Strona 843 z 1006
Pokaż wyniki od 8,421 do 8,430 z 10052

Kwietniówki 2017

Godz 11.10 cc Marcelinka 3610 g i 58 cm. Znieczulenie dopiero puszcza....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Brawo Alex! Calkiem dluga ta Twoja kruszynka
    A ja po uspieniu Bena juz bylam w drodze na gore zeby zaczac pakowac torbe i ktos/ cos go obudzilo wiec wzielam go do srodka... zasnal w wozku o dziwo, pewnie jest b. zmeczony przez to przeziebienie; teraz czeka mnie juz nicnierobienie, bo jego kazdy szum moze obudzic i pozostaje mi napic sie herbaty i odpoczac po spacerze ... a torba musi czekac i reszta prania tez niestety((
    Mnie taka mieszanka intryguje, ale raczej sie nie przyda, chociaz przenosic bym nie chciala. Bardzo chcialabym urodzic w terminie, zeby Wielkanoc spedzic w domu, termin z usg mam na 23 wiec w sumie jeszcze ponad dwa tyg. a jednoczesnie pierwsze znaki porodu juz wystapily wiec moze byc z tym roznie.

Aleksandra - gratulacje !!!!

Niech ktoś urodzi sn bo tu oszaleje - ja się tak boję operacji jak chyba nikt !!!! A na forum z Facebooku też pełno przypadków cc i to takich nieplanowanych - tylko przy okazji dużego ryzyka !!!

Dzewko - ja tobie tak samo jak Ty od lat - bo już 3 rok kiedy albo ciąża, albo karmienie - lepiej nie oglądać i nie zaśmiecać szafy za małymi ubraniami, a czy wrócimy do formy ? Wiadomo, że tak

Ania_B ja o przenoszeniu to nawet mowy nie ma - idę wtedy na oxy - mam obstawiony szpital - tylko to oxy mnie przeraża - dlatego kombinuje inaczej Moja położna twierdzi, że to działa tylko na donoszone dzieci, bo podobno jak maluch chce posiedzieć to i tak nic nie da - ja sobie drinknę w lany poniedziałek - choć tak szczerze liczę, że prostaglandyny i pobudzanie sutków zrobi swoje. W niedziele zaczynam 39 i planuje upojną noc Haha

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Aleskandra gratulacje.

Mnie złapało przeziebienie. Corka mnie zaraziła. Tego tylko mi brakowało.

Codziennie jak kogos spotykam znajomego to mówi ze mam nisko brzuch i urodze wcześniej niz 30.04. Stresuja mnie tylko, bo mam zaplanowane jeszcze jakies sprzatanie i naprawde chcialabym to ogarnąć.

Alexandra gratulacje.
    Mami mami też się boję każdej operacji, zabiegu a przed tą cc to już wariuje. Cholera mnie bierze bo leżę od rana i nawet ktg mi nie zrobili teraz chyba będe miała bo koleżanka obok ma to może się zalapie. Współczuję jej bo 41,3tc ciąży po oksytocynie kilka skurczy po tym żelu i masażu też kilka i cisza.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Alexandra super! wielkie gratulacje

ale dziewczyny macie racje - same cesarki, a już 7.04

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Palina - trzymaj się!
    Z tego co pamiętam to w poprzedniej ciązy też miałaś trochę za wcześnie skurcze.
    Mam nadzieję, że nie bedą cię zmuszać do porodu pośladkowego.

Aleksandra - gratulacje!

Dziewczyny nie szalejcie z tym przyspieszaniem.
    Naprawdę dla dziecka najlepiej jest, jak się wszystko naturalnie zacznie.
    Seks i owszem, ale te mikstury
    Ja ma mieszane odczucia.
    Ja też już dobijam do terminu i też oczekiwanie na "znak" mnie dobija.
    W dodatku musiałam ze szpitala wrócić w dwupaku.
    W szpitalu i położne i moi zaufani lekarze powtarzali, jak mantrę "nic sie nie dzieje, daj dziecku szansę".
    Jak będzie po terminie rozważymy, jak wywołac poród.
    A na razie cieszę sie ciszą w domu, dobry jedzeniem, nieskrępowanym seksem, spacerami...
    Pytania "i jak?" mnie dobijają, drażnią i generalnie wyprowadzają z równowagi.
    Źle na mnie wpływa ciągłe zmęczenie, ociężałość i niezgrabność oraz wizja spędzenia świąt w szpitalu.
    Ale tyle lat czekałam na to dziecko, że da radę jeszcze chwilę.
    I ma nadzieję, że to już niedługo a na razie zjem sobie czekoladkę i napije sie kawy, a co?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Aleksandra gratuluję córeczki

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A u mnie podjęto decyzję o wywołaniu porodu przed terminem... :-( Jutro nastąpi próba rozpoczęcia sn a jak nie pójdzie to cc :-( Wszystko przez cholestazę, nie chcą ryzykować skoro ciąża jest praktycznie donoszona. Trzymajcie kciuki...

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Aleksandra gratulacje!

Alex powodzenia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów