Strona 817 z 1005
Pokaż wyniki od 8,161 do 8,170 z 10047

Kwietniówki 2017

Ktg nigdy nie zaszkodzi
    Ja w pierwszej ciąży nie robiłam, ale teraz jak mam jakiś niepokój to jadę do mojej położnej i robimy.

Prawda taka, że to martwienia to już nam do śmierci zostanie mamusie

2. dzieckozakupy.pl
    Co do ruchów to kiedyś znalazłam coś takiego:
    Po jakim czasie nieodczuwania ruchów (zakładając, że już je rozpoznajemy) powinnyśmy skontaktować się z lekarzem?
    To chyba jest najważniejsze pytanie tego artykułu. Jeżeli obawiamy się, że nie czujemy ruchów, to powinnyśmy wykonać następujące kroki:

Zjeść pełen posiłek – śniadanie, obiad lub kolację.
    Położyć się spokojnie
    Zacząć liczyć ruchy dziecka
    Liczyć każdy ruch, każde kopnięcie, każde przekręcenie
    Liczyć do 10 ruchów!
    Jeżeli w godzinę nie pojawi się 4-7 ruchów to liczymy kolejną godzinę – czy w kolejnej będzie 10 ruchów. Jeżeli nie, to zgłaszamy się pilnie na KTG do szpitala
    Jeżeli w pierwszej godzinie będzie mniej niż 4 ruchy też zgłaszamy się pilnie na KTG

Czytaj dalej na http://www.superstyler.pl/dziecko/ma...chach-dziecka/ © SuperStyler.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
    I mówiac szczerze wydaje mi się to dość rozsądny algorytm postępowania.

Wiolcia gratulacje!

Ja dziś myłam fugi w kuchni (bez użycia chemii - mam parownicę - używając chemii do fug nie podjęłabym się) i mam wrażenie że mała znowu przekręciła się z boku na bok i znowu mam pośladek pod prawym żebrem a nie pod lewym

P.s.
    Oczywiście jak mamy się martwić to zawsze lepiej pojechać do szpitala, zrobić KTG i ze spokojem swoim, dziecka i partnera wrócić do domu

Część poprawy humoru nr 2:

- peeling całego ciała
    - maska na włosy
    - peeling twarzy i maska
    - relaksująca kąpiel
    - na koniec olejek na całe ciało
    - herbatka z meliski

I człowiek jak nowo narodzony

Kobitki zróbcie sobie jakąś przyjemność od razu lepiej

Z przyjemnych rzeczy wypiszecie proszę imiona które się Wam podobają dla dziewczynki

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Macierzanka wkleiła idealny schemat, o takie coś mi chodziło, z tym że mój lekarz mówił o 12 ruchach nie o 10. Ale on już tak ma, jest baaardzo dokładny

Zachciało mi się kisielu. Tak się na niego rzuciłam, że poparzylam język
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 30-03-17 o 20:35

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mami_mami Zobacz posta
    Z przyjemnych rzeczy wypiszecie proszę imiona które się Wam podobają dla dziewczynki
    Oliwia, Emilka, Milenka...
    Ojej, sporo tego.

Najpiękniejsze imiona noszą nasze dzieci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! Jeszcze raz gratuluję mamusiom, które już tulą swoje skarby

Ja jestem po usg, mój synuś waży 2836 g w 37 tyg, chociaż może i w 36 tyg, bo termin nam się przesunął z 24 na 29.04 no ale zobaczymy jak to wyjdzie w "praniu".

Dzisiaj przyszło łóżeczko, cieszę się przeogromnie,chociaż na razie jest w kartonie i czeka na skręcenie jeszcze tylko wanienka i będzie komplet.

Syperstylerów i Mamę Ginekolog śledzę od dawna - bardzo fajne blogi pozdrowienia i miłej nocy!

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Nie kochane zle mnie zrozumialyscie, chodzilo mi o to ze maly mnie traktuje jako smoczek i caly czas na mnie wisi, nie przeszkadza mi to bo chce rozkrecic laktacje, nawet wam powiem ze super bo nie dokarmialam go przez caly dzien wiec jest maly sukces, cos juz jednak leci ☺

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Mami_mami u nas będzie Julia. Ja miałam propozycję Kalinka. Inne, które mi się podobają to Hania, Helenka, Pola, z oryginalniejszych to Mila.

Jest na stronie ministerstwa spis imion nadanych w Polsce w 2016roku. Tam będziesz mieć mnóstwo inspiracji wraz z liczebnością, gdybyś chciała wybrać coś mniej lub bardziej popularnego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów