bo czasem 30 ml, 45 i zdarzy się 60 ml czasem tylko 10ml Pediatra coś tam poradziła żeby wydłużać pory karmienia i np dziś w nocy miała przerwę 3h i wypiła potem tylko 20 ml o 6.00, potem o 9.15 - 30 ml i o 11.30 - 45ml to malutko patrząc na normy
    Dziś mamy 11 dobę i je ok 400 ml na dobę.
    Ile jedzą Wasze maleństwa ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów