Strona 810 z 1002
Pokaż wyniki od 8,091 do 8,100 z 10013

Kwietniówki 2017

Dziękuję

Ja sie do spania zbieram, pionizacja rano bo na noc nie ma co...leki przeciwbolowe poszky, wiec za chwile pewnie bedzie lepiej. Po drugiej cesarce bardzoej mnie boli... ale to czeste. Da sie przezyc
    Dobrej nocy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Catti gratuluje zdrowego kawalera !
    Z dnia na dzień będzie już tylko lepiej.
    Zdrówka dla Was

No to mamy na forum już dwie parki

Drzewko, pod koniec ciąży hormony nie ułatwiają nam życia niestety.
    Wczoraj wywlekłam męża na zakupy. chciałam jakąś kurtkę przejściówkę. Mierzyłam kilkanaście aż w końcu rozryczałam się jak głupia bo żadna na mnie nie pasowała. Tak strasznie szlochałam że wstydziłam się wysiąść z samochodu. Mój zgłupiał, powiedział tylko "O JEZU".
    Dzisiaj z tego się śmieję, ale wczoraj daleko mi było od śmiechu. Summa summarum kurtkę kupiłam, nawet fajna, i po ciąży będzie pasować bo krój ma sportowo-uniwersalny.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Gratuluję dziewczyny super, ze wszystko poszlo bez komplikacji

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Catti gratulacje! :*

Dobrze, że wszystko poszło po dobrej myśli. Ten fakt z pępowiną trochę martwiący dla mnie. Nie mam wskazań do cc, a co będzie jak się okaże, że mam taki problem?
    Nie będę szukać w Internecie odpowiedzi, bo zapewne zawału dostanę.

Już bym chciała powoli zacząć rodzić. Stresuje mnie to oczekiwanie i pewnie jak na złość urodzę po terminie, a wcześniej jajo zniosę...

Hormony też odczuwam, ale da się przeżyć. Mąż też jeszcze żyje z resztą on i tak zazwyczaj zlewa moje wybuchy, co z jednej strony wkurza jeszcze bardziej a z drugiej tonuje sytuację.
    I tak źle i tak niedobrze

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Przy porodzie naturalnym to chyba problem z pępowina widać na zapisie ktg. Jeśli się pępowina zaciska to dziecko słabnie. A jeśli dziecko słabnie to się rozważa cc wtedy. Ja przynajmniej żyje w przekonaniu, ze tak to wyglada .

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ps. dobrze poczytać, ze nie tylko ja taka rozchwiana jestem . Już końcówka

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie

Niema jak czytać dobre wieści dziewczyny gratuluję szczęśliwych rozwiązań i zdrowych dzidziusiów!! Wreszcie zaczęły się nasze porodu, bo trzeba przyznać, że dzielnie się trzymałyśmy i trzymamy

Yza Twój lekarz stanął na wysokości zadania!
    Catie nie strasz tą drugą cesarką
    Ala ja po pierwszym cięciu też śmigałam od razu i liczę na ten sam przebieg zdarzeń

U mnie pracowity tydzień bo chciałabym ogarnąć mieszkanie na święta, takie ostatnie większe porządki przed rozwiązaniem, mam nadzieję że mi się uda, choć syn z katarem w domu jest...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Jeśli chodzi o pępowine ... Ja byłam przed porodem syna, koło 35 tyg. na ostatnim usg aby potwierdzić/sprawdzić ułożenie miednicowe i oczywiście podejrzeć wszystkie parametry i przepływy dzidziusia. Wówczas pani doktor powiedziała mi ułożenie pępowiny, że jest w bezpiecznym położeniu koło rączek. 5 kwietnia mam usg i liczę na te same wieści mimo że będzie cięcie
    ...może warto więc zapytać lekarza przy usg by uspokoić nerwy ...

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cattie gratulacje, swietne wiesci, eh nawet nie mow ze po drugiej gorzej, no nic przezyc musze.
    No i angine ma corcia bylismy wieczorem na sorze bo co zbilam goraczke to rosla jak szalona, antybiotyk i mnostwo lekow, no ciekawe jak sobie poradza bo mala jak to 3 letni uparciuch nie lubi nowych lekow. Sama tez podeszlam do lekarza i niby ok z gardlem ale cos mnie kaszel martwi w kwesti dochodzenia do siebie po cc.
    Wszystko dzis na wariackich papierach, tyle chcialam przygotowac a wyszlo jak zawsze, oby maz sie ogarnal, ale latwo mu nie bedzie bo chore dziecko, dom i chcialabym zeby mi w pierwsza dobe tez cos pomogl.
    Trzymajcie kciuki za zdrowie mojego synka bo po porodzie chwila prawdy czy nie bedzie chory na mukowiscydoze jak corcia oczywiscie nie dowiemy sie od razu ale najważniejsze zeby nie bylo od razu powiklan z droznoscia jelit jak u Mai.
    Sprobuje zasnac choc latwo nie bedzie

Zbudzilam sie i czekam na dzialanie leku...
    Dziewczyny, z ta cesarka to indywidualnie, wiec sie nie martwcie. Polozne mowily ze druga zwykle jest gorsza... ale ja oprocz tego mam masakrycznie niski poziom bolu pkus jak to powiedzieal zespol na bloku... nawet sie zagadać nie dalam bo ak bylam zawodowo skupiona no ale faktem bylo, ze doatalam ciutza malo leku... jednak wole te opcje niz jak poprzednio, ze od razu mi tak lupneli to niewiedzialam co sie dzieje...
    W trakcir sn na ktg widac ze cos sie dzieje... u mnie apisy ktg wzorowe były, to ze miał 9 wynika z tegoze w trakcie porodu byl problem z wyjeciem go przez ta pepowine, pkus moje zrosty, bo jednak juz po cc jestem...
    Sorki, za literowki, ale z kom wie pisze beznadziejnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów