Strona 845 z 1005
Pokaż wyniki od 8,441 do 8,450 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Ja od dawna 2 razy s czyli spacer plus schody, a od wczoraj jeszcze sexik

Ewentualnie można sobie kupić herbatkę z liści malin, ale nie oszukujmy się to po jednej dawce też nie zadziała

Ogólnie nie nudzi mi się w czwartek byłam w galerii dokupić dla siebie brakujące kosmetyki, zakupy spożywka plus wieczorem jeszcze spacer po castoramie. Wczoraj trochę spokojniej bo tylko pazurki zrobiłam mamie i córce.
    Dziś jeśli tylko się pogoda nie popsuje też spacer, jarmark przedświąteczny się zaczął może coś na zachciołka sobie kupię
    Miłego dnia Dziewczynki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam . Wkoncu mam chwilke zeby was poczytac.

Aleksandra GRATULACJE !!!

U nas zycie plynie Nikos chowa sie zdrowo oczywiscie jest na piersi i butli bo inaczej sie nie da. W jednej piersi nie mam wogole pokarmu je tylko z jednej ale to mu nie wystarcza bo jeszcze po kazdym karmieniu piersia dojada 60 ml mleka z butli. Taki glodomorek z niego. Ale po karmieniu spi 3-4 godzinki. Wczoraj zaliczyl pierwszy spacer. Musiałam jechac na zdjeciu szowo a ze sama nie dalam prowadzic samochodu to musial jechac ze mna maz wiec musielismy wziasc ze soba maluszka i przy okazji zrobilismy mu zdjecie do dowodu bo musze wyrobic poki jest maz zebysmy mogli do niego poleciec na wakacje.
    Ciezko bylo zrobic zdjecie takiemu maluszkowi ale wkoncu sie udalo.
    Ja po malu do siebie dochodze troche boli mnie z lewje strony ciecie ale lekarz stwierdził ze nic sie tam nie dzieje wkoncu to byla 3 cesarka wiec ma prawo bolec nie bedzie sie gojic tak szybko jak pierwsza.
    Moji chłopcy malucha na krok nie opuszczaja juz mnie to wrecz denerwuje czasami .

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    a piszecie o pomocy waszych mezow. Moj jest naprawde super tata i mezem. W nocy wstaje do malucha jak trzeba nakarmic butla to karmi i przebiera go i tych starszych tez ogarnia. Wszystko w domu robi ja mam narazie odpoczywac poki on jest.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny!

Cicho tu u nas. Czyżby porządki świąteczne?

Ja muszę się wziąć za odkurzanie. Wczoraj mąż wieczorem powiesił rolety, dziś pojechał opony zmienić. Czekałam, że może mu wcisnę to odkurzanie, ale nie będę już taka niedobra i sama to zrobię. Później mam plan jechać jakiś jeden stanik do karmienia kupić, bo wciąż nie mam.
    Zobaczymy, ile mi z tych planów wyjdzie.

Czuję się dobrze, więc zapewne nie zacznę rodzić za chwilę

Wczoraj wieczorem wyszły mi lekkie skurcze a dzisiaj spokój. Noc była ciężka bo były 3 porody a jest tyle porodów że jak jest planowane cc to odsylaja do innego szpitala. Masakra.
    Przenieśli mnie z położnictwa na ginekologie bo tu zwolnili się miejsca a na położnictwie masakra. Jutro w końcu będę coś wiedzieć bo ma być ordynatorka także zobaczymy czy idę do domu czy będziemy ciąć z przeciągu 2dni.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    ja od wczorajszego wieczoru mam skurcze. Nie za mocne ale dość często (czasami co 20 minut, a czasami leciutkie były nawet co 6). Ale nie są mocniejsze więc to jeszcze nie to aczkolwiek tak jeszcze nie miałam żeby kilka godzinn były, może coś sie zbliża
    Za to brzuch cały czas wysoko, Dziewczyny czy może tak być że brzuch nie opada a poród się zaczyna ?

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć
    Byłam dziś na ktg, zapis ok, mały trochę leniwy ale ok. Po odejściu czopa doktor nie kazał współżyć... i jeszcze mi powiedział, ze sobie potem odbijemy . Tak jakby to moja niepohamowana chuć mną kierowała .
    A z chucia słabo bo mnie K tak wkurzył, ze nie mogę na niego patrzeć .
    W drodze powrotnej chciałam zajechać na targi mamaville, żeby sobie pooglądać ciuszki, akcesoria itp. Mój ciężarny mózg tego potrzebował . Jest kilka marek, które znam z neta i chciałam jakość zmacac i takie tam. K nie jest fanem takich spędów i nie ekscytuje się ciuszkami ani gadżetami.
    Pojechaliśmy. Podchodzę do jednego stoiska i pokazuje mu fajny rampersik. A on na to: za maly (tak jakby ciuchy w jednym rozmiarze produkowali). Biorę coś innego do ręki i słyszę: mamy tego osiem. Zagotowałam się, łzy mi napłynęły do oczu i zarządziłam wymarsz. 5 minut tam spędziliśmy.
    Nie gadam z nim .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja koncze sprzatac kuchnie o rany ile tego bylo. Niech ktos tu wejdzie i nabrudzi to udusze.

Tak mnie wzięło, ze jak zjem to mam zamiar polke z butami ogarnac, bo zimowe jeszcze nie pochowane.

Generalnie mam spisane na kartce co mam do zrobienia,bo mam taka skleroze ze szok.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Hej.

Gratulacje dla nowych mam

U mnie niewielka zmiana. Od przedwczoraj schodzi mi czop. Niby byłam na to przygotowana, ale się wystraszyłam gdy zobaczyłam czarny skrzep :/
    Teraz już wygląda to wszystko normalnie.
    Skurcze które miałam wcześniej zupełnie ustały. W ich miejsce pojawiły się inne, takie ściągające w dół. Nie są regularne i nie są bolesne. Jestem w stałym kontakcie z moim lekarzem. Nie kazał panikować.
    Malutka już tak nie bombarduje, chyba biedactwo zbiera siły na poród. Dla niej to też będzie nie lada przeżycie. Mój lekarz chce żebym spróbowała rodzić naturalnie, to ma być lepsze ze względu na moje obciążenia. Jeśli nic się nie będzie działo, to wtedy cięcie.
    Powiem Wam że w sumie już mi wszystko jedno, byle mieć to za sobą. Bliznowce na brzuchu bolą mnie koszmarnie, już ustaliłam wstępny termin operacyjnego ich usunięcia, ok 6 m-cy po porodzie. Jeśli doszłaby blizna po cesarce, mój chirurg również i ją usunie.
    W poniedziałek mam KTG, i wizytę u swojego lekarza, jeśli nic mnie nie ruszy do tej pory, powtórzy masaż szyjki. Słyszę opinię że to barbarzyństwo, że średniowieczne metody, zapewniam jednak że nic nie dzieje się bez mojej zgody. Dla mnie lepsze to niż leżenie plackiem w jednej pozycji po oxy i pod KTG. Już mam doświadczenie w takim leżeniu, 3 doby bez ruchu i po morfinie. Masakra.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dziś sn urodziła się Lenka, 3020g, 52 cm .Poród szybki ledwo zdażyliśmy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów