Strona 87 z 327
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    kakasia trzymaj się i dbaj o siebie, trzymamy kciuki!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Marzenka, termin na kiedy mniej więcej? Ja też żadnych dolegliwości, a już 10 tydzień leci, mam nadzieję, że ten brak się utrzyma jak najdłużej

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    A ja dziś już od rana w laboratorium robię test obciążenia glukozą. Jeszcze dwie godziny warowania przede mną. Dziewczyny jaki wam wyszedł cukier w badaniach? Mi wyszedł 93 na czczo i krzywa cukrowa do zrobienia.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Mi wyszedł 92 ale w tamtej ciąży co Ja straciłam...
    Teraz nie robiłam - dziwne - ale ponoć tamte wyniki są ważne.

Ja oszaleje do tej 17:15...

Kakasia - szpital i dbanie o siebie.

Tez kiedyś twierdziłam ze się nie podniósł po stracie... a jednak... musiałam. Miałam dla kogo walczyć.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ja za ok 3godz jadę na szpital .
    Cała noc krwawilam aż się lało do teraz się leje . Piersi nie bolą już tylko podbrzusze ...pewnie będę czyszczona bo jakieś skrzepy że mnie leciały
    Pół nocy z mężem przeplakalismy .
    Teraz się pakuje powoli na oddział i mąż jak wróci z L 4 jedziemy .

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Kkasia Bardzo mi przykro

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Kakasia nie przesadzaj dopóki lekarz nie sprawdzi...

Ja leżałam i krwawią ponad 2 tyg.
    Kazda wizyta w toalecie to był mega strasznie...

Leć do szpitala i sprawdza co się dzieje.

Mi się wydaje ze skoro ten Krwiak ma 8cm... to trochę krwi w nim jest więc to pewnie z niego.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Witaj Marzenko !
    Ja ja Wam zazdroszcze tego braku dolegliwosci!!! Dzisiaj na sniadanku stwierdzilam ze szynka to moj wrog.. a dopiero co wczoraj sie nia zajadalam

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Witam Dziewczyny po długiej nieobecności!!! Witam serdecznie wszystkie nowe przyszłe Mamy
    Nie było mnie trochę zaraz Wam opiszę dlaczego..Dziś zaczęłam 8 tydzień ciąży 3 tygodnie temu mój lekarz prywatny zobaczył pęcherzyk ciążowy i kazał przyjść za 2 tyg, niestety na skutek mojej choroby neurologicznej (niedobory magnezu) chciałam zaczerpnąć info od lekarza ile magnezu mam teraz brać bo z tego wszystkiego zapomniałam spytać swojego gin...i umówiłam się do lekarza na nfz...równo tydzień po stwierdzeniu pęcherzyka poszłam na NFZ, to był szok, lekarz nawet nie chciał mnie zbadać! rozumiem ze po twarzy chciał stwierdzić ze wszystko jest OK, ale że się uparłam...nic nie znalazł i do mnie wystrzelił tekst "a kto pani powiedział ze jest w ciąży?!" pokazałam prywatne usg to znalazł pecherzyk i powiedział ze jeszcze tam w nim nic nie ma, dał skierowanie na bete...beta wyszło ze spadła tragicznie z 56 tyś do 30 tyś...w miedzyczasie złapałam przed dmem na trawniku kleszcza!!!!! dałam go do badania i przyszedł wynik-zarażony boleriozą...tydzien czekałam na wizytę do swojego prywatnego gin i tydzień temu 7 tydzień lekarz mówi mi ze jest idealnie!!! serce bije 150, 1cm długości miała moja foczka..najwyrazniej w laboratorium się pomylili z tą betą...umówiłam sie wiec do lekarza zakaźnego prywatnie z tym kleszczem, przyjechałam na wizyte i okazuje się ze pani doktor pojechała juz sobie na weekend... zostawiając umówionych pacjentów! w panice pojechałam do szpitala zakaznego w duzym mieście (ja pochodzę z tzw zadupia) odnalazłam oddział boleriozy, wtargnełam do dyżurki i z płaczem błagałam o rade co robić...wyszedł jakis lekarz nie wiem nawet z kim rozmawiałam i powiedział ze tak szybko wyjęty i bez rumienia to sie nie martwić mam...po mcu zrobić badania ale niby nie szkodzi to dziecu...UFF ale sie rozpisałam takie to przejscia miałam, teraz jestem 3 tyg na L4 bo problem mam z nerwami i nadciśnieniem :/

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    aa dodam, że brzucho mam jakbym byłą w 5 miesiącu a nie 8 tygodniu niestety to nie dziecko a wałki tłuszczu, wzdęcia i gazy :/ startuję z nadwagą więc staram się pilnować juz mam 3 kilo na plusie, do tego śpie całymi dniami, mega zmęczenie, nudności (nie wymiotuję tylko mam wstręt do jedzenia) najpierw wącham potem robie gryza czy zjem zgaga i palenie w przełyku no cudownie !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów