Strona 844 z 1005
Pokaż wyniki od 8,431 do 8,440 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Aleksandra, gratulacje!! Duża dziewusia!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    pati90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A ja wylądowałam na antybiotyku. miesiąc męczy mnie kaszel dziś lekarka jakieś żęrzenie wysłuchała na płucach i stwierdziła że nie mam dużo czasu na leczenie więc antybiotyk

Figa - podziwiam Twój spokój może przy 3 bobasku będę miała tak samo

Alex - lepiej nie ryzykować, wywoływanie to jest dobra rzecz, ale każdy idzie na to inaczej - moje szwagierki rodzą po 2 h, siostra po 3 h, a ja po 9 h urodziłam - najgorsze jest to, że cały czas pod ktg przez tą pępowinę na szyi, a gdybym mogła sobie chodzić i pod prysznic to wtedy żaden problem - a tu cały poród na łóżku i dlatego tego się boję. Poza tym mam stres jak każda z Was - 10 miesięcy już w tym stanie i chcę szczęśliwego zakończenia dlatego niech już będzie co będzie ale marzę być po

Palina - uciekaj z tego szpitala jak nie chcą ciąć !!!! Najważniejsze dziecko i w takiej sytuacji cc jest wskazaniem - a skoro tak wyszło tzn. tak ma być - lepiej tak niż jak nieraz dziewczyny rodzą po 10 h i się kończy cc, ja podobnie jak Ania_B nie rozumiem kobiet planujących cc.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Alex, trzymamy kciuki!

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Alexandra gratulacje!

4 dziewczynki, 5 chłopców

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Alexandra Gratulacje
    Alex Powodzenia !

Zartujecie z tym bobasem 18 kg? Jeju.. Musze na necie poszukac..

My bylismy na usg z inicjatywy meza i Martynka wedlug usg ma sie urodzic miedzy 13 a 16 kwietnia.. Wazy 3600g i niestety zakryla sie raczka ale jakie paluszki ma pulchne i policzki
    Wiec moja gin moze miec racje ze w terminie ok 3800 bedzie wazyla.. Jeju szalenstwo to juz niedlugo

Palina nie zgadzaj sie na SN bo glowkowo czasem ciezko urodzic a co dopiero pupke i nozki..

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Aha ale szyjka dlugasna 42mm wiec wszystko pozamykane :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Dziewczyny ja 2 dni przed przedwczesnym porodem też miałam długą zamknięta szyjka i 0 oznak porodu więc tym USG się nie sugerujcie

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Przepraszam Alexandra za skrot imienia, przeciez mamy juz jedna Alex i jutro to jej chce gratulowac
    Zgadzam sie z mami, ze z tym wywolywaniem to czasami bywa kiepsko, bo i ja tak mialam - od ok 12 w poludnie do 5 nad ranem sie zeszlo, a ze maly wychodzil w ten mniej fajny spodob tzn napieral glowka a nie ciemiaczkiem na kregoslup to bol byl nie do zniesienia i wszystko jeszcze sie przedluzylo, ale i oksy tu daja malutko i wolniutko wiec cala akcja b. powolna, mi sie skonczyla oksy w trakcie partych i nikt nie chcial doczepic drugiej dawki takze w konsekwencji parte trwaly 1h 40 min. a ja bylam cala pogryziona bo mialam tak suche usta ze nie moglam ich domknac w inny sposob niz zagryzajac no i hemoroidy tez wyparlam niestety; p teraz nie moze byc gozej a ze tamto przezylam to i teraz na to licze. Dlatego sie powtorze i znow poradze miec jakies mazidlo do ust pod reka. Ale nie chce zreszta Cie straszyc Alex bo w Polsce z tego co wiem czesto duzo szybciej i wiecej dozuja oksy, z efektami roznie bywa, ale jak nie idzie to nie czekaja ponad 24 lub nawet 48h tylko reaguja i jest cc. Tutaj jak nie idzie to mowia zeby odpoczac kilka godz. i beda probowac jeszcze raz i tak probuja i probuja no chyba ze dzidzi zaczyna slabnac. Nom ale mimo wszystko moj strach przed operacja nie ma sobie rownych. Zreszta po wszystkim bylam b. zmeczona ale obecnie nie na zadnych negatywntch konsekwencji, szybko wrocilam do dobrej formy fizyczne j i po roku do moich letnich ubran no ale moze przez to wszystko to mi sie jednak nie spieszy a to sie wygadalam... no tak cc z wygodnictwa to dla mnie cos zataczajacego o glupote bo konsekwencje zdrowotne moga byc na prawde niefajne i dla mamy i dla dziecka... no i przez to w przyszlosci bedzie wiecej takich problemow jak ma teraz Palina, ze na sile beda robic sn, bo statystyki etc.

figa jak sie kiedys zdecyduje na 3 malucha to bede dazyla do tego samego stopnia zdrowego rozsadku co u Ciebie. A i ja kawke dzis wypilam i czekoladki zjadlam)) i tak az do Wielkanocy zamierzam no przynajmniej kawe... mniami. Bo przy karmieniu moze byc tak ze i dzidzi bedzie mniej spalo - znam to z doswiadczenia

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Alexandra Gratulacje

Nie mam coś ostatnio weny do pisania. Chyba pogoda działa na mnie trochę sennie.
    U nas bez zmian. W nocy problem ze spaniem, bóle bioder się nasiliły i bolą oba Wolę siedzieć lub ruszać się.

Uśmiałam się z tego przepisu na szybszy poród. Ta miksturka to lepsza niż lewatywa hihihihi olej rycynowy -przeczyszczająco, migdałowy chyba jako tylko smak, żeby był lepszy plus też migdały działają na trawienie. Wiesiołek niektórzy proponują aby brać go nawet 3 razy dziennie i nie tylko doustnie lecz też dopochwowo, zaszkodzić nie zaszkodzi, ale porodu to on nie przyspieszy powoduje za to, że szyjka jest lepiej ukrwiona i dziecko lepiej przechodzi.
    Ogólnie jak się któraś zdecyduje to łykać to proponuje upewnić się czy domownicy mają do dyspozycji drugą toaletę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów