Strona 859 z 1005
Pokaż wyniki od 8,581 do 8,590 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej, Anka - snieg na szczęście byl tylko w powietrzu ale i tak kiepska pogoda, choc rzesko przynajmniej.
    Ciagle ogarniam dom i na jutro tez mam plany ale pogoda trzyma w domu wiec ogrod bedzie pewnie pelen suchych brzydactw na swieta spotkanie z p. pedagog fajne. Nota bene ma na imie Rita, ladne imie i tj. Sabina jest tu b. Popularne niz w Polsce.

Drzewko- powodzenia, ja tylko Keagla cwicze ja obiad gotuje np

Catti Yza- tez sie obawiam tych hormonon zobaczymy.

Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Czy wszystkie Julki są takie charakterne?
    Przez moją córkę wezmą mnie za symulantkę.

Jesteśmy na patologii z powodu słabych ruchów. To Jula co? Nagle udowadnia jak to super umie się ruszać.

Przez 2 godziny miałam już skurcze co 5min. Podłączyli mi drugi aparat, by monitorować te skurcze. Zgadnijcie co się zadziało? Cisza...

Wyrzucą mnie za te jej ściemy a jak przyjdzie prawdziwa akcja to nikt nam nie uwierzy i urodzę w domu - ot co!

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Monyka, moja też tak przy cycu na początku tylko leżała, położna na oddziale mi poradziła, żeby jej po prostu zabierać jak nie je, zadziałało, teraz sama się naje, wypluwa, odkładam ją do łóżeczka i sama zasypia, spróbuj, może się uda

Ja już przed porodem zdecydowałam, że dieta u mnie to będzie metoda prób i błędów póki co jem normalnie, wszystko, a Mała nie ma żadnych problemów ani z brzuszkiem ani z kupką to nie znaczy, że siedzę i obżeram się chipsami i czekoladą, ale jak mam ochotę się napić coli, to wlewam do szklanki i piję

Maminka, a to mała wredotka

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Maminka psotna ta Twoja córcia

U nas od rana leje, byle w święta pogoda dopisała, bo ze spaceru i szukania prezentów od zajączka będą nici ...

Zaraz zakupy pojedziemy zrobić i zorganizujemy jakieś domowe harce

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc pogoda Nas nie rozpieszcza..
    Maminka Cos w tym jest he he.. U mnie jak sie martwie ze sie nie rusza to dalej cisza a jak juz troche sie uspokoje ochlone i pomysle ze napewno wszystko w porzadku zaczynaja sie harce he he

Kurcze to czekanie na akcje porodowa jest takie meczace :/ Codziennie o odejsciu wod mysle he he

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc pogoda Nas nie rozpieszcza..
    Maminka Cos w tym jest he he.. U mnie jak sie martwie ze sie nie rusza to dalej cisza a jak juz troche sie uspokoje ochlone i pomysle ze napewno wszystko w porzadku zaczynaja sie harce he he

Kurcze to czekanie na akcje porodowa jest takie meczace :/ Codziennie o odejsciu wod mysle he he

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    U nas koszmar pogodowy trwa w najlepsze :/ niby słońce się próbuję przebić, ale kiepsko to wygląda :/ do tego straszny wiatr i zimno :/ a tak chciałabym wychodzić na spacery z Lucynką, iść po Ulę do przedszkola eh...

Umówiłam wczoraj wizytę w poradni preluksacyjnej na Usg stawów biodrowych Małej, jedziemy w II połowie maja. Za dwa tygodnie mw mam zrobić Lucynce badanie TSH, przy okazji zrobimy morfologię i grupę krwi oznaczymy.
    U mnie z dietą jest różnie, powoli rozszerzam jadłospis, ale wszystko jem delikatne, gotowane herbatę piję białą i laktacyjną no i dużo wody. Gazowanych nie piję bo nie lubię, zresztą są niezdrowe
    Czekam na zamówienie z allegro, kupiłam Uli fajne książki do kolorowania, naklejania i rysowania z konikami na jajeczko, mam nadzieję, że dojdzie przesyłka.
    Sama dla siebie też zrobiłam zakupy, nowa torba, komin wiosenny - w końcu położna kazała wprowadzić zdrowy egoizm więc wzięłam jej słowa sobie do serca dziś zamówię nowe kremy do twarzy polecane przez srokao
    Wczoraj po południu, gdy Lucynka spała, zrobiłyśmy sobie z Ulą mini spa w domuu pomalowałyśmy paznokcie, zrobiłam sobie maseczkę, herbatka w ręku i czas dla nas rysowałyśmy rzeczy, które muszą być w koszyczku.

Dziewczyny, wiem, że łatwo mówić, gdy Lucynka śpi obok, ale spróbujcie wyluzować! Nie myślcie o porodzie cały czas bo może jakoś się blokujecie! Zaraz święta, spróbujcie trochę się zrelaksować, porozpieszczać się, później już nie będzie tak łatwo o chwilę dla siebie

Trzymajcie się ciepło, idę robić śniadanie i zobaczyć do czego dobierają się koty bo słyszę szelest opakowań !!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    I u mnie to nie hormony...a trzydniówka! Dorośli nie często chorują, ale widać ja po porodzie złapałam...a skad? NIE MAM POJĘCIA... w domu wszyscy siedzimy... dzisiaj wysypka się pojawiła, pojechałam do rodzinnej mojej żeby mipotwierdziła (znajoma lekarka) i potwierdziła... oby dzieci nie zachorowały...szanse małe, bo to mało zakaźne, poza tym Mały przeciwciała ma i je...a Ania chorowała... więc się modlę! a ja w kropeczki cała...raz jest, raz znika...dobrze, że nie swędzie... stąd miałam bóle i przeczulicę...

No ja już wiem, że nabiał póki co nie dla Małego.. więc te pierwsze tygodnie musze sobie trochę darować... robi zielone kupy ewidentnie jak zjem coś z nabiału - i tak to nie ma diety matki karmiącej
    Aaaa...mam wymarzoną matę z Skip Hop piekna jest ...ale gdyby to nie był prezent to tyle kasy bym za nią jednak nie dała... mata jak mata... ma metkę SKIP HOP i chyba za to się płaci... no i za inny wygląd

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Wróciłam ze szpitala. Ktg super, w usg przepływy tez. Mam przyjechać znowu za 2,3 dni. Jak nie zacznę rodzic to w nast czwartek do szpitala i wywołanie. Chyba, ze coś by zle w ktg następnym wyszło to wcześniej. Dziedzicowi najwyraźniej w brzuchu się podoba.
    Na ktg obok mnie leżała dziewczyna i u jej dziecka strasznie niziutkie tętno było 100-110. Zero akceleracji praktycznie. To dopiero leniuszek! I tak sobie pomyślałam, źe trzeba się cieszyć źe wszystko w porządku i czekać cierpliwie. Jeszcze 7 dni .

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    No Drzewko, gdzie tu w taka pogode pchać sie na świat?

Moja też siedzi cicho i ani myśli wychylać nos na drugą stronę.
    Ja mam KTG teraz w sobotę rano na oddziale zrobić, a potem w pn moja dr a dyżur więc zaprasza
    Rodzina obstawia niedzielę - ja z obstawiania już sie wyleczyłam.
    Na szczęście CRP ładnie spadło i wyniki moczu mam idealne (antybiotyk jedzie 3 tydzień, ale dam radę)
    Można rodzić - ryzyko infekcji u małej spadło do minimum.

Palina ja też wszystkie zachcianki kulinarne spełniam.
    Nawet wczoraj juz babkę upiekliśmy i dziś ją zjadamy
    A dzisiaj zasoliłam mięso na święta, żeby choć trochę atmosfery świątecznej i zapachów w domu poczuć,

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów