Strona 848 z 1002
Pokaż wyniki od 8,471 do 8,480 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Okrąglinka, współczuję sytuacji! Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    My zaraz zbieramy się na spacer całą rodziną może wielkiego słońca nie ma, ale chcemy się przewietrzyć no i ponad 10°jest i dość ciepło

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    No i mamy niedzielę, kolejny dzień za nami.

Anka, gratuluję !

Dzisiejszej nocy oka nie zmrużyłam. Skurcze co 20 min, ale nie na tyle silne by jechać do szpitala. Przy każdym skurczu kurs do kibelka na siku. Jejciu, zrobiłam chyba kilka kilometrów. Dodatkowo coś wlazło mi w pośladek i utykam.

Dziewczyny, nawet nie wiecie jak marzę o tym by się "rozsypać", to oczekiwanie jest męczące.
    Zauważyłam różowy śluz. Szybki tel. do mojego lekarza - szyjka się rozwiera, nie panikować - jesteśmy w kontakcie.
    Mój mąż przy każdym moim stęknięciu stoi na baczność gotów do startu
    Przyznam szczerze że troszkę to dziś wykorzystuję, dzisiaj on robi obiad a ja leże do góry kołami

Jutro KTG, i być może kolejny masaż szyjki. Taką cichą nadzieję mam, że może jednak nie będę czekać do czwartku aż lekarz położy mnie na oddziale, i zrobi to jutro ...

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Pytanie mam, dość głupie zważywszy że w ciąży już byłam wcześniej 2 razy.

Czy macie pokarm w piersiach? Ja mam wodę ! Dosłownie. Rzadki, przeźroczysty płyn

Wpadam w paranoję, czy to normalne ?

Okrąglinka, fajnie że jesteś. Trzymam kciuki, żeby sytuacja się rozwikłała pomyślnie i przed narodzinami!

monyka, u mnie brodawki suche, ale nie zamierzam się tym przejmować i liczę*że hormony przy porodzie zrobią swoje

u nas wreszcie slonko wyszlo bardzo mocno czekam na tą moją rozsypkę marzy mi się rozwiązanie jeszcze przed świętami. Bardzo nie chciałabym rodzić w święta, bo mam wrażenie że wtedy ludzie na dyżurze jak "za karę" siedzą

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Okrąglinka, współczuję... oby wszystko się ułożyło :*

Monyka, ja przed porodem też miałam wodę, a po porodzie pełno pokarmu Położne powiedziały, że siara może być taka przeźroczysta

Też planowałem wyjść z Małą dzisiaj na spacer, ale jak rano wstałam to coś się źle zaczęłam czuć, jakby mnie rozkładało, cały dzień głowa boli :/ leżę pod kocykiem z herbatą, oby przeszło

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Dzięki.
    Jestem dobrej myśli. Choć coraz bardziej zmęczona jestem
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Okraglinka musi być dobrze nie ma innego wyjścia. I już nie uciekaj od nas.

Dzisiaj wyszłam do domu bo wczoraj i dzisiaj nie było skurczy tzn były ale lekkie i pojedyncze. Lekarze stwierdzili że nie będą przyspieszać cc bo to dla dobra dziecka żeby siedziało jak najdłużej. We wtorek kontrola ktg i usg. No chyba że zacznie się coś dziać to szybko do szpitala.

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    I ja wczoraj urodziłam, o 17:05 dołączyła do nas Rozalka, 3150gr, 54 cm

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie