Strona 870 z 1006
Pokaż wyniki od 8,691 do 8,700 z 10052

Kwietniówki 2017

Już na oddziale. Na ktg wyszły mi 3 skurcze po 90% procent w równych odstępach a ja prawie nic nie czułam. Lekarz który mnie badał nie był w ogóle delikatny stwierdził rozwarcie na palec. Usg zrobił tak jakby chciał a nie mógł o ile można to było nazwać badaniem usg bo trwało może minute. Teraz mnie brzuch boli jak na okres, mam nadzieję że nic w nocy się nie rozwinie i mała grzecznie poczeka do rana.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina, trzymaj się! Będzie dobrze!

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Palina powodzenia, będzie dobrze

Święta, święta i po świętach...
    Młody zachwycony z zajaczkowych prezentów i już czeka na kolejne święta
    Jutro ostatni dzień w domu przed rozwiązaniem więc synowi przedłużam święta i nie zawoże go do przedszkola tylko spędzamy dzień we dwoje

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    witajcie kochane
    a mi wczoraj mala przekrecila sie na drugi bok i tak cisnela ze chodzic niemoglam kulo, bolalo az wkoncu byly lekkie skurcze. ktore oczywiscie przeszly, dzis czuje sie fatalnie bo tez cisnie i na dol i w zebra. a juz myslalam ze wkoncu sie zdecyduje i wyjdzie na druga strone.ale dzis takie zimno i wieje ze pewnie zostanie az sie cieplej zrobi

palina - trzymam kciuki!

Święta, święta a po świętach dalej w dwupaku

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej
    My dzis po KTG ..lekarz powiedzial ze idealne a za 2 dni mam sie zglosic do szpitala na wywolywanie porodu nareszcie..
    Wiemy na czym stoimy
    Palina pewnie juz po cc
    Ann Powodzenia jutro

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny!

mam nadzieję, że u Paliny wszystko dobrze i u dzidzi też.

Ja już po miejmy nadzieję ostatniej wizycie u położnej nast. ewentualnie 28.04, więc sama stwierdziła, że zaprasza na wizytę już po wszystkim ale już w celu zaopatrzenia się w środki antykoncepcyjne ;p a bo mąż był dziś ze mną- fajnie, że wreszcie mógł posłuchać serduszka i dali sobie radę bez niego przez godzinę.

Wszystko dobrze- mała jak zwykle aktywna. Siedzi jak siedziała główką w dół tyleże na drugim boczku. Mam się tym nieprzejmować, bo kolejne dzieci sn najczęściej mają na tyle dużo miejsca tam na dole, że ustawiaja się ostatecznie już podczas akcji porodowej. Ciśnie mnie mała na dole i dużo mi się wody nazbierało a po 21 jest zawsze b. aktywna i wywoluje juz skurcze przepowiadające a ja ćwiczę oddychanie i czytam sobie o porodzie etc. 13kg na plus- ach te święta ale wiedziałam, że tak będzie i sobie nieżałowałam, zresztą to już końcówka.

Mami- w końcu wyjdzie mała do mnie wraca cały czas imię Bianca, ale mąż już chyba nie chce zmieniać
    Czytałam też że wywoływane porody są dużo trudniejsze i większe ryzyko komplikacji i konieczności używania dod. pomocy jak np. szczypce, bo akcja nie jest zupełnie naturalna i większa możliwość popękania przy oksy i innych znieczuleniach typu epidrular etc. Wiadomo- ryzyko spada przy kolejnych urodzeniach sn, ale jakby nie było -stwierdziłam, że lepiej chyba poczekać aż naturalnie się zacznie niż na siłę wywoływać., zresztą tutaj wywołują tylko w razie konieczności 2-3doby po odejściu wód, tydz.42+, albo inne medyczne przesłanki.

Ten tydzień postanowiłam mieć bardziej dla siebie, mi też trochę relaksu się należy prawda czy nie? oczywiście bez małych pracy porządkowych się nie obędzie, ale już żadne rewolucje. Trochę ogród chodzi mi po głowie- ale szkoda zdrowia, bo wprawdzie słońce świeci, ale zimno- niewiele powyżej zera i boję się nabawić czegoś już na tym etapie. Wywiozłam już przy okazji śmieci i rzeczy na zbiórkę, także i miejsca jest więcej))

Teraz uciekam gotować obiad i zawiozę mężusiowi do pracy to razem zjemy.... a co tam- potem kąpiel jeśli zdąże albo odbiorę Bena z przedszkola. Dostałam też wiadomość, że wózek "juz" wysłany z Holandii- miejmy nadziję, że zdąży być tu do piątku.

Wam życzę miłego tygodnia, oby maluchy nadal chowały się zdrowo, a te w brzuszkach grzecznie się z nich wydobywały
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 18-04-17 o 10:40
    ... you are the dream that come true ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    sysiasia - będzie dobrze- wiem że ciężko tak czekać- ale każdego dnia jest już bliżej niż dalej!!! 3maj się
    ... you are the dream that come true ...

Ania B - Bianca pięknie u nas zostaje Blanka niech już wychodzi, ja nie chciałabym wywoływać, ale te bóle które teraz mam i to budzenie co godzinę i skurcze naprawdę bolesne powodują, że wolałabym już chyba wywołanie - bo się obawiam, że jak taka niedospana trafie na poród sn to nie dam rady - dlatego myślę czy nie skorzystać z propozycji mojej zaprzyjaźnionej lekarki bo powyżej 40 tygodnia się po prostu boję chodzić i już

Sysiasia - dobrze prowadzona akcja pójdzie jak z płatka - ja polecam gaz znieczulający na mnie to działa jestem jak pijana od momentu gazu do porodu wszystko trwało jakieś 3,5 h a momentem przełomu czyli z rozwarcia 6 do 10 było przebicie wód.

Palina - nie mogę się doczekać wiadomości od Was

Ann - również czekam

Kaskach, justyspj i Drzewko - już mamy tak blisko.

Ile mamy jeszcze dzieciaków przywitać ???
    Ostatnio edytowane przez mami_mami ; 18-04-17 o 11:25

Member
    pati90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Heh my pierwszy dzień po terminie już mam dość wszystko boli co jakiś czas skurcze łapią ale nic więcej się nie rozwija jeszcze taka pogoda że niczego się nie chce

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów