Strona 807 z 1002
Pokaż wyniki od 8,061 do 8,070 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    no i znów mam problem, sorki ze ja tak tylko o sobie dzis , odczytałam dzis wyniki na krzepliwosc krwi i kicha mam za wysoki fibrynogen kurcze co to moze zanczyc na necie czytam ze jest wtedy ryzyko zakrzepicy, słyszałyscie cos o tym, może nie powinnam mieć jutro tej cesarki

a córka mega gorączkuje juz jej zbiłam bo do 39 dochodziło i sie strasznie męczyła, a ja coraz czesciej kaszle, to jak ja dojde do siebie po cc chyba zejde przy kaszlu

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Ja posprzątałam mieszkanie. Nie wiem skąd siły wzięłam na to. A teraz jeszcze jadę do sklepu kupić prezent koleżance. Kiedyś którejś z Was wypisałam listę pomysłów, jak jeszcze byłam kreatywna. A dziś dziura w głowie...

Palina ja to będę tu coraz częściej zaglądać i pisać aż do porodu, bo czas tak wolno mi teraz płynie, że czymś lekkim się trzeba zająć
    Ja też dziś posprzątałam a teraz nie mam siły ;D oj z tym bebzolem tak łatwo się męczę. Jutro zapowiada się super dzień, moja mamuśka przyjeżdża w odwiedziny i jedziemy na usg. Dam Wam później znać ilesynuś już waży

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    no i znów mam problem, sorki ze ja tak tylko o sobie dzis , odczytałam dzis wyniki na krzepliwosc krwi i kicha mam za wysoki fibrynogen kurcze co to moze zanczyc na necie czytam ze jest wtedy ryzyko zakrzepicy, słyszałyscie cos o tym, może nie powinnam mieć jutro tej cesarki

a córka mega gorączkuje juz jej zbiłam bo do 39 dochodziło i sie strasznie męczyła, a ja coraz czesciej kaszle, to jak ja dojde do siebie po cc chyba zejde przy kaszlu
    A jaki masz wynik? Bo ja tez podwyższony - 5,63 i tez się zastanawiam.
    Położna powiedziała, ze w ciąży może być wyższy i o tej zakrzepicy. Ale w kontekście porodulepiej wyższy nic za ńiski bo poród SN czy cesarka to spory ubytek krwi.
    Ty się nie martw lekarze nie zrobią cc jeśli ten wynik na to nie pozwoli.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Położna powiedziała, ze w ciąży może być wyższy i o tej zakrzepicy. Ale w kontekście porodulepiej wyższy nic za ńiski bo poród SN czy cesarka to spory ubytek krwi.
    Widzę właśnie, ze mi lekarz skomentowa ten wyńik izlecil dodatkowe badania, APTT, PT, D-dimery. Zabalam się. :/

Maminka chodziło mi o to że po porodzie będzie mniej czasu żeby tu zaglądać bo maleństwa będą potrzebować opieki.
    My też jutro w końcu mamy wizytę, dowiem się w końcu jak mała jest ułożona choć nie czuje żeby się odwróciła.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Palina to źle zrozumiałam
    Na pewno czasowo będzie gorzej, nie umiem sobie tego wyobrazić póki co.

Dziewczyny a tę krzepliwość to miałyście zleconą z jakiegoś powodu czy standardowo w morfologii jest? U siebie nie widzę nic takiego...

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dziękujemy <3

Dobrze, że po wizytach wszystko w porządku

Catti, odezwij się jak poszło u Was?

Wiolcia, oby wszystko było dobrze... dawaj znać co się dzieje

Powiem Wam, że nasza córeczka to istny aniołek póki co od kiedy przywieźli mnie na salę przed 10 była ze mną, teraz wzięli ją na pierwsze szczepienie. Do tego czasu ani razu nie zapłakała jakoś mocniej, jak zaczynała coś marudzić to przytuliłam, dałam buzi i się uspokajała. Była już moja mama, później mąż ze swoją siostrą, u każdego na rękach spokojniutko leżała, albo spała, albo te swoje śliczne oczy otwierała i obserwowała

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ala_D gratuluje

Ja jutro mam wizyte u gina i mam nadzieje ze usg bo jestem ciekawa jak z waga małej. 3 tyg.temu byla na dolnej granicy. Poza tym diabetolog powiedziala ze powinnam przy cukrzycy miec na kazdej wizycie...

Jutro tez mam KTG.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    mam 5,4 przy normie do 3,5 wiec podobny do twojego

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Palina to źle zrozumiałam
    Na pewno czasowo będzie gorzej, nie umiem sobie tego wyobrazić póki co.

Dziewczyny a tę krzepliwość to miałyście zleconą z jakiegoś powodu czy standardowo w morfologii jest? U siebie nie widzę nic takiego...
    to sa badania na krzepliwość i mi gin zlecił odnosnie tej jutrzejszej cesarki, wiec chyba standardowo sie nie robi bo w pierwszej ciazy nie pamietam zeby mi inny gin zlecał,

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów