Strona 851 z 1002
Pokaż wyniki od 8,501 do 8,510 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Mi czop w pierwszej ciazy odszedl razem z wodami.. A wczesniej tylko kawalki czopa tak jak teraz

Ide dzis do przedszkola zlozyc papiery Nati.. Moze sie dostanie mam taka nadzieje bo strasznie lgnie do dzieci wiec to juz ten czas

Za 3 dni mam termin i moi rodzice przyjezdzaja Miala tylko mama przyjechac ale chyba tat jej samej nie chcial puscic a tym bardziej ze swieta zapasem
    Milego dnia dziewczynki

2. dzieckozakupy.pl
    Domi - myślę, że może ruszy różnie z tym czopem bywa - jedno pewne to objaw zwiastującego porodu - więc nie będę chodzić jak słonica

Ja też nie czuje Wielkanocy - poród mi przysłania cały świat ale ja zawsze łapie klimat świąteczny po poświeceniu pokarmów już sama nie wiem, czy lepiej w domu gdzie pełna chałupa ludzi się zapowiada w bliźniaku u rodziców - a pewno i tak skończy się imprezą u mnie czy na porodówce i święty spokój tylko wtedy zaczną urządzać wycieczki zwłaszcza, że czasu będzie sporo...ale to i tak mój brzuch zdecyduje

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam.

Okraglinka wspolczuje. Wyobrazam sobie co czujesz. Mam nadzieje ze wszystko uloży sie tak jak trzeba.

Anka i Pesetka GRATULACJE.

My juz z malutkim bylismy na spacerku od piatku codziennie jest na polku wczoraj nawet w kosciółku z nami byl. Przespał cala msze super i jednak tak jak byl w brzuszku i lubial spiew w kosciele tak teraz tez.
    Wczoraj mielismy troche gosci wiec i dzien był zabiegany. Naszczescie maly spokojny nie dokuczał wiec bylo wporzadku i głosne krzyki innych dzieci mu nie przeszkadzały.

Dziewczyny czekamy na kolejne mamusie rozpakowane.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Gratuluję kolejnego Dzidziusia urodzonego w kwietniu

U nas wszystko wraca do normy - Ula w przedszkolu, J w pracy, a ja z Lucynką w domu. J koła podpompował bo dziś zapowiada się miły spacer przy promieniach słońca
    Jutro przychodzi położna do Lucynki i do mnie i dr do Małej.
    Malutka jest cudowna wszyscy mówią, że wygląda jak laleczka Ula nadal najchętniej nie odstępowałaby siostry na krok. Tylko zastanawia się czy Mała też już ją kocha, tak jak ona ją wspaniałe mam dzieci

Święta spędzamy w domusalonie, nie planujemy do nikogo iść, jak będzie nam się chciało, to odwiedzimy rodziców, a jak nie, to w 4 spędzimy ten wolny czas zresztą i tak kilka osób już się zapowiedziało na odwiedzenie nas więc tak do końca nie będziemy sami.

Słonecznego dnia Wam życzę i oby zbliżające się porody przebiegły bezproblemowo i szybko

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    O rany ile przez te dni napisałyscie nie dam rady nadrobić... a jeszcze jak na złość oba laptopy w remoncie... a ja w między czasie zmieniałam usługi internetowe w telefonie i na miesiąc cos mi internet wyłączyli w telefonie.

Mąż pożyczył mi lapka od mojej siostry. My jeszcze w szpitalu bo niestety w 6 dobę wypuszczają...i powinniśmy wyjść dzisiaj ale niestety Patrysia ma trochę żółtaczkę. Przez skórę poziom bilirbuliny spada ale niestety w krwi dziś rano był na pograniczu i jeszcze na dobę na obserwację... Jutro jeszcze raz krew i wtedy zadecydują co dalej z zółtaczka.

Matko ile tu jest cc odkąd leże może ze 2 kobiety urodziły sn a reszta cc. fakt że jakoś mało było porodówi pustki na oddziale....

Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę dużo zdrowia dla dzieciaczków i mam!!!!!!!!!!!!!

O mnie
    Patrysia całkiem grzeczna... Muszę się pochwalić że karmimy się tylko cycem po ciężkich i długich bojach z pielęgniarkami noworodkowymi i nawałem pokarmu. Ale już sytuacja ustabilizowana...

Jedno co mogę podpowiedzieć to żeby mysleć pozytywnie i nie dać się tym małpom pielegniarkom bo one najgorsze...
    Co wieczór od dnia cc straszyły mnie tylko że mała duzo ubyła i że trzeba będzie dokarmiać... nieważne że codziennie mniejsze spadki... Na szczęście panie dr od noworodków super kobitki uspakajały i mówiły że to normalne i nie ma co się przejmować... I teraz juz waga w górę...

O mnie
    Czy dobrze doczytałam że Nasza Patrysia rozpruła worek kwietniówek....???????

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja dziś od rana wymyślam łazienkę i kibelek, poodkurzalam, ogarnelam paznokcie i nawet brwi wyregulowalam co czynie ze dwa razy do roku .
    Koło 14 pojadę do szpitala. Wiem, ze to nic nie oznacza. Zbadają mnie i odeślą do domu. Mimo wszystko czuje napięcie .
    Mam nadzieje, ze zrobią mi usg. 22 marca wyszło ze mały wazy 3,5 kg, ciekawe ile teraz. Boje się, ze będzie duży i ze sobie nie poradzę w porodzie :/.
    A oznak porodu żadnych, jedyne co to czop odszedł w czwartek.
    Moja mama pierwsza ciąże przenosiła 10 dni i każdy poród miała wywoływany...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Piękny Poniedziałek
    Pełny nadzieji
    Sąd ma pełną dokumentację
    Jeszcze tylko pomiar w domu, ale to formalność. - mam się dowiadywać czy jest w systemie, bo mogą mieć tylko numer telefonu D. A on jest wyłączony w areszcie (depozyt).Więc żeby ułatwić sprawy lepiej będzie się dowiadywać.
    D. dzwonił do sądu ze juz wszystko jest, czekamy na termin - do końca tygodnia powinien być już na wolności.
    Nasze cudowne sady - może nie być w systemie daty a sędzia i tak może przyjechać do aresztu... także czekam...
    i żyje nadzieja ze do świąt będzie w domu.

Na 15:30 lecę do lekarza usłyszeć ze jeszcze daleko do porodu, że mamy czas.
    Szymon jest BARDZO aktywny.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    My w szpitalu. Do swiat ma urodzic i wyjsc. Nie chca nas tutaj hehe
    Zaraz szereg badan i zobaczymy co zadecyduja.
    W szpitalu goraco jak w piekle.
    Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów