Strona 82 z 341
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 3406

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Myśmy też dzieci a Nowa bajkę puścili epokę lodowcowa. Ja z nikad na 1,5 godz zasnelam . He
    Poza tym zaraz jadę na szpital bo chyba się odwadniania mimo picia dużej ilości wody .ciągle biegunka. Już ledwo chodzę .pewnie chwycilam wirusowke jelitowa.
    Wymioty uległy Ale mdli mnie ..
    Mąż miał na ranna dziś zmianę Ale pojechał po wolne bo nie dam rady iść z dziećmi dzis .taka słaba jestem .zaraz wróci i jedziemy .dam znać co i jak.
    Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Teraz zaczęłam.plamic krew leci ze.mnie nieco przestała Ale leci chyba poronilam czekam na doktora

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Teraz zaczęłam.plamic krew leci ze.mnie nieco przestała Ale leci chyba poronilam czekam na doktora
    Jak się czujesz?
    Napisz co u Was :*
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Kakasia26 trzymaj sie kochana!

Kakasia już chyba tydzień temu pisałaś że masz biegunkę mogłaś iść od razu do lekarza bo w naszym stanie nie wolno niczego bagatelizować.
    Będzie dobrze, krwawienia na początku się zdarzają, może też przez to że sie trochę odwodniłaś. Trzymaj się kobieto.
    Ja teraz nawet z drobnym przeziębieniem bede uważać bo pamiętam jak w pierwszej ciązy byłam chora na początku i póżniej na USG wyszło że Julka ma zwapnienia w serduszku, ginekolog powiedziałą że pewnie znikną i mam nie czytać internetu ale ja swoje i się naczytałam że moje dziecko może mieć zespół downa, może mieć wodogłowie i inne ciężkie choroby. Przez cały miesiąc wyłam że urodzę chore dziecko a jak się okazało na kolejnej wizycie po zwapnieniach nie było prawie śladu.

O mnie
    Więc tak byłam na izbie przyjęć ginekologicznej .
    Zanim się położne do ginekologa dodzwonily minęło 1,5 godziny ,
    Chciały mnie zostawić na oddzielne Ale mówię że mam małe dzieci w domu i mąż w pracy ze nie będę leżała . Więc po 2godz przyszła doktorka ginekolog i mówi że skoro nie wyrażam zgody to nie zbada mnie ...Ale mówię że mojego gin nie ma a tym bardziej nie ma nikogo kto by mię przyjol bo żaden gin nie pracuje dziś dopiero od jutra ...
    Mówiła ok .wsadzila usg i się Polaka krew. ...
    Ja w szoku eh .Ale pokazała mi dzieciątko serduszko bije Ale mówi ma pani 5cm krwiaka przedkosmowkowego .
    Z rad plamienie zakaz chodzenia leżeć .i zero leków poszłam dzwonię do ginekologa mojego mówię co jest grane. A położna mówi a jakieś leki dali ci mówię nie .to jutro wpadnij po leki i można chodzić Ale nie dzwigac nic . I może być tak że albo się wchłonie lub poronie
    Całe łóżko ust z krwi. Brr dała mi wkładkę mega pogodowa zaraz pujde z synem do szkoły to kupię sobie w aptece te wkładki i się poloze .

Nie wiem. Jak mam wkleić zdj maleństwa choć jeszcze je mogę stracić eh .przyszłam do domu i synowi się wyplakalam on mówi będzie ok damy radę .

O mnie
    Nie wiem czy to ma ze mnie ta krew wylecieć całą czy jak bo ciągle jak siadam na wc to leci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Kakasia26 trzymaj się !!!

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Nie wiem co to za szpital żeby krwawiąca kobieta w ciązy tak długo musiała czekać na lekarza....
    I dziwne że Ci nic nie przepisali chociażby głupiej luteiny. Oszczędzaj się, poproś może kogoś z rodziny żeby pomógł Ci przy dzieciach. Będzie dobrze!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Kasiu, moją koleżanka miała wielkiego krwiaka na początku ciąży upadła.
    Teraz ma już 3,5letniej synka.
    Ona nie dostała nic na podtrzymanie ciąży. Ale miała się meksymalnie oszczędzać.
    Jak najwięcej leżeć. Nie chodzić za dużo po schodach, nie siedzieć bo to nie jest dobra pozycja.

Wiem tylko ze Ja na 2tyg zatrzymali w szpitalu żeby kontrolować rosnące maleństwo.

Ściskam Cię mocno :*
    Będzie dobrze! Musi być!
    Tylko błagam uważaj na siebie!!!

A co z tą biegunka?
    Ona mogła być od tego krwiaka?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!