Strona 86 z 356
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Hejka.ja byłam.na usg prywatnym
    Badanie badaniem.krew nie leciała aż tak jak rano ...
    Ale serduszko bije choć nie była pewna Ale widziałam drgania jak stuka .
    Ale też widziałam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Widziałam jak drgania stuka walczy maluszek .
    Kazała na oddział iść jak najszybciej. By to monitorować ... Chciałam.Jeszcze poradzić się ginekologa gdzie byłam.potwierdzić ciążę Ale już nie wiem Krwiak jest na 8cm i jak pęknie. To zaleje dziecko i wydali malucha ...poronie ....będę czyszczona a tak to podtrzymia dziecko .

Jutro idę Dax dzieci na szpital mój pujdzie do doktora po l4 i na oddział czym prędzej .
    Płakać się chce aż ściska w gardle ....i zadaje sobie pyt dlaczego ja ...2zdrowe ciążę a teraz takie coś ...niesprawiedliwe.

Już się nie będziemy jak coś starać o dziecko bo źle znoszę fakt że mogę stracić je .

Kasia będzie dobrze, szkoda że dzisiaj już nie zgodziłaś się na zostanie w szpitalu bo wydaje mi się że w Twoim przypadku każda godzina się liczy. Wiem że łatwo mi się mówi że będzie dobrze ale sama musisz w to uwierzyć. Trzymaj się kobieto!

Albo mi się wydaje albo jakoś nas mało bo niby są nowe dziewczyny ale napiszą 2-3 posty i już cisza. Pewnie dużo dziewczyn nas tylko czyta i boi się cokolwiek napisać wiem bo tak robiłam w pierwszej ciązy. Dziewczyny piszcie im nas więcej tym raźniej!

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Okraglinka ja przytylam w ciazy 23 kg i to 2 lata temu masakra :/
    Kakaska Tak mi przykro.. Wierze ze maluszek dzielnie walczy i bedzie dobrze :* caluje i przytulam :*

Member Awatar iglak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-06 zobacz kalendarz
    Witam po długiej nieobecność zdążyłam was nadrobić.
    kakasia 26 Trzymaj się i bądź dobrej myśli ze będzie wszystko dobrze.
    Jestem dzisiaj po pierwszym usg maluszek rośnie ma już 13,4mm ładnie serduszko bije.Kartę ciąży już ma założona cytologie pobrana i wszystko wyszło jak mam w suwaczku termin mam na 19 kwietnia.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Widziałam jak drgania stuka walczy maluszek .
    Kazała na oddział iść jak najszybciej. By to monitorować ... Chciałam.Jeszcze poradzić się ginekologa gdzie byłam.potwierdzić ciążę Ale już nie wiem Krwiak jest na 8cm i jak pęknie. To zaleje dziecko i wydali malucha ...poronie ....będę czyszczona a tak to podtrzymia dziecko .

Jutro idę Dax dzieci na szpital mój pujdzie do doktora po l4 i na oddział czym prędzej .
    Płakać się chce aż ściska w gardle ....i zadaje sobie pyt dlaczego ja ...2zdrowe ciążę a teraz takie coś ...niesprawiedliwe.

Już się nie będziemy jak coś starać o dziecko bo źle znoszę fakt że mogę stracić je .
    Nawet nie myśl o tym najgorszym!
    Musisz leżeć, dadzą Ci odpowiednią dawkę leków i będzie dobrze! Wiedzą co robią!

8 cm to sporo, ja miałam na 5,ale tak jak mówię-dla dobra dziecka-leżenie+leki. I powinien się wchłonąć.
    Słoneczka:
    Kaja 17.06.2008r, 2500g
    Madzia 22.07.2011r, 2600g

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Kakasia26 musisz uwierzyć, że będzie wszystko dobrze. W szpitalu będziesz miała dobrą opiekę a to najważniejsze.
    Iglak, to super, że z maluszkiem wszystko ok.
    Sysiasia44, ja miałam 20kg na plusie i tym razem postaram się, nie popełnić tego błędu
    Ostatnio edytowane przez Agusia1983 ; 05-09-16 o 21:30

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Dzieki Martulka! Bo juz nie daje rady z tymi wzdeciami... :/
    Kakasia jak najszybciej idz na oddzial.. malenstwo powinno byc monitorowane! Trzymam za Ciebie kciuki, napewno wszystko bedzie dobrze :*

Junior Member Awatar marzenka90
    Mieszka w
    WROCŁAW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-03 zobacz kalendarz
    witam wszystkie mamy ja też mam termin na kwiecień 2017 i jestem już tak podekscytowana, że nie mogę się doczekać!! dolegliwości żadnych, jakby nic się nie stało... a w środku jednak nowe życie... cudowne uczucie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów