Strona 853 z 1002
Pokaż wyniki od 8,521 do 8,530 z 10019

Kwietniówki 2017

Domi gratulacje !!!! Ale wystrzeliłaś !!! Napisz więcej !!!
    Emilka to piękne imię - mamy w rodzinie i u przyjaciół wielkie gratulacje - jeszcze wczoraj myślałam o Tobie

Drzewko - bierz się za męża - mi po przytulaniu szybko czop odszedł i skurcze się pojawiają.

Teraz która ???

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Domi gratulacje super wiadomosc!

A bioderek nie konrroluje sie przed wyjsciem ze szpitala?
    Blanka - bardzo ladnie slicznie

Domi gratulacje! Oby więcej takich dobrych i niespodziewanych wieści.
    Aniab u nas się kontroluje bioderka kilka razy. Nie wiem jak u was.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mami_mami Zobacz posta
    Domi gratulacje !!!! Ale wystrzeliłaś !!! Napisz więcej !!!
    Emilka to piękne imię - mamy w rodzinie i u przyjaciół wielkie gratulacje - jeszcze wczoraj myślałam o Tobie

Drzewko - bierz się za męża - mi po przytulaniu szybko czop odszedł i skurcze się pojawiają.

Teraz która ???
    Po odejściu czopa lekarz kazał się wstrzymać ze spolkowaniem . Tylko bufet do masowania mogę wystawić

Domi gratulacje!!

Dla mnie w dylemacie Laura vs Blanka rozstrzygająca jest obecność litery "r" w imieniu Laura mam wadę wymowy i nie chciałabym zniekształcać imienia własnego dziecka ani żeby ono samo ew. później zniekształcało swoje imię ale to dość specyficzny argument

Ja dziś zamiast spacerować z odkurzaczem i mopem czesałam psa przez blisko dwie godziny... duuuużo futra poszło.... potem sprzątałam gruntownie kuchnie włącznie z pucowaniem drzwiczek od piekarnika i gałek od kuchenki..... teraz mój kręgosłup i biodra powiedziały "basta!" leżę i staram się nie ruszać

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Domi gratuluję!
    Pesetka ale się "wstrzeliłaś" w datę a raczej dzieciątko gratuluję!

Okrąglinka współczuję sytuacji i powodzenia.

Ja wczoraj też zrobiłam sobie domowy salon piękności hybryda na stopach, brwi, golenie ...

Drzewko - to masuj bufet ile się da Hihi - podobno macica kocha słodkie ❤ to się zajadaj i schody mi lekarz nie zabronił po odejściu czopa - ale wiem, że jak jest podatność na infekcje to można w prezerwatywie

Macierzanka - może to przypływ energii przed ???

Paulina - ja robiłam w 12 i potem jak mały siedział czyli około 5 miesiąca.

Poza tym robiłam usg główki przez ciemiączko, usg brzucha i badałam serce. Mojej znajomej dziecko zmarło w noc po szczepieniu - bo była wada serca o której nie wiedzieli mimo badań i echokardiografii w ciąży - dlatego ja postanowiłam przebadać dziecko oczywiście w tajemnicy przed całym światem - wie mąż i siostra - bo reszta pukałaby mi w głowę - ale ja uważam, że za słaba jest diagnostyka niemowląt, a zaraz po porodzie zaczyna się pakowanie chemii w postaci szczepień - ja szczepię oczywiście, ale indywidualnym kalendarzem szczepień, który mam ustalony z pediatrą.

Dzisiejszy dzień uznaje za udany - chałupa błyszczy ja idę sobie zrobić spa peelingi, maseczki i takie tak nasze babskie przyjemności może jak Domi urodzę po tym spa hihi
    Ostatnio edytowane przez mami_mami ; 10-04-17 o 21:50

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    mami_mami mówiąc szczerze przestałam sie dopatrywac we wszystkim co robie i w reakcjach mojego organizmu tzw "sygnałów zwiastujacych poród" i dzieki temu jestem spokojniejsza, nie skupiam sie tylko na jednym. (Oczywiscie dalej licze ruchy, dalej obserwuje reakcje biologiczne mojego organizmu typu wydzieliny, skurcze itp ale bez skupiania sie nad tym czy takie czy inne samopoczucie to zwiastun nadchodzacego porodu jak to mówia porodu raczej nie przespie )

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Mami_mami teraz chyba wszystkim dzieciom robią w szpitalu te badania. Przynajmniej Rozalka dzis miała usg główki, echo serca i chyba usg brzuszka miała wczoraj.

Gratuluję Domi!

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Juz zasypialam ale niestety najpierw znow toaleta a od 22 mala jak zwykle buszuje... dzis to chyba na toalecie powinnam spac... nawet Ben mi swoj nocnik po ktorejs wizycie przyniosl i chcial zebym tam usiadla - pokazal paluszkiem i mowi sisi chyba zal mu bylo patrzec jak rodzicielka biega caly czas do lazienki i z powrotem.
    Woda mi sie zbiera w organizmie i pije tez jak smok... ale daje sobie jeszcze przynajmniej kilka dni... skurczy brak tylko maly bol w dole kregoslupa i uczucie ciepla. Tesc powiedzial ze jutro pomoze z kerniszami, lampami i roletami etc... tj myslalam, bez niego byloby ciezko Ja sprobuje za to ogarnac ogrod i werande jak Ben bedzie w przedszkolu no i jeszcze posciel upiore... jesli tylko bedzie ladna pogoda.
    Musze cos robic inaczej bym zwariowala chyba; P no i wreszcie mam troche czasu. Z drugiej strony nie chce sie przemeczac, bo wiem ze sily beda potrzebne. No i mam ochote planowac remont... no tak, trudno o lepszy moment i najlepiej zaczac juz!
    Na pewno dobrze jest sie wsluchiwac w swoj organizm ale i dystans jest wskazany, chociaz o to nie latwo w 1 ciazy zapewne szczegolnie. Stres jest wiadomo, bo sie nie rodzi codziennie. Do niektorych przychodzi z zaskoczenia u innychi tj. u mnie to dluzszy proces i tu nie ma jednego schematu dla wszystkich kobiet/ porodow, dlatego na prawde ciezko o ten spokoj .
    Nom z tymi badaniami bioder etc to pewnie jest roznie. Benowi badal lekarz przed wypisem a potem jeszcze na kontrolach 2 razy ale nie bylo przeswietlen. Pewnie robia jak cos nie tak jest... Na razie w przedszkolu mowia, ze sprawnosc fiz ma ponad swoj wiek i pozwalaja mu na zabawe ze starszyni dziecmi na "parkurze". Wiem, ze i sluch przed wypisem sprawdzaja i reakcje na swiatlo i odruchy, u nas dodatkowo czy jest konflikt bo ja nam Rh-, Ben mial +.
    Coreczka mojej siostry miala zwihniete bioderko i przy wypisie nic nie powiedzieli a ze wzgledu na konflikt grup krwi byla dlugo naswietlana i obserwowana a potem na kontroli siostra sama zwrocila uwage ze jej sie bioderko nie podoba i prawie tylko na to patrzyli i niestety szelki, wyciag, lezenie i rehabilitacja 3 lata, wiekszosc prywatnie. Gdyby od razu nastawili to obyloby sie bez tego wszystkiego, tylko w jej szpitaly nie bylo odp. specjalisty do nastawienia a trabsport to dodatkowy koszt, polskie realia niestety. Dzis jest niby ok ale sprawnosc we wspinaniu sie etc jednak ma na nizszym poziomie niz rowiesnicy, takze wiem ze warto to sprawdzac ... jak i wszystko co sie da najlepiej.
    A i jeszcze w aptece zapytala mnie dzis ekspedientka czy jestem w ciazy jak chcialam papierki lakmusowe kupic... w ogole miala z 70lat i przez 10 min. mi opowiadala o swoim porodzie jak to jej wody chlusnely jak w filmie i myslala, ze .. a za mna zaraz kolejka i wszyscy sluchaja a ona mnie pyta czy i mi tak duzo cieknie czy to moze mocz jednak... mowe mi odebralo. Na koniec zyczyla mi powodzenia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów