Strona 850 z 1006
Pokaż wyniki od 8,491 do 8,500 z 10052

Kwietniówki 2017

Pesetka gratulacje!

tez jestem bardzo ciekawa ile dzieci urodzi sie przed swietami no i czy wsrod nich bedzie nasza córa

No i w tym tygodniu sprawdzamy jeszcze "teorie pełni"

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Pesetka, gratulacje! Ale Ci się trafiło

Właśnie dziewczyny, szykujcie się na wtorek, pełnia hahah

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Gratuluję kolejnym mamusiom! :-)
    A mnie dziś kluje na dole,mala aktywna I ona chyba tak ciśnie.jak siedzę to mam wrażenie że gniote ja I tak mi odplaca :-) A jak leżę to nie jest już tak Ale kręci się. W czwartek wizyta Ale mam cichą nadzieję że nie Bede musiała czekać do 30.04 by ujrzeć core.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Pesetka gratuluję! Ta sama data ... a to beda imprezy

Ja mam piersi tj. w pierwszej ciazy, ani specjalnie duze ani nic z nich nie cieknie a jak sie maly urodzil to mleko bylo od razu czym ja bylam zaskoczona najbardziej

Yza, to dobrze ze porozmawialiscie, dla naszych drugich polowek to tez czesto ciezki okres, ja musze z moim J. duuuzo rozmawiac. Boje sie jak to bedzie jak mala sie urodzi, bo Ben i po wstaniu i przed spaniem zawsze ze mna a ostarnio zrobil sie b. trudby w usypianiu a niestety moj maz nie ma do niego tyle cierpliwosci wiec jego proby usypiania zwykle sa i dla mnie meczace

Okraglinka Tibie zycze duzo sily, bo potrzebujesz dla swojej rodziny.

Disa b. Buszuje w brzuchu ale poza tym spokoj. Cwicze oddychanie; )

Mielismy b. intensywny weekend (nawet w sobote bylam w pracy; p), torba praktycznie spakowana. Ale wciaz duzo do zrobienia.

Ciagle spotykam kobiety ktore sa po terminie.. wszystko trzeba przezyc, najwyzejsze zeby dzidzi byly w dobrej formie, a to niestety moze byc meczace dla mam.

znow czytalam w gazecie ze w moim regionie krotko trzymaja w szpitalu, przecietnie 1.2 doby i ja wiem ze wiekszosc z Was chetnie wyszlaby jak najszybciej, ale ja jednak potrzebuje tego dnia lub dwoch spokoju wiec planuje zostac w hotelu przyszpitalnym zamiast wracac po dwoch dobach na badanie puk.

Do terminu jeszcze 2 tygodnie zgodnie z usg, mam nadzieję ze wszystko bedzie gotowe bo postanowilam jeszcze zmienic rolety w salonie i jutro jade kupic a we wtorrk jak Ben bedzie w przedszkolu pozawieszam i kernisze i zaslony tez

Udanego tygodnia.
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 09-04-17 o 21:21

Właśnie mi odszedł czop śluzowy, jednak metody na s działają dziś oglądałam transmisje mamy ginekolog i ona wymieniła 5 s - seks, spacery, schody, sutki, słodkie i poleca masaż szyjki na przyspieszenie porodu także w środę poproszę mojego lekarza niech działa a do tego momentu 5 s

Dobranoc słodkich snów

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    mami to co, na pełnię się nastawiamy ? u mnie czop rano a teraz skurcze cały dzień ale bardzo dziwnie. Czasami co 6 minut, tak z 5 serii a potem np 20 min nic. Liczę na to, że jutro coś ruszy. Dzisiaj miałam spa więc jestem gotowa

Pesetka gratulacje!
    Okraglinka ja wierzę że to nie jest łatwy czas dla Ciebie i Twojej rodziny ale musisz być silna dla Szymona. Będzie dobrze bo innego wyjścia nie ma.
    Ja już wypralam i spakowalam torbę do szpitala. Także pozostaje czekać i jeździć co drugi dzień na ktg.
    Oj widzę że sporo z was szykuje się na ten tydzień, no i dobrze wielki tydzień to wielkie wydarzenia hehe. Jakoś w ogóle nie czuje tej Wielkanocy.
    Pisałam wam o dziewczynie z którą leżałam na sali w szpitalu. Wczoraj dali jej 3 kroplowke z oksyrocyny i nic. Zrobili jej cc bo dziecko według usg w 4dni przybrało 400gr. A wiadomo że w 41,4tc to jest ryzyko zielonych wód.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja sobie dziś zrobię "spacer" z odkurzaczem i mopem. Czworonożna czuje wiosnę i gubi tyle futra że głowa mała :/

Co do schodów gdzieś w necie czytałam komentarz gdzie kobieta weszła 3 razy weszła na 14 piętro po czym zadzwoniła do męża że ma skurcz... łydki :P

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Pestka, gratulacje!
    Ale Wam sie udało

Aniab - może, jak się malutka urodzi to twój m. będzie ją usypiał a ty Benia.
    My tak się dzieliliśmy z moim m. jak się Filip urodził.
    Zostawiałam go nakarmionego i szłam do Gaby, która była wtedy bardzo mamusiowa.

mami-mami - oby odejście czopa coś zaczęło.
    Mój odszedł już całkowicie a porodu ani widu, ani słychu.

Pogoda się zapowiada cudna - trzeba się podnosić i może jakiś spacerek dziś ogarnąć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów