Strona 824 z 1002
Pokaż wyniki od 8,231 do 8,240 z 10016

Kwietniówki 2017

Powrót do domu to najlepszy czas - wszystko znajome, czyściutkie i pachnące dzidziuś szczęśliwy
    Świętujcie mamusie !!!

Ja właśnie otworzyłam przesyłkę z koszem mojżesza i jeszcze bardziej chcę moją córeczkę już mieć przy sobie - w środę zaczynam 38 tydzień więc mogę iść rodzić

miłego dnie dla Was !!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja sprzątam od rana i nie zamierzam się oszczędzać .

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Widzę, że już wszystkie marzycie o wypakowaniu się w sumie już chyba nie ma już ciąży która, nie byłaby donoszona albo będzie donoszona na dniach? W takie piękne dni tylko rodzić

Koajrzycie może ile trzeba czekać na pierwszy spacer? W taką pogodę od razu chciałoby się wylecieć wystarczy kilka dni czy musi to być raczej koło 2 tygodni?

Cześć,
    Mam wyznaczony termin cięcia na 10.04 i w związku z tym że zaczęłam bardzo intensywnie myśleć o porodzie postawiłam podejrzeć jak to wygląda u innych dziewczyn.
    Na początek zszokowalo mnie że jedna z was chodzi do pracy jeszcze. Zazdroszczę samopoczucia. Ja się czuję jak balon wypełniony maksymalnie woda, nie mam na nic siły, w zyciu nie wysiedzialbym 8 godzin w pracy

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie.
    Super dziewczyny że dziś wychodzicie ze szpitala, nie ma jak to w domu
    Co do spacerów, to ja koło tygodnia siedziałam w domu i potem zaczęliśmy krótkie spacery koło 19, z tym że ja urodziłam syna w lipcu i były bardzo duże upały więc wcześniejsze godz. nie wchodziły w grę.
    frezyjka gratuluję, odezwij się do nas w wolnej chwili.

U nas dziś przepięknie, zaliczony juz plac zabaw a teraz Panowie pojechali na żużel.

Member
    pati90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja w zeszłym roku w marcu urodziłam więc pogoda nie była taka piękna. Po tygodniu wyszliśmy 1raz15min i stopniowo przedłużaliśmy

Cały dzień na dworze od rana. Tak jest ciepło i słonecznie aż zauważyłam że moja Julka ma opaloną już buzię.
    Julia urodziła się 15 października a na spacerze pierwszy raz byliśmy dopiero pod koniec października bo ciągle wiało albo padało. Teraz po 3 dniach od powrotu do domu chciałabym wyjść tym bardziej że ja Julki nie utrzymam w domu jak będzie ciepło. Bo teraz już najchętniej cały czas by biegała po ogrodzie czy podwórzu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Piękny dzień dziś był! ponad 20 stopni, bezchmurne niebo, zrobiliśmy zakupy, posadziłam bratki w ogrodzie, otworzyliśmy sezon grillowy Większość dnia na świeżym powietrzu
    Mam nadzieję, że u Was było równie przyjemnie bo cisza na forum wskazuje,*że albo miałyście fajne zajęcia tego dnia, albo szturmem ruszyłyście na porodówki

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dzisiaj poczułam, że już nie tylko psychicznie ale fizycznie potrzebuję wolnego. Brzuch pobolewał na dole już po 3h i byłam b. zmęczona po powrocie. Także cieszę się, że w przyszłym tygodniu zacznę się urlopować. Małgosia- w pracy mam godzinną przerwę na obiad a jak pracuję 8 h to nawet ok.15min po południu także nie jest tak źle, no i teraz jak już moje zastępstwo jest to macham mu dużo paluszkiem a chłopak się stara i biega niech się uczy
    Chyba jako jedyna mam nadzieję, że jednak córeczka powstrzyma się przynajmniej do Wielkanocy a raczej drugiego dnia Świąt. Chociaż zaczynam czuć, że ma już chyba ciasno, bo wieczorami bardzo się rozpycha i brzuch jest napięty, a nie miałam tego uczucia w pierwszej ciąży albo nie pamiętam.
    Ben urodził się w maju, ale że na początku byłam w dosyć kiepskiej formie fizycznej to dopiero po ok. tygodniu wyszliśmy na spacer, ale od początku go werandowałam, najpierw przy drzwiach od sypialni a potm już na werandzie i przedłużałam czas każdego dnia. Mieliśmy psa, więc po tygodniu już wychodziliśmy razem, ale też unikałam upałów. Duzo byliśmy na werandzie i w ogrodzie. Większy problem jest chyba z noworodkiem zimą, gdy temp. poniżej -10 to lepiej nie wychodzić. Teraz wszystko zależy od tego na ile maż będzie mi mógł pomóc po porodzie, z Benem pracował od razu ale mniej i przyjeżdżał wziąć psa na spacer, bo musiał wyjść przynajmniej na 20min. wracał też wcześniej i cżęść spraw ogarniał z domu. Teraz też marudzę, że z dwójką samej to ciężko wieć ma wziąć częściowy urlop.To bardzo ważny moment te pierwsze dni i rodzina powinna być razem, ale niestety firmy zamknąć nie może i część spraw musi załatwiać osobiście, ale dla mnie to nie zmienia faktu, że to... cholernie denerwujące. Szczególnie, że Benio jest bardzo aktywnym dzieckiem obecnie na etapie sprawdzaia granic i reakcji otoczenia na nowe eksperymenty, a wytłumaczyć sytuację jest mu ciężko, no i uparciuch po tacie.
    Mami- dzięki, te wózki o których pisałaś też fajne, koleżanka ma joolza i jest b. zadowolona mi się też cybexy b. podobały- ale odpadały bo ja potrzebowałam pompowanych kół a teraz też bym się nie zdecydowała ani na stokke np., bo chciałabym mieć obydwoje dzieci na oku. Dużo osób używa dostawek, ale w przypadku mojego urwisai trzeba by też było mieć łańcuchy albo klatkę , bo na pewno zeskakiwałby w trakcie jazdy. Chusta to dobry pomysł, też spróbuję korzystać, ale boję się trochę dłuższych wyjść.

No tak jeszcze nie ma dzidziusia na prima aprilis i na jutro chyba też nikt się nie zapowiadał?
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Małgosia, witaj! Opowiedz coś o maluszku. Na kogo czekasz?

Piękny był dziś dzień .
    Od rana generalne sprzatańie. Zostały tylko okna, ale nie wiem czy będą pomyte .
    Potem zakupy i K zarządził zakup grilla wiec było grillowanie na obiad . Zrobiłam szaszłyki, była tez kiełbaska, ale ja się nie skusiłam .
    Jutro powtórka .
    Dobranoc!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów