Strona 869 z 1002
Pokaż wyniki od 8,681 do 8,690 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny!

Dziękujemy za gratulacje i miłe słowa.

Co mogę powiedzieć?
    Jest cudnie mimo, że prawie nie śpię, bo uczymy się siebie nawzajem, szew po nacięciu troszkę boli, sutki hmmm czują że żyją to jestem najszczęśliwsza na świecie. Dla każdej sekundy z moją kruszynką warto było i jest znosić każdy ból czy niewygodę.

Mąż zakochany w córci i uwaga... sam się wyrywa do przewijania kup! Jest prawie przez cały czas odwiedzin z nami, wszystko chce robić, gdyby mógł to by karmił jeszcze.
    A wczoraj kangurował małą i ona złapała mu sutka to tak się cieszył jak dziecko

Podsumowując - wyrzut endorfin i miłości to jakiś kosmos!

Wszystkim nierozpakowanym życzymy, by jak najszybciej minął im czas oczekiwania i by już niedługo każda mogła doświadczać tych pięknych chwil

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dzien dobry w ten swiateczny dzien.

Wkoncu mam chwilke dla siebie pije kawke i was czytam probuje nadrobic ale to nierealne jest.

Wszystkim mamusiom WIELKIE GRATULACJE !!! Oby maluszki sie zdrowo chowaly.

Hm u nas niby nie jest tragicznie bo maly ma swoje pory karmienia w nocy tradycyjnie kolo 23 pozniej kolo 1 i 4 i o 7 juz standardowa pobudka wiec idzie wytrzymac
    Ja dochodze do siebie powiem Wam ze po dwoch cesarkach nie bolalo tak jak teraz przez te dwa tygodnie bylo ciezko ale zabki zaciskalam i dawałam rade najgorzej bylo sie podniesc z lożka i przekrecic na lozku w nocy. Juz jest duzo lepiej. Dobrze ze maz byl ze mna cały czas i dopiero za tydzien wraca do pracy bo by mi było ciezko.

Co do wagi w ciazy przytylam tylko 5kg a po dwoch tygodniach nie ma juz 11kg. Wchodze w swoje ciuchy sprzed ciazy i o dziwo sa luzne na mnie. Super. Dieta cukrzycowa zrobila swoje. Mam zamiar nadal sie jej trzymac skoro daje takie efekty.
    My czekamy dzis na dalszy ciag odwiedzin choc nie powiem ze dzis bym chetnie sobie poleniuchowala i nikogo nie przyjmowala w domku.

Nikos bardzo lubi swieze powietrze oj do spacerkow jest stworzony a i autem tez lubi jezdzic.
    We srode mamy pierwsza wizyte u neonatologa zobaczymy co powie i ile wazy.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    My dziś w domku, sami, przyjemniej tak planujemy! Żadnych odwiedzin! Malutką brzuszek wczoraj bolał bo troszkę pojadłam tego, co nie powinnam :/ ale daliśmy radę, przytulanie, masaż i ulga dla Lucynki najważniejsza, a że my nie wyspani - trudno, kiedyś odeśpimy hehe

Dyngus rozpoczęty przeze mnie Ula zachwycona, nawet siostrze rączki zmoczyła a tatę tak oblała, że pół mieszkania mokre było hehe
    Słońce u nas świeci, ale zimno, w nocy mróz był :/
    Kiedy wreszcie zrobi się ciepło!?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc

U mnie nic sie nie dzieje a rodzice dzis juz pojechali
    Tak smutno sie zrobilo troche.. Bardzo fajnie bylo nawet przez chwile zapomnialam o przeterminowaniu i cieszylam sie jak dziecko gośćmi

Fajnie ze u Was wszytko dobrze dzieciaczki sie chowaja zdrowo
    Ja jutro znowu na ktg.. Szczerze to chcialabym aby juz wywolali mi ta ciaze.. Mam poprostu juz dosc Chce juz zobaczyc moje dzieciatko
    Maz tez juz sie niecierpliwi.. Codziennie mowi o moze dzis sie zacznie cos Teraz to tak czuje jakby to bylo marzenie scietej glowy .. Ze bede chodzic do konca swiata w ciazy..
    Milego dnia :*

Ale macie fajne że wasze maleństwa takie grzeczne i karmicie się piersią. Ja od kilku dni nie śpię w nocy nie mogę znaleźć sobie miejsca w łóżku, od dwóch dni mam lekka biegunkę jakby mój organizm wiedział co jutro go czeka.
    Moja Julia też od dwóch nocy budzi się z płaczem i mnie woła a dzisiaj to nie odstepuje mnie na krok. Idę zaraz zjeść rosół i niestety dzisiaj mam już nie jeść. Ok 18 mam być na oddziale. Cały czas łzy mi się cisną do oczu bo tak się boję jutrzejszego CC. Ale będzie dobrze musi być dobrze!

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Palina, będzie dobrze!

jak fajnie, że wszystkie Maleństwa się zdrowo chowają, oby tak dalej

u nas dyngus też zaliczony, otwierałam pampersa żeby przebrać i dostałam sikiem

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Palina bedzie dobrze trymamy kciuki.

oj u nas w sobote nie tylko dyngus zaliczony przez siku ale malutki narobił mi kupke w garstke jak go kapałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    U mnie jakies bole brzucha jak na okres. Ale nie napina mi sie brzuch. Chcialabym by w czwartek na wizycie okazalo sie, ze szyjka miekka i blizej niz dalej. A na KTG zeby wyszly jakies skurcze. No ale okaze się jak bedzie.

Ja akcja skurcze co 3 h i cisza ból jak na okres od 3 dni byłam u mojej lekarki znajomej w szpitalu i rozwarcie dalej na 3 cm. Mojej córci dobrze w brzuchu

Palina jestem z Tobą - nic się nie bój - jutro będziesz najszczęśliwsza tuląc swoje maleństwo !!

Cieszę się, że miło spędziłyście święta ja jakoś klimatu nie złapałam plus ta nocka na oddziale ! Ale to nie pierwsze i ostatnie święta się pocieszam

Najfajniej mają już mamy z maleństwami super ze Wasze dzieciaki takie kochane i grzeczne

Pozdrawiam jeszcze świątecznie i idę coś chrupnąć dobrego

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Palina, trzymaj się dzielnie. Będzie dobrze!!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów