Strona 837 z 1002
Pokaż wyniki od 8,361 do 8,370 z 10019

Kwietniówki 2017

Ja wam powiem że jak przechodzę obok jakiegoś sklepu z ciuchami to mam łzy w oczach jak widzę te śliczne pastelowe sukienki, marynarki, bluzki. Na święta też nie mam co ubrac bo wszystko jest małe a nie chce wydawać kasy na coś czego później nie założę. A co najlepsze ze nie mam nic żadnych bluzek, sukienek do karmienia. W ogóle o tym niepomyslam.
    Jeszcze chyba zaczyna mi się jakaś infekcja intymna ;( mam dzisiaj doła.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Ja wam powiem że jak przechodzę obok jakiegoś sklepu z ciuchami to mam łzy w oczach jak widzę te śliczne pastelowe sukienki, marynarki, bluzki. Na święta też nie mam co ubrac bo wszystko jest małe a nie chce wydawać kasy na coś czego później nie założę. A co najlepsze ze nie mam nic żadnych bluzek, sukienek do karmienia. W ogóle o tym niepomyslam.
    Jeszcze chyba zaczyna mi się jakaś infekcja intymna ;( mam dzisiaj doła.
    Witajcie dziewczynki! Gratuluję świeżo upieczonym mamom!!! u mnie kiepsko ostatnio, czuję się jak chodząca kaczko-piłka, plecy bolą i jaskoś tak ciężko ostatnio, a jeszcze 3 tyg do terminu...

Palina trzymaj się, ja też się dołowałam,bo kupiłam ładną bluzeczkę w hm mama na święta, wczoraj ją zakładam a tu lipa, prawie na szwach pękła ale zaszłam do lumpka i jakąś tam białą w czarne kropki wygrzebałam w rozmiarze 14 i jeszcze udało mi się tunikę kupić, jakoś święta przeżyję, chyba że mały się pospieszy na świat i w ogóle nie będę się przejmowała świętami

Ja też nie mam żadnych sukienek i bluzek do karmienia, tylko staniki i koszule do spania z funkcją karmienia, ale co tam jakoś damy radę! trzymajcie się buziaki

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Martulka GRATULACJE !!!

zapomnialam napisac moj Nikos pomimo tego ze 2 tygodnie przed porodem to waga 3550 a długi 57 cm.
    Frezyjka gratuluję dużego i zdrowego synusia , mój tydzień temu miał 2800 g, może do 3,5 kg podrośnie w brzuszku ucałuski od internetowych ciotek :*

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Maminka,nie łam się. Tak naprawdę to nie da się przewidzieć terminu porodu i lekarz może nie mieć racji. Moja koleżanka pojechała na ktg, które nic a nic nie wykazało a urodziła tej samej nocy .

A smeceniem się nie przejmuj. To forum mamy po to, żeby dzielić się radością, ale tez gorszymi chwilami!
    Głowa do góry!

Ja "wyjściowych" ciuchów tez już nie mam, zwykle koszulki h&im mama. Na codzień to i tak najczęściej dres/leginsy plus koszulka mojego K. . Jak było chłodniej to zakładałam jego bluzy . Do karmienia nic kompletnie nie mam poza koszulami nocnymi i koszulkami z h&m. Będę narzucać na nie rozpięte koszule i tyle. A jak się okaże, ze nasza mleczna przygoda potrwa dłużej to pewnie coś dokupie wyjściowego właśnie

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie koleżanki

Meg i Martulka, gratuluję !

Jutro wizyta, może jednak coś drgnęło ? Czuję się jak czołg, chodzę jak kaczka. Boli mnie cały brzuch i krocze. Mała bombarduje mnie zdrowo. Pewnie od jej kopniaków w środku jestem czarna

Pogoda u nas brzydka. Jeszcze nie pada, ale wisi w powietrzu jakies paskudztwo. Zapowiadali nawet burze.
    Po ostatnich deszczach zaczęły kwitnąć dzikie drzewa owocowe i nieśmiało pokazuje się zieleń. Gdyby jeszcze słonko było łaskawe do nas zaglądnąć byłoby fajnie. Bo ciepło jest.

Dzisiaj mamy z mężem kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji wczoraj pół dnia spędziłam w salonie kosmetycznym
    Stopy, dłonie, włosy ... Full servis Moja fryzjerka powiedziała że tak zdrowych włosów jeszcze nigdy nie miałam, a chodzę do niej od kilku lat, nawet paznokcie nie wymagają wzmocnienia. Pięknie błyszczą
    Po porodzie już nie będzie tyle czasu co teraz.

Ja na szczęście nie mam problemu z ciuchami. Mieszczę się we wszystko to w czym chodziłam przed ciążą. Jedynie spodnie piją na brzuchu więc przerzuciłam się na legginsy. A z rzeczy jakie kupowałam to tylko płaszczyk zimowy i teraz kurtkę przejściową.

Zauważyłam że puchnę dalej. Rano nogi mam jak z ołowiu. Niby wyglądają normalnie, a jednak czuję obrzęk. To samo mam z palcami rąk i pod oczami. Do toalety biegam co 15 minut z dosłownie kropelką.
    Nocami nie śpię. Słucham sobie kotów, ptaszków za oknem i chrapania męża
    Już męczy mnie ciąża
    Chcę tulić malutką w ramionach. Ile jeszcze każe na siebie czekać ? Buu.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    HEJ,

Gratuluje wszystkim mamusiom i trzymam kciuki zeby Was nie dorwał "baby blus" bo to masakra. Ja teraz codziennie parze sobie herbatke z melisy i trochę jestem spokojniejsza. Mój problem jest taki ze ja całe życie się wszystkim przejmuje więc teraz jak nie jest wszystko tak jak miało być to moja psychika sobie nie radzi.
    Wczoraj wykrzyczałam mojemu M ze ma zabrać to "głupie dziecko" i "ja go nie chce" :/ no mówie Wam wariatka jak nic. Moja mama pojechała dziś do domu więc ściągnęła do mnie teściową na cały dzień chyba bojąc się mnie sama zostawić :P Myślę ze wpływ na samopoczucie ma nie wyspanie, problem z karmieniem oraz to ze na razie nigdzie nie wychodzę od 3 tyg. bo najpierw szpital a teraz uwiązana z powodu mleka jestem do dziecka. Ponieważ to wcześniak to narazie boje się z nim wychodzić.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Gratulacje dla mamusiek i Maluszków super, że z Wami dobrze i z dzidziusiami też cieszę się bardzo!!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Siedzę sobie w poczekalni i czekam na swoją kolej. Mała kopie jak szalona cały brzuch podskakuje. Jakbyście były moimi sąsiadkami to podzieliłabym się moim ubraniami - nawet nie mam tego gdzie założyć... a wybieram dwie ulubione sukienki i rajstopy ciążowe - dobry wynalazek - wygodne i fajne

Już po wizycie. Mała nie taka mała, bo 3400 moje bóle spowodowane nisko ułożoną główką i 2 cm rozwarcia - lekarz kazał sex sex sex, bo twiedzi, że dziecko donoszone i duże i rodzić można jak najbardziej - tylko jak się do tego seksu zmusić Przegadałam z nim temat pępowiny i innych i jestem spokojna. Dzieci w 70 % są owinięte. Choć moja mała póki co nie - ale podobno mam krótka pępowinę. Dzisiaj 38 tygodni dlatego może zabierać się za chłopa

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja też już po wizycie i usg.
    U dzidziusia wszystko ok, Mami moja też pokaźnych rozmiarów bo 3413g., lekarz stwierdził, że przez te dwa tygodnie to dojdzie do 4 kg.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów