Strona 84 z 356
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez Martulka Zobacz posta
    Okrąglinka mam nadzieję, że się nie poobijałaś bardzo podczas tego turlania ?
    Takie starsze panie już tak mają. I jeszcze ta jej grobowa mina... oooo... strach się bać.

Kakasia będzie ok.
    Nie
    Nic mi się jest
    Ale ogólnie te zabobony na temat chrzcin to jakaś masakra..
    Np. Że jeśli wybieramy chrzestnych jeszcze podczas ciąży to dzieci mogą przejść źle cechy rodziców chrzestnych
    Albo że jeśli panna podaje dziewczynkę to będzie miała problemy z posiadaniem własnych dzieci

Ja nie wierzę w zabobony.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Kakasia... w momencie kiedy były wskazania do hospitalizacji, a pacjent nie wyraża na to zgody lekarz też ma trochę związane ręce... w sumie to ja bym jakoś organizowała opiekę na dziećmi i zwyczajnie byłaby chyba spokojniejsza w szpitalu... gdzie wszystko można zawsze sprawdzić... i jest się pod kontrolą. Plus większa szansa na odpoczynek niż w domu.
    Podstawa ...odpoczynek...a nie chodzenie (nawet spokojniejsze) i bieganie po lab. W jakim celu chcesz betę robić??
    Jeśli już jesteś w domu, bo taką podjęłaś decyzję to umów się do swojego gin i tylko tam się udaj...a reszta ODPOCZYWANIE.

Okrąglinka, na prawdę taki durnoty są w necie? MAtko...i po co się stresować takimi rzeczami ja kompletnie w takie rzeczy nie wierzę...mnie śmieszy nawet jak widzę te kokardki czerwone przy wózkach itp... (chroni przed urokiem? tak?... aż sprawdzać mi się nie chce..)

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Dla pewności czy nie spada .. to moja 3ciaza a córkę miałam nie żywa więc boję się.
    Dwa tyg temu betę miałam 409,6 czyli 4tydz a teraz mam wynik 7074,0 czyli koniec 5? .już nie wiem.nic

Takie są normy :
    3 tydzień 5,8-71,2
    4 tydzień 9,5-750
    5 tydz 217-7138
    6 tydz 158-31795..
    Itd
    Chyba mam ciążę puzniejsza bo powinnam już mieć 6tydz ... A z tego nie wynika to. ..hmmm
    Popytam lekarza .

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej.. Kakasia trzymaj sie. Przytulam :*
    Okraglinka tez mam jutro wizyte okropnie sie boje.. Ale wczesniej bo na 9.15..

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Pojde na czczo to odrazu jakby co badania zrobie.. Tylko cytologie mam narazie

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Nie
    Nic mi się jest
    Ale ogólnie te zabobony na temat chrzcin to jakaś masakra..
    Np. Że jeśli wybieramy chrzestnych jeszcze podczas ciąży to dzieci mogą przejść źle cechy rodziców chrzestnych
    Albo że jeśli panna podaje dziewczynkę to będzie miała problemy z posiadaniem własnych dzieci

Ja nie wierzę w zabobony.
    Ja też nie wierzę, szczególnie że jestem chrzestną dziewczynki i wtedy byłam panną

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Sama jestem w szoku jakie rzeczy można znaleźć w necie

Ja juz w łóżeczku, dziś jakoś bardziej mnie brzuszek ciągnie.

Dziewczyny czy wy też się tak szybko męczycie? Byłam na spacerze w lesie i przeszłam kawałek i byłam taka zmęczona jakbym przebiegła kilometr.
    Ogólnie wszystkie spodnie cisną mnie w brzuch i już kilka dni do domu smigam w dresach. A co najlepsze moi rodzice z którymi mieszkamy nic jeszcze nie wiedzą, powiem Wam że mam takiego stresa żeby im powiedzieć że masakra. Czuje się tak jakbym miała im powiedzieć że kogoś zabiłam hehehe. W czwartek po wizycie im powiem tzn mamie bo z nią mam lepszy kontakt a ona niech przekaże tacie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160904_202909.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	80.7 KB
ID:	98524
    No u mnie nie da się ukryć...
    Rośniemy...
    Ważyłam się ostatnio to 1,5 kg na +
    Ale wiem ze to wina jelit... wzdęć i zaparć.

Ja mieszka wysoko 4 piętro w starym budownictwie wiec wysokie mieszkanie - wchodzę... z małym problemem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów