Strona 808 z 1005
Pokaż wyniki od 8,071 do 8,080 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Dziękujemy <3

Dobrze, że po wizytach wszystko w porządku

Catti, odezwij się jak poszło u Was?

Wiolcia, oby wszystko było dobrze... dawaj znać co się dzieje

Powiem Wam, że nasza córeczka to istny aniołek póki co od kiedy przywieźli mnie na salę przed 10 była ze mną, teraz wzięli ją na pierwsze szczepienie. Do tego czasu ani razu nie zapłakała jakoś mocniej, jak zaczynała coś marudzić to przytuliłam, dałam buzi i się uspokajała. Była już moja mama, później mąż ze swoją siostrą, u każdego na rękach spokojniutko leżała, albo spała, albo te swoje śliczne oczy otwierała i obserwowała
    Ala ale cudnie jejciu super ze taka niunia grzeczna i daje mamie odpocząć, a jak ty sie czujesz szybko byłas pionizowana?

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    niby przy takim wyniku moga zrobic cc ale pewnie trzeba bedzie brac zastrzyki po cesarce zeby zakrzepica sie nie pojawiła, jakos sie teraz bardziej boje, zobacze co wgóle mój gin jutro powie na te wyniki ale juz sie nie nastawiam, pewnie bedą musieli zrobic te badania o których pisałaś Drzewko

O mnie
    ale ja wam dzisiaj smęce swoimi problemami, przepraszam was ale juz mi sie pokłady cierpliwości kończą, wszystko przeciwko mnie dzis, jeszcze nie wiem skąd córce taka gorączka narosła ani ne kaszle ani na nic sie teraz nie skarży, trzeba bedzie chyba pojechac ją sprawdzic dziis na sor bo co jutro babcia sobie z nia zrobi eh

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    pionizowana jeszcze nie byłam, będzie próba dzisiaj wieczorem, po 12 godzinach od cc, jak nie dam rady to jutro rano a czuję się w miarę dobrze, na razie w pozycji półleżącej jestem, na boki się mogę obracać, kroplówkę mi koło 14 odłączyli i chyba dalej trzyma, bo wątpię, żeby po cc ból był taki słaby

Wiolcia, nie przepraszaj, między innymi po to jesteśmy, żeby się każda miała gdzie wygadać :*

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    pionizowana jeszcze nie byłam, będzie próba dzisiaj wieczorem, po 12 godzinach od cc, jak nie dam rady to jutro rano a czuję się w miarę dobrze, na razie w pozycji półleżącej jestem, na boki się mogę obracać, kroplówkę mi koło 14 odłączyli i chyba dalej trzyma, bo wątpię, żeby po cc ból był taki słaby

Wiolcia, nie przepraszaj, między innymi po to jesteśmy, żeby się każda miała gdzie wygadać :*
    to mnie pionizowali po ok 6 godzinach, wiec dosć szybko ciekawe jak teraz bedzie, srednio to wspominam a jak stanelam na nogi to mi pod prysznic kazały isc a ja mało nie zemdlałam i nie dałam rady, dopiero po jakims czasie poszłam jak mąż przyjechał i mi pomógł, ale każdy inaczej to znosi

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Krzepliwość ja mam jako norma w ostatnim miesiącu ciąży (razem z morfologią, moczem i GBS). To pewnie w razie ewentualnej cesarki gdyby trzeba było. U mnie do szpitala z tymi wszystkimi wynikami trzeba być.

Melduję sie i ja...
    W poludnie na swiat przyszedl Michas wymiary dokladnie takie jak Wiktorii... 3300 i 51 cm... druga cc koszmar, sam zabieg, mam bardzo niski prog bolu i musieli dodawac i leki...ale niewazne. Wazne ze Maly ok ... okazalo sie zebyl bardzo owiniety pepowina... szyja i jak szelki... wiec dobrze ze poszlam dzis a ie czekalam ba lekarke do poniedzialku...
    Na dzisiaj to tyle... czekam na leki

Znów zakochałam sie w pewnym Mężczyźne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Catti Świetna wiadomość Gratulacje
    Miałaś widać przeczucie aby dziś przywitać Synka
    Odpoczywajcie i cieszcie się sobą.

Wiola jutro Ty. Oby wszystko się ułożyło i nie odwlekali Ci nic z powodu choroby. Trzeba myśleć pozytywnie.

Padam dziś już tylko filmik jakiś i spaciu.

Gratulacje! Cieszę się bardzo

kurcze jak się*czyta o tym owijaniu się dzieci pępowiną to włos się na głowie jeży... boję się tego

Catti gratulacje !!!! Super, że wszystko ok wszystkiego dobrego dla Michałka i Ciebie !!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów