Strona 821 z 1006
Pokaż wyniki od 8,201 do 8,210 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    frezyjka gratulacje!!!
    To teraz szybko wracaj do pełni sił.

Ciekawe, który maluszek urodzi się jako pierwszy w kwietniu.

A ja oszalałam i myję okna. Na raty, powoli, ale cały tydzień mnie denerwowały, zwłaszcza jak słońce świeci i ten kurz widać.

2. dzieckozakupy.pl
    Na poranone piersi to przede wszystkim wietrzebie... glupio to brzmi ale coz cyc ba wierzch i tak po doni dawaj bepanthen lub maltan, chociaz jak uzywalam pierwszego... no i lanolina 100,% jest taka niedroga z ziaji... plus smarowanie własnym mlekiem. No i zaciskanie zebow... pamietan jam ryczalam przy kp poprzednio...czasem staralam sie karmic dwa razy z jedbej piersi... ale kolejny raz znow ryczalam ... sppsoby w sumie proste, a bol trwa jest ba poczatku... potem jest super

Staniki bawelniane z hm polecam koszule Italian fashion tezsa fajne, ale trudne do karmieniaba lezaco... na siedzaco juz super...

Jak ja sie ciesze ze jutro dom. Zeby tylko maly jakos drastycznie nie pozolkl... ma sladowa fizjologiczna... jak nie stanie sie chinczykiem to jutro wypis az nie wierze...

Ale ja posta napisałam... literówki obłędne... ale mam nadzieje ze rozumiecie

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Catti, da się rozszyfrować

My też jak do jutra nam nic się nie zadzieje to wychodzimy

Frezyjka, gratulacje! Teraz czekamy na więcej informacji o Maleństwu

Junior Member
    dominisia2605

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-26 zobacz kalendarz
    Gratulacje kolejnej mamusi

Ja od wtorku w szpitalu , przyszlam z bolaca miednica a jak sie okazalo to na ktg wychodza mi tez skurcze . Na razie caly czas mnie trzymaja podobno do poniedzialku . Dopiero mam 36 tydzien .

Frezyjka gratulacje !!
    Mamusiom życzę powrotów do domków swoich
    Ja delektuje się tym pięknym dniem pełnym słońca
    Cudowny weekend się zapowiada ale chciałabym już lulać moją małą córunię i wreszcie wytarmosić i ponosić porządnie mojego synka - a nie tylko przenosić jak potrzeba tak naprawdę rodzimy w najpiękniejszym czasie biorąc pod uwagę nasz klimat - zaraz zrobi się pięknie zielono i będą pyszne pomidory i inne warzywa dziś kocham cały świat - buziaki dla wszyskich !!!

Tabela fajna sprawa - ja piszę tylko z telefonu - komputer przenośny oddałam do firmy i muszę kupić swój nowy prywatny - ale to pewnie po porodzie dlatego tabeli nie poprowadzę - szkoda, że po tak długim czasie Okraglinka zamilkła i
    Ostatnio edytowane przez mami_mami ; 31-03-17 o 14:50

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Frezyjka Serdeczne gratulacje Szybkiego powrotu do zdrowia

U Nas piekna pogoda juz z rana Nati sie wyszalala na placu zabaw Teraz ciacho zjedlismy i odpoczywamy... Maz ma wolne i ogolnie fajny dzien

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    My w szpitalu nadal - Lucynka dziś mogła wyjść, przy porannym obchodzie noworodków taka zapadła decyzja, ale niestety mnie nie chcą wypuścić.
    Ordynator był u mnie i tłumaczył dlaczego i że najprawdopodobniej jutro opuścimy szpital.
    J z Ulą dziś sprzątają w domu i niedługo mają do nas przyjechać, a od rana była moja mama, później dojechał tata więc pomoc jest i w ogóle miło
    Pogoda jest cudowna, u nas dziś prawdziwa wiosna bo aż 20°

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Frezyjka cieszę się bardzo - wielkie gratulację!!!

Ja jestem po wizycie u mojej ginekolog. Okazało się,że moge urodzić szybciej niż myslę, bo mały pcha się na świat szyjka 1 cm, rozwarcie 1,5 cm..do tego szyjka miękka, a mały bardzo nisko główką. Mam obserwować skurcze i możliwe,że w przeciągu 2 tyg urodzę..jestem troszkę w szoku, chociaż w 38 tyg wszystko powinno być ok jestem ciekawa jak to będzie..

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witamy kolejnego dzidziusia na świecie.
    Gratulacje frezyjka !

U nas pogoda piękna, ale ja jakoś licho się czuję. Jestem dziwnie roztrzęsiona, wszystko leci z rąk. Totalnie straciłam apetyt. Nawet do picia się zmuszam. Cały czas mam zawroty głowy i nogi jak z waty. Chciałam wyjść na spacer, jednak nie będę ryzykować. Przesiedziałam pół dnia na balkonie. Cały czas twardnieje mi brzuch, dosłownie kamień.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów