Strona 840 z 1002
Pokaż wyniki od 8,391 do 8,400 z 10013

Kwietniówki 2017

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    ja wizyte mam 13.04 juz ostatnia bo to bedzie 37/38 tydz, ale dzis jakos dziwnie sie czuje skurczy niema ale mala chyba niezle napiera na dol bo rane po pierwszym nacieciu czuje i ogolnie szyjka mnie kluje. mam nadzieje ze wytrzymam chociaz tydz jeszcze. plecy bola coraz bardziej biodra tez i reki nieczuje tak mi dretwieje.zaczynam sie stresowac.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    No to czekamy na pełnię i na wysyp
    Ja nie mogę zrozumieć tego czasu, za szybko płynie, dopiero co test robiłam, a już moje dwie kreseczki mi wiszą na cycu

Co do relacji to tak sobie u nas jest, przed porodem jeszcze było super, teraz K wziął 2 tygodnie urlopu, niby bo dziecko mu się urodziło, a tak naprawdę to ciągle ma coś do załatwienia i mało w domu jest... w nocy też rzadko wstaje, ja nie mam z tym problemu, ale no kurka, razem ustaliliśmy, że po porodzie nie przerywam studiów, więc nie wiem jak on sobie wyobraża zajmowanie się Małą kiedy mnie nie będzie, skoro Wiki może go nawet nie poznawać...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,
    Odszedl mi czop dziś . Nie wiem czy cały bo nie wiem ile powinno tego być .
    Czy to jest przeciwwskazanie do współżycia? Chyba nie, co? Bo chyba recepta pani doktor jest skuteczna i zamierzam kuc żelazo póki gorące .

W niektórych źródłach czytalam ze odejście czopa jest przeciwwskazaniem a w innych ze dopiero odejście/saczenie się wód płodowych. Do mnie bardziej przemawia druga wersja

Junior Member
    dominisia2605

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-26 zobacz kalendarz
    Z tego co wiem to czop chroni dziecko przed infekcjami z drog rodnych . Ale jako takich przeciwskazań nie slyszalam

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Pełnia 11 kwietnia... zobaczymy czy przesądy się sprawdzają, po tym co się będzie u nas działo przed świętami, hihi...

Drzewko to działaj

Ala biegnie ten czas nieubłaganie, dopiero co czekałam na poród syna a w lipcu będę już miała czterolatka, teraz 38 tydz. Kiedy to zleciało...

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Witajcie, na początek gratuluję wszystkim mamom pomyślnych rozwiązań,oby tak dalej. Ja niestety wylądowałam w szpitalu z cholestazą ciążowa... :-( Cala ciążę przechodziłam bez problemów a tu taki zonk na sam koniec. Ale lepiej że jestem pod opieka specjalistów niż bym to zbagatelizowała i zagroziła bym małej. Mam nadzieje ze jednak jeszcze przed rozwiązaniem wyjdę " na wolność " ;-) Staram się być dobrej myśli. Najwyżej spotkamy się wcześniej niż się zapowiadało ! :-D Pozdrawiam wszystkie Kwietniowe mamusie :-*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jestem w szpitalu... Mała na wizycie tak się wiercila że ginekolog nie mogła jej zbadać. Pierwsxe ktg też wyszło źle że względu na ciągle ruchy, przy drugim wyszły skurcze. I skierowanie do szpitala teraz też miałam ktg i było sporo skurczy 80-100%. Kroplowki mi nie dają mam czekać aż się skurcze same wycisza. I w każdej chwili mogą mi wody odejść i wtedy od razu cc. Byłam w łazience przed chwilą i odszedł mi czop także pozostaje czekać. Mała waży ok 3100.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Palina trzymam kciuki

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina, trzymaj się. Zawsze to lepiej pod. Okiem lekarzy!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów