Strona 863 z 1002
Pokaż wyniki od 8,621 do 8,630 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja ostatnio to mam tak, ze wstydzę się ludziom pokazywać bo uważam, ze wyglądam niesmacznie .
    Wielki brzuch, nieporadny chód. Twarz spuchnięta, usta fioletowe i nabrzmiałe. Make up nie pomaga.
    Lekarz powiedział, ze wysiusiam te obrzęki w dwa dni po porodzie. Oby

2. dzieckozakupy.pl
    Drzewko mam to samo. Najchetniej bym siedziała tylko w domu w luznym dresie i koszulce męża. Jak mam jechać na KTG to samo ubieranie się i pokazanie ludzią jest męczące. Nawet jakoś tak unikam męża bo widzę że też na tej końcówce mu się nie podobam bo jestem taka duża jak MOTO MOTO z Madagaskaru.A na święta do teściów t chyba założe na siebie koc bo nie mam dosłownie nic tylko dres i 2 tuniki i leginsy. Już nawet pożyczam ubrania od mamy bo w nic sie nie mieszczę.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A najgorsze jest to, ze większość koszulek jest już za małych i jak mam spodnie bez pasa ciążowego to mi widać kawałek brzuszka. Taki obleszek .
    Ale taki look to tylko po domu .

Hihi dziewczyny mi też patrzenie w lustro uciechy nie przynosi - choć brzuszek jest ok - taki nieduży w porównaniu z 1 ciążą, bo tak naprawdę to jest 13 kg na plusie, ale jak człowiek waży 56- 57 a nagle na wadze widzi 70 kg !!! to jest to zmiana duża mój mąż mi tylko mówi, że jestem słodka - nie wiem o co mu chodzi pewnie, że taka bułka okrągła i naśmiewa się, że jestem łaciata...ale plusem tej opuchlizny jest to, że w dwa tygodnie po porodzie nie ma balastu ciążowego- tak miałam po pierwszym porodzie - kg zniknęły w dwa tygodnie - ja mam stroje ciążowe "obcykane" i w nich w miarę się wygląda: rajstopy ciążowe + sukienki ala tuba worek na to luźna narzutka sweterkowa albo getry, koszulka i na to dłuższy kardigan - bo pupka wielka to kardigan maskuje i na stopy buty new balance lub balerinki - rozmiar ciążowy dwa numery większy 40

A żeby się trochę wyszczuplić to sobie konturuje twarz bronzerem - to dobrze zrobione wyszczupla trochę - ale i tak księżyc w pełni

Ważne, żeby urodzić zdrowe dzieciątka a reszta wtedy sama się ułoży choć ja po drugim mam motywację zrobić sobie dobrą figurę ale głównie przez większą aktywność fizyczną ja kocham jeść i wolę być ciut okrąglejsza i szczęśliwa niż zasuszona śliwka wiecznie na diecie czas pokaże - jak tu dotrwamy do pierwszych urodzin naszych pociech to sobie zrobię "rachunek sumienia" idę spać, bo mały właśnie padł

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    A ja gapa podczas porzadkow odkryłam w reklamówce pare ciazowych ubrań od mojej siostry. Mówiła ze mi dała, ale nie mogłam zczaić o które jej chodzi. Ale niestety nie mam nic wierzchniego na siebie. Nie wiem w czym pojde do kościoła. Teraz chodze w zwykłej kurtce ale nie zapinam sie, za zimno jednak by iść gdzieś dalej.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    U mnie konturowanie już nie daje efektu . Ja ostatnio wymyśliłam, ze po porodzie zmienię kolor włosów na jaśniutkie blond . Teraz mam włosy niefarbowane, naturalnie dość ciemne brązowe. Kiedyś już byłam złota blondyna i nawet to lubiłam .

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Co do wygladu, to podobam sie sobie Malo przytyłam, ladne piersi( zawsze takie bym mogla miec) czuje sie dobrze we wlasnej skorze. Niby mam rozstępy, skora na twarzy jakas taka czerwona mi sie wydaje, ale jesli chodzi o całokształt to jest ok.

Pamietam ze w 1 ciazy na koniec czulam sie tez tak samo chociaz przytylam 18 kg(teraz 7) zapewne hormony sprawiaja ze czuje sie ładnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja przytyłam też 13kg po twarzy tego nie widać każdy mi mówi że tylko poszło mi w brzuch i troszkę w mój płaski tyłek.
    Byłam na zakupach i znajoma w sklepie mnie pocieszyła że po cesarce gorzej dochodzi się do siebie i brzuch też jest długo nie ładny. No nic tylko pocieszenie przed wtorkiem... Ja rozstępów żadnych nie mam nie no sorry mam na przed ramionach ale to przed ciążą mi się zrobiły ale to już prawie nie widać.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, na pocieszenie powiem, że szybko gubi się kg po porodzie fakt, że cycki w ciąży, a przy karmieniu, to maleństwa, ale co tam u mnie wygląda to tak - najpierw widać biust, później biust, kolejno biust i na koniec biust i cała reszta
    Staniki z Lidla nie dają rady go utrzymać więc tylko w nich śpię, za to lepiej sprawdzają się koszulki z h&m, dobrze, że mam ich spory zapas. Do Triumpha zajrzę za jakiś miesiąc, półtora bo liczę, że jednak trochę się zmniejszą przy ustabilizowanej laktacji.

Palina, nie spinaj się tym co nie potrzeba! Duży brzuch, blizna, rozstępy, cycki jak worki od ziemniaków - takie są uroki ciąży, cesarki i karmienia. Dla mnie najważniejsze jest to, że mam piękną, zdrową córeczkę, na którą czekaliśmy długie lata i kolejna blizna na brzuchu to będzie po prostu pamiątka po tym co przeszliśmy by doświadczyć takiego szczęścia.
    Rozstępy na piersiach? Moje dzieci dostają to co najlepsze - mleko matki, a że zostaną ślady! Trudno, z czasem zbledną, a mąż i tak wie i docenia, że to przez karmienie.
    Mogłabym tak długo

My też święta traktujemy normalnie, bez całej otoczki. Choć czasami ciężko to wytłumaczyć Uli bo wszędzie baranki, zajączki, palemki...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny

Pierwsza noc z naszym maleństwem za nami. Było dosyć ciekawie

Malutka jest cudowna. Je i śpi. A jak nie śpi to uwielbia nas słuchać. Mąż zgłupiał, nie wypuszcza aparatu z rąk

Miałam mały problem z laktacją. Lekarz ostrzegał że tak może być, bo duże dziecko je więcej i ma trudniejszy start z pokarmem, więc nie wpadałam w obłęd. Obie dzielnie pracujemy nad produkcją mleka. Jestem zdziwiona że taki mały człowieczek potrafi być tak cierpliwy

Kochane, ja dobę po porodzie miałam 9kg na minusie !! Jak to możliwe? Nie wiem, jeszcze 2kg i wracam do wagi z przed ciąży Teraz jednak cieszę się smoczym apetytem którego w ciąży mi brakowało. Nie szaleję jakoś specjalnie z żarciem, ale pewnych rzeczy sobie nie odmawiam I nie mam zgagi fiuu-fiuuu

I jeszcze odnośnie wyglądu, taki wierszyk mojej mamy mi się przypomniał ...

"Taki los na nas wlozł
    Zostawił nam trzy znaki:
    Brzuch wysoki, krok szeroki i cycki jak flaki"

Miłego piątku

PS. Ja w w poniedziałek ( ten co był ) miałam 2 masaż szyjki macicy robiony przez mojego lekarza. Było to ok 12 godziny, powiedział że coś musi się teraz zadziać .. o 24,10 odeszły mi wody, a o 7.25 we wtorek rano, trzymałam swoją kluseczkę już w ramionach
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 14-04-17 o 16:46

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów