Strona 868 z 1005
Pokaż wyniki od 8,671 do 8,680 z 10047

Kwietniówki 2017

Mamusie to są jakieś cuda !!! Po regularnych skurczach do 3 nad ranem stop i cisza - już była piłka i gaz znieczulający i nic...wyspałam na łóżku porodowym
    Idę do domu na śniadanie Wielkanocne drugi poród, a tu takie dziwne objawy Lekarz ręce rozkłada !!!

2. dzieckozakupy.pl
    Mami Twoje malenstwo bawi się z Tobą w kotka i myszkę hehe. No to do 3 razy sztuka.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Awrell, super, 49cm, jaki maluszek

a ile już jet naszych dzieciaczków, to nikt nie zliczy

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Arwell Domi- gratulacje!
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 17-04-17 o 06:11

Arwell i Domi gratulacje my czekamy dalej i jemy przysmaki jak byłam na oddziale przyjechała kobieta do pierwszego porodu i urodziła w 1,5 godziny płacz małej mnie tak wzruszył, że płaczu nie mogłam opanować - dzieciaki to największy cud i jak dobrze, że możemy być mamami !!!
    Ostatnio edytowane przez mami_mami ; 16-04-17 o 12:34

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Nie było mnie półtora dnia, a tu tyle zmian

Gratuluję szczęśliwych porodów świeżym mamusiom !

mami - do trzech razy sztuka, trzymam kciuki żeby w końcu wykluło się to jajeczko

Wesołych świąt !

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Gratuluję wspaniałe wiadomości

My jednak pojechaliśmy do moich rodziców, Lucynce chyba służy wizyta w gościach bo nic jej nie przeszkadzały rozmowy, śmiechu i dokazywanie dzieciaków wróciliśmy o 19 i teraz już dzieciaki śpią
    Ulcia zadowolona bo dostała piękną książkę / kolorowankę / naklejankę z konikami i ołówek z figurą konia, do tego kreatywną plastelinę (polecam, świetna sprawa i dużo fajniejsza niż zwykła plastelina!) I komplet bluzeczka i getry do tego wyszalała się z bratem ciotecznym i bardzo się cieszyła, że Lucynka mogła iść do dziadków
    Lucynkę też odwiedził zajączek piękne ciuszki dostała ze śmiesznymi napisami, książeczkę i pieniążki od dziadków, którzy nie kupować niczego, a dać rodzicom bp Ci wiedzą najlepiej co potrzeba maluszkowi.
    Ogólnie dzień super. Zaraz z J zrobimy kolację i spędzimy trochę czasu razem

Jutro dyngus i aż strach się bać bo Ula już się doczekać nie może hehe

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Avrell gratulacje!!

My byliśmy dziś pokazać się w szpitalu. Zapis ktg w porządku, wody i przepływy tez, szyjka zamknięta. Ze złych wieści to zaczyna mi się znów grzybica . Mam lek na 3 dni. Drugi raz na koniec ciąży. Ale nic, przejdzie .

Po szpitalu pewni, ze jest ok i ze nic się nie dzieje pojechaliśmy do moich rodziców. Teraz już jesteśmy w domu, ja wciąż w dwupaku .

Dobrej nocy Dziewczyny!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Mami, niezłe masz przeboje

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Mami, korzystaj zatem, ze Wielkanoc- najwidoczniej malej dobrze w brzuszku
    Drzewko, przechodzona ciaza jwst meczaca ale nie ma w ttm nic niebezpiecznego, jesli cos by sie szialo to by Cie zatrzymali w szpitalu. Zreszta z tym precyzyjnym wyznaczniem terminu to tez nie taka prosta sprawa.
    My pojechalismy wczoraj do tesciow i Ben dostal jajko z upominkami a w prezencie mial rysunek jajka, ktore wspolnie malowalismy dzielo sztuki. Byla tez siostra J z chlopakiem i psami, Ben byl zachwycony i zjadl twz porzadnie bo duzo pysznosci.
    A rano pojechalam do zakonnic na msze,b. tam pieknie: malutka kapliczka nad jeziorem, slonce swiecilo a wszystko wokolo opruszone sniegiem... bajka.
    Udanego Dyngusa!my zamierzamy cieszyc sue wolnym w naszym gronie, moze wycieczka...
    A jutro wizyta w przychodni....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów