Strona 832 z 1002
Pokaż wyniki od 8,311 do 8,320 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A jednak spi... na dworze zawsze lepiej a jesli juz b. chcecie przyspieszyc to schody i skoki na pilce do pilatesa no i mile wieczory z mezem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Macierzanka a skąd Ty masz tyle siły? mnie kręgosłup strasznie boli więc albo robię obiad albo prasuję albo coś ogarniam w mieszkaniu, ale dwa tematy jednego dnia to dla mnie za dużo. Już nie mówiąc o tym, że po prostu mi się nie chce.

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    no! wkoncu zmobilizowalam sie i torby spakowalam!
    kurde wyszlo dwie srednie torby, malej ubranek wzielam kilka kompletow, mam nadzieje ze dluzej jak 4-7 dni niebedziemy.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    My praktycznie od 9 do 15.30 na dworzu bylysmy z Nati.. Masakra ale sie nachodzilam.. Najpierw poszlismy oddac mocz pozniej na plac zabaw i do biedronki po zakupy.. Tylko na godz do domu i znowu pod blok sie bawic..
    Kregoslup mnie teraz tak boli aj :/ Ale maz do jutra w pracy wiec nie chcialam siedziec w domu zeby czas szybciej minal

Nati zasnela biedna tak padla jak zabita
    Ja tez oczekuje ze cos zacznie sie dziac Na szczescie nikt do mnie nie wydzwania ..

Magdzia Trudne sa poczatki ale daj sobie czas bedzie dobrze :*

Ja po Nati tez mialam straszna depreche siedzialam ryczalam i nic mi sie nie chcialo..

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Byłam dziś u gina.szyjka zamknięta ale już inna (cokolwiek to znaczy ). Wody w dolnej granicy wiec dobrzeby juz było urodzić . Z zaleceń to provag doustnie i konkubent dopochwowo .
    W sobotę kolejna wizyta i ktg. Jak do poniedziałku nie urodzę to mam się do szpitala zgłosić.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Konkubent dopochwowo Drzewko jesteś moim mistrzem

Cytat Zamieszczone przez ania b Zobacz posta
    a jesli juz b. chcecie przyspieszyc to schody i skoki na pilce do pilatesa no i mile wieczory z mezem
    Tego stopnia "desperacji" jeszcze nie osiągnęłam. Na chwilę obecną łączę 2 ewentualne pożyteczne cele: porządek w domu i to że się ruszę i może mała też się ruszy

Domi208 dziś siła dopisuje, wczoraj większość dnia przeleżałam za porządek zabrałam się po 16. Nie ma reguły. Są dni że nie zrobie nic dosłownie nic, a są dni tak jak dziś że do południa ogarnę w domu, a po południu pojadę na zakupy i ugotuję dwa obiady na dziś i na jutro. Z ciekawych zależności: nie jem słodyczy mam więcej energii.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O właśnie Drzewko! stwierdzenie ze sposobem aplikacji Konkubenta idealne

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    My już po .. O 11 urodziła się Patrysia 3400g , 55cm i 10 pkt. Tamto cc dużo lepiej przechodziłam. No cóż jakoś trzeba przeżyć :/ Straszny z niej śpioch, bo jak zjadła po 12 to potem spała. Mąż zawiózł ją na noworodki, bo pojechał na chwilę do domu. A oni mieli mi ją przywieźć na karmienie i nic.. Boję się że ją dokarmili

MegW gratulacje! Trzymam kciuki za Was!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów