Strona 855 z 1005
Pokaż wyniki od 8,541 do 8,550 z 10047

Kwietniówki 2017

Maminka89 doczekasz się i Ty choć rozumiem Cię doskonale

Ja w sytuacji jak mnie bierze na rodzenie i mam dosyć powtarzam jak mantrę słowa mojego doktora "każdy dzień w brzuchu mamy na wagę złota" - i trochę mi lepiej

Idę gotować obiadek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Domi Alex Monyka Super wieści Gratulacje Mamuśki

U nas też bez zmian w zasadzie choć nad ranem miałam trochę skurczy ale przeszły. Kręgosłup za to coraz bardziej daje mi popalić szczególnie jak dużo pospaceruję. Wieczorem mam też takie uczucie jakby mi się coś w kroczu rozchodziło, trzeba przyznać, że Konradek ciśnie główką, że aż mnie tam wszystko boli

Wczoraj ogarneliśmy mieszkanko z mężem. Okna pomyte, pościel wyprana i zmieniona, firanki zawieszone, umyte podłogi. Po południu po pikowałam jeszcze pomidory bo tak mi się wybujały w tych krążkach torfowych.
    Dziś spacer też już zaliczony choć wieje u nas tak, że głowę chce urwać.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Gratulacje dziewczyny

U mnie tez dzidzia uparta siedzi sobie Ale skurcze mam pojedyncze i tyle narazie.. Cisza przed burza he he

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Gdzie się nie ruszę to wszyscy nawet panie w sklepie pytają kiedy.... chyba powoli zaczyna mnie to troszkę denerwować. Znajomym przez telefon też napisałam, że jak będziemy we czwórkę to damy znać, no ale cóż wszyscy bardziej niecierpliwi niż ja

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Odebralam wynik GBS i ujemny. Hemoglobina poszla w gore. Mocz ok. Chociaz tyle dobrego

Wczoraj odprowadzalam corke do przedszkola i w koncu mowi. Mama zwolnij nie tak szybko Wiecie co, az sie zastanowilam i rzeczywiście jakos wiecej siły mam. Jak chodze to czuje ze ide a nie tocze sie jak wcześniej. Oczywiście na krótkich dystansach

Mam te moc

Gratulacje dla nowych mam!
    My już po ktg, nie wyszedł ani jeden mały skurcz choć czułam że coś się brzuch napina a to widocznie mała się wypinala. W czwartek kolejna kontrola we wtorek cięcie.
    Ja chętnie bym coś porobiła ni ale mam się nie przemęcze żeby nie wywołać wilka z lasu.

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    No kochane powoli się rozkręcamy :-)
    Gratulacje dla kolejnych mamus!

Wczoraj czułam się świetnie. 5pran zrobionych, noc jako tako przespana a dziś czuje się fatalnie. Mała bombarduje mój brzuch, wypina się I kręci. Dół brzucha pobolewa I krocze. W czwartek wizyta.mam nadzieję że dotrwam.dziś tylko leze. A jak pomyśle czego jeszcze nie zrobiłam to wyć się chce z niemocy.chciałabym chociaż do świat jakoś dotrwać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Palina to nasz tydzień będzie po świętach mam nadzieję, że dotrwam, bo od dwóch dni mała tak napiera na szyjke że szok.

Monyka gratuluję.

Justys ponoć przed porodem rozpiera energia i jeszcze ta pełnia, hihi...

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ann85 Zobacz posta
    Justys ponoć przed porodem rozpiera energia i jeszcze ta pełnia, hihi...
    Eeee, nic sie nie zapowiada, poki co termin na 30.04 wiec jeszcze sporo czasu mi zostało-chyba.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, takie mnie dziś bóle złapały, ze myślałam, ze będę rodzic. Krzywiłam się z bólu i uśmiechałam jednocześnie . Ale oczywiście przeszło . Cieszę się jednak, ze cos się dzieje bo ostatnie dwa tygodnie to kompletnie nic.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów