Strona 828 z 1005
Pokaż wyniki od 8,271 do 8,280 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Melduje się i ja. Jutro wychodzimy do domu. Maly spokojny cukry juz u niego ok. U mnie tez. Resztę wam opisze jak wrócę do domu. Bo z Tel. Sie nie da.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny pytanie: fajna moskitiera na łóżeczko 120x60? tylko nie baldachimy bo jak dla mnie niestety wyglądają one strasznie :/

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    My dziś już po kontrolnym ktg w szpitalu. Kolejne w piątek. Skurczy brak, ciśnienie na granicy, mam zrobić mocz kontrolnie. Wczoraj mnie złapał jeden skurcz, tak silny i długi, że już myślałam, że to początek akcji bo i oczyszczanie organizmu się uruchomiło. Ale przeszło i cisza.
    Moja Jula raczej nie będzie pierwszym kwietniowym bobasem u nas. Za dobrze jej w brzuchu.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Wiolcia, super, ze mały zdrowy i grzeczniutki .
    Frezyjka, od Ciebie tez dobre wieści. Czekamy na wiećej!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Meg, pomyślnej wizyty!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mój organizm to chyba się jeszcze nie zorientował, ze trzeba rodzic za tydzień . Moja mama pierwsza ciąże przenosiła 10 dni.
    Ja chyba oszaleje jak nie urodże w terminie.
    W pt na badaniu szyjkę miałam 2,5 cm, zamknięta.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc..
    No czekamy na pierwsze kwietniowe malenstwo Ale chyba nasze dzieciaczki nie chca sie wykluwac
    A my juz nie mozemy sie doczekac szczerze mowiac codzinnie mysle czy czasem dzis nie odejda wody

Piekna wiosenna pogoda dalej trwa ale nie mam sily dzis nigdzie sie ruszac jedynie chatke wysprzatam :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Drzewko tak jest często że gdy dziecko juz jest w terminie mogło by sie urodzić to nie siedzi na złość a gdy jest jeszcze za wcześnie to pchają się na świat zamiast siedzieć i czekać. Też bym chciała już urodzić ale cc wstępnie za 2 tygodnie choć może być tak że za tydzień będzie.
    U nas od rana troche pada i jest zdecydowanie chłodniej. Ja jestem od rana jakaś nerwowa, wszytsko mi nie pasuję.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Frezyjka gratuluję, super że u Was dobrze

Dzieciaczki siedzą w brzuszkach bo pogoda ponoć w tym tygodniu ma się pogorszyć, pewnie czekają na słoneczko ...

Moja mała się rozpycha bo już mało miejsca ma a tu jeszcze dwa tygodnie, jutro wizyta a w środę ostatnie usg.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja zapewne urodze ostatnia mam na 30.04. Wczoraj po parku jak wróciłam do domu coś mnie łapało na dole. Brzuch napinał sie ale z bólem. Ale jak odpoczełam i wzięłam prysznic przeszlo. Moze to przepowiadajace jakies albo zbyt duzy wysiłek.

W kazdym badz razie nie jestem jeszcze gotowa by urodzic w sensie organizacyjnym.

Ostatnio budze sie w nocy co 2 h na siku. Koszmar. Mała jest nisko i napiera ta główka, chodzę nie wyspana.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów