Strona 822 z 1002
Pokaż wyniki od 8,211 do 8,220 z 10016

Kwietniówki 2017

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monyka Zobacz posta
    Witamy kolejnego dzidziusia na świecie.
    Gratulacje frezyjka !

U nas pogoda piękna, ale ja jakoś licho się czuję. Jestem dziwnie roztrzęsiona, wszystko leci z rąk. Totalnie straciłam apetyt. Nawet do picia się zmuszam. Cały czas mam zawroty głowy i nogi jak z waty. Chciałam wyjść na spacer, jednak nie będę ryzykować. Przesiedziałam pół dnia na balkonie. Cały czas twardnieje mi brzuch, dosłownie kamień.
    Jejku mi ostatnio też wszystko leci z rąk i czuję się taka jakaś "roztrzepana"..brzuch twardnieje mi coraz częściej ostatnio, nawet na usg i podczas badania, lekarka do mnie proszę się rozluźnić, a ja no nie mogę to chyba skurcz a ktg dopiero 11.04 mam

2. dzieckozakupy.pl
    Macierzanka jeszcze Magdzia urodziła, jako pierwsza. Ja korzystam z telefonu lub tabletu także ciężko będzie u mnie z prowadzeniem tabelki.
    Okraglinka chyba nas opuściła na dobre bo udziela się na Fb, także wątpię żeby prowadziła ta tabelkę.
    Właśnie zjadłam prawie pół opakowania dużych lodów i mi nie dobrze blee co mnie podkusilo żeby tyle zjeść to nie wiem. Ale wiem że za chwilę będę musiała jeść zdrowiej niż teraz więc mogę poszaleć na plusie 12kg także tragedii nie ma.

Mi też wszystko leci z rąk a żeby się schylic to hmm proszę moja Julke żeby podniosła. Przymierzalam buty dzisiaj w sklepie ledwie udało mi się schylic żeby je wciągnąć. Czy wy też cały czas macie brudne bluzki na brzuchu? Ja ciągle chodzę brudna, nawet podczas obiadu potrafię brzuch polać zupa ;/

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Mi też wszystko leci z rąk a żeby się schylic to hmm proszę moja Julke żeby podniosła. Przymierzalam buty dzisiaj w sklepie ledwie udało mi się schylic żeby je wciągnąć. Czy wy też cały czas macie brudne bluzki na brzuchu? Ja ciągle chodzę brudna, nawet podczas obiadu potrafię brzuch polać zupa ;/
    HI,HI,Hi a już myślałam że tylko ze mnie taki brudas... mogłabym 2 razy dziennie się przebierać... nawet podczas doszykowywania i próbowania jak obiad gotuję to się pozalewam...

Ale dziś piękny dzień... Paweł wyszalał się na rowerze potem grał z kuzynami w nogę... A ja się pobujałam na huśtawcę.... taki fajny wiosenny relaksik....

Palina dziękuję, Magdzia przepraszam za przeoczenie. Nie wiem czy urodzilas 23 czy 24.03 jak cos daj znac poprawię..
    Wersja poprawiona:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bez nazwy.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	97.2 KB
ID:	100575

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Frezyjka, gratulacje!! Wracajcie szybko do pełni sił!

Ja byłam dziś u gina i moje d-dimery nie maja tendencji zwyżkowej, wiec jest ok. Doktor obejrzał nogi i powiedział, ze żadnych zakrzepów nie ma na moich wysportowanych nogach . Chyba wysportowanych nóg nie widział bo ja to bardziej jak hobbit niż sportsmenka .
    Szyjka długa i zamknięta. Jeszcze trochę się pewnie poturlam. Nast wizyta za tydzień i wtedy ktg. Ale to chyba bardziej dla mojego komfortu psychicznego bo powiedział, ze widzi ze strasznie zafiksowana jestem . Po wizycie wyszedł ze mną i mówi do K: "Pana żona jest zdrowa. Prosże jej przypominać."

Siedzę teraz w ogródku, bujam się w bujaku a K donosi domowe gofry z dżemem i bita śmietana .

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Frezyjka gratuluje

Ja wczoraj mialam wizyte u gina. Wszystko pozamykane, wysoko. To dobrze, bo dopiero koncze 35 tc.

U nas piekna wiosna. Jutro pranie, moze nawet wiecej niz 1 jak bedzie ładnie. W koncu bede mogla poprasowac, torbe spakowac.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Tak ja tez chodze caly czas brudna Ale i caly czas cos przesalam albo przypalam :/

Dziewczyny czy Was tez tak boli kregoslup? Teraz leze i normalnie nie wytrzymam strasznie boli i takie sa moje wieczory

Widzialam tez Okraglonke na grupie fecebookowej.. Tam sie udziela..

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Gratulacje frezyjka. Teraz bedziemy chyba czekac kilka dni na kwietniowe malenstwo no chyba, ze ktores sprawi psikusa
    Fajnie, ze pierwsze dziewczyny i maluchy moga juz wracac do rodzin.
    Jestem dzis zmeczona, na szczęście Ben juz zasnal i ja tez zaraz dolacze
    Co do pielegnacji bolacych brodawek to chyba najwazniejsze juz napisano mnie tez strasznie bolalo na poczatku i nakladki Ben wypluwal. Mi pomogl puralen/ lanolina 100%, wystarczylo 1op. Jeden sutek mialam dziwny wiec tez bardziej wolalam druga karnic i to dzis niestety widac troche po rozmiarze piersi. Caly sutek w usteczkach i nosek przy piersi ale tak zeby bobas mogl oddychac.. tyle pamietam.
    Mnie w tabeli chyba w ogole nie ma
    Mami, wozek wybral maz sposrod 3przeze mnie zaproponowanych. A wybral bo jego kolega taki akurat kupil i byl zadowolony. To wozek bugaboo donkey duo (czarny), wystepuje tez w wersji pojedynczej i dla blizniakow. To ten sam stelaz z mozliwoscia zmiany pojedynczego na wozek dla rodzenstwa. Zamowilismy z Holandii, bo tam produkuja i dzieki temu zaoszczedzimy dosc duzo pieniedzy, bo z czasem gozej; ). I tez mam takie podejscie, ze pierwszy tydz. pewnie i tak sie obedziemy bez, a mamy jeszcze po Benie, tyle tylko ze on potrzebuje do przedszkola na spanie, bo spacerowka jest za malo stabilna. Po prostu wolalabym miec zlozony i gotowy przed porodem, zeby o tym nie myslec. Ty tez masz wozek dla rodzeństwa? Moj maly tez super spal w swoim pokoju, szczegolnie po 1rz w lozeczku i w zwyklym lozeczku tez zaczal bdb, ale teraz chyba czuje zmiany bo i w przedszkolu wypadl z rytmu.
    Ja szumisia kupilam teraz... oby i u mnie dzialal.
    Jestem dobrej mysli i mysle ze bedzie lepiej niz u tej znajomej o ktorej wciaz pisze, dzis zaszli do nas do pracy z dziecmi, maly juz duzy ma 12dni ale urodzil sie sn 4.2kg przy pomocy kleszczy brr ..., ale ona ani chodzic nie bardzo, ani siedziec ani stac, tylko lezenie jest w miare. To tylko pokazuje, ze i po Cc i po Sn ciezko byc moze (pierwsze miala Cc bo brak postepu i pepowina owinieta), po Cc tez byla wymeczona. Chociaz powiedziala, ze cieszy sie mimo wszystko ze tym razem Sn sie udalo.

Maz zrobil mi dzis niespodzianke i po pracy byla 3daniowa kolacja- w domu i kupowana ale jednak. W koncu moge jesc bez problemu, no prawie i nie musialam gotowac.
    A jutro po pracy mamy ogladac dom, znajomi kolezanki chca sprzedac bez maklera i sami zapytali, bo wiedza, ze myslimy o czyms wiekszym najlepiej 1plan. To raczej nic dla nas bo nie jest duzo wiekszy, ale powiedzielismy ze pojedziemy obejrzec, bo w sumie niedaleko.
    B. lubie miejsce w ktorym mieszkamy, tylko uklad domu nie jest optymalny bo np. kuchnia na dole a duzy salon na gorze i z dwojka maluchow to kiepsko tak po schodach
    Sprobuje meza oderwac od bajnowszego Nesbo to moze razem infoemator o porodzie poczytamy, bo w pn mam wizyte u poloznej ... i znowu jade sama.
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 31-03-17 o 21:22

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    I ja jak jem obiad w przerwie to uwazam jak moge bo glupio miec sliniak sle i brudna bluzke w pracy tez glupio o domu juz nie wspomne, gozej niz moj 22mies. syn czasami wygladam. Ja ze nie moge probowac jak gotuje to najpierw przesalalam, teraz sypie b. malo, maz sobie ew. doprawi sam a Ben moze jesc to samo a i dla mnie to lepiej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów