Strona 865 z 1002
Pokaż wyniki od 8,641 do 8,650 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja wczoraj poszalałam w kuchni sernik, mazurek i babeczki "koszyczkowe" (została tylko jedna, która schowałam takie mam dwa łasuchy). Potem zrobiłam śledzie i sałatkę jarzynową.
    W międzyczasie coś tam posprzątałam, byłam na placu z synem i wieczorem, jak wreszcie zasiadłam na kanapie pojawiły się skórcze. Możliwe że to przez to, że mała tak szalała ale niema co- dziś leżę i pachnę

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Kochane...
    Bądźmy wszyscy weseli, jako w niebie Anieli,
    czegośmy pożądali, abyśmy tego doczekali.
    Wesołego Alleluja.

A teraz kawka

Wesołych Świąt dla Was i Waszych Rodzin !!!

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Wesołych, spokojnych Swiat

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziekuje i rowniez przesylam Swiateczne zyczenia zdrowia i spokoju
    Wesolego Alleluja!

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Udało się! Jestem mamą cudnej Juli

Urodziła się o 6:43, waży 3570g i mierzy 56cm, 10/10, dorodna kobietka.
    Cyc już poszedł w ruch i chyba będzie to córunia tatunia sądząc po czasie,jaki z cycem spędziła, a później tylko jemu dała się ukołysać do snu.
    Teraz ja piekielnie zmeczona leżę i patrzę jak śpią obydwoje, a sama z emocji nie usnę.

O porodzie sn w skrócie:
    19:30 odeszły wody
    23:00 trafiliśmy na porodówkę z baaaardzo solidnymi skurczami, a rozwarcie tylko 3cm
    2:30 poprosiłam o zzo pod groźbą wybicia siebie lub personelu
    5:30 zgłosiłam, że chyba znieczulenie schodzi bo czuję rozpieranie, a to 10cm już było
    6:00 Obrócili mi pozycję, by mała się wkręciła w kanał
    6:20 zaczęliśmy przeć
    6:43 FINAŁ

Zzo to cudowny wynalazek, po nim humor mi wrócił od razu i chęci do kontynuowania rodzenia. Nawet panom anestazjologom wyznałam uczucie
    Położna też super,mocno dopingowała i w przyjemny sposób instruowała.

Mój mąż był cudowny. Wspierał, dodawał otuchy, kontrolował co się dzieje, kiedy było trzeba to twardo dyskutował z personelem,masował, odwracał uwagę, żartował... mogłabym wymieniać bez końca. Był cudowny i po tym wspólnym wydarzeniu kocham go jeszcze bardziej.

Uff cieszę się, że już jesteśmy we trójkę.

Życzę Wam wszystkim zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych i przede wszystkim rodzinnych, a takie są na pewno, bo mamy nasze maluszki na świecie lub jeszcze w brzuszkach.

Całujemy gorąco!:*

O mnie
    mami - dla mnie 6-7h od odejścia wód do końca porodu to dość szybko. Bena urodziłam po ponad 50h od odejścia wód i prawie 17 od początku regularnych skurczy/ balonika. Zresztą i dla dziecka nie jest tak do końca dobrze jeśli akcja jest zbyt szybko, często są po porodzie b. zmęczone. Tak miała żona szwagra, pierwsze dziecko, mega szybki poród jak na tę sytuację, najpierw ich odesłali do innego szpitala, potem już nawet nie zdążyli jej podać żadnego znieczulenia a malutka po urodzeniu się byla przewieziona na obserwację do innego szpitala, bo w tym co rodziła nie było odp. warunków. Takze mama w jednym szpitalua córcia w innym. No i z praktycznych rzeczy - mały musi mieć z kim zostać , mąż może być w pracy, samo ogarnięcie i dojazd do szpitala może zająć nawet 2h, szczególnie jeśli nie będzie miejsca w moim regionie i będę musiała jechać ponad 100km do innego- zdarza się rzadko i raczej w miesiącach letnich, ale nigdy nie wiadomo i dlatego trzeba najpierw zadzwonić, że się przyjedzie i skurcze powinny być też regularne i częste - także 3 h mogłyby być dosyć stresujące- ale wiadomo że lepiej niż naście godzin
    Dziś J. w pracy a ja i Ben idziemy zaraz na spacer na plac zabaw
    ... you are the dream that come true ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Maminka - gratulacje! super że wszystko tak się potoczyło i że Jula czuje się dobrze )) Tobie nic tylko dzieci rodzić, jakby to moja babcia powiedziała -) 20 min partych i finał! szał!
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Maminka, cudowne wieści, wzruszyłam się . Gratulacje dla Was obojga!

O mnie
    Maminka gratulacje, super wieści

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów