Strona 805 z 1002
Pokaż wyniki od 8,041 do 8,050 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ala gratulacje!!! :*

Od dziś nowe życie przed Wami cieszę się, że wszystko ok poszło.
    Wiktoria to bardzo ładne imię. Na pewno przyniesie niuni dużo sił i zwycięstw w życiu.

To teraz odpoczywajcie i cieszcie się sobą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Ala super wieści!!!!!!!!! A ja się tak wzruszam każdą informacją o nowej szcześliwej mamusi....

Odpoczywaj i ciesz się córunią....

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ala gratulacje! ale Wam zazdroszczę dziewczyny, że macie swoje maleństwa Mamy już synka i dwie córeczki jeszcze Catti dziś.

Ja wczoraj miałam gorszy dzień, dzisiaj też coś słabo z nastrojem. Jakieś chwile słabości mnie dopadły. Ciasno, kłuje, mała kopie mocno i taka niezgrabna jestem...a jeszcze prawie miesiąc. Mam nadzieję, że chociaż brzuch nie urośnie już bardziej!

Pogoda za to faktycznie piękna, 18 stopni jak do tej pory byłam odebrać wyniki, morfologia w miarę ok, krzepliwość tylko coś czas niski czyli nadkrzepliwość (nie wiem jeszcze jakie mogą być skutki tego) no i GBS negatywny.

Miłego dnia dziewczyny!

Ala gratulacje !!! Trzymam kciuki za Catti !!!

Ala rewelacja! Gratuluję zdrowia dla Was obu

Jutro kończę 37 tydzień, więc już w pełnoprawnie donoszona córa będzie. Kilka dni temu miałam bolesne skurcze w dolnej części brzucha a od dwóch dni cisza... czopu ani widu a ni słychu... ok brzuch się napina, ale do tego to już przywykłam i nawet tego nie czuję... mój gin przewidywał że 2-3 tygodnie i rozwiązanie bo mała ustawiała się już do wyjścia... jutro mijają 3 tygodnie od tej informacji... ja wiem że to nie piekarnia ani nie jedziemy wg rozkładu jazdy ale zaczynam się niecierpliwić....

W ogóle śmiesznie pracuje mi się w kuchni.... co chwilę brzuchem strącam coś z blatu... masakra :P

Catti dalej trzymam kciuki!

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Macierzanka u mnie jest podobnie.

Jeszcze ze 2tyg temu miałam bóle jak na okres,brzuch się mocno spinał,mała wierciła się jak szalona,czułam kłucie, rozpieranie na dole... W środę na wizycie lekarka powiedziała, że to już blisko, bo szyjka króciutka,na usg widać, że główka niziutko. Zaczęłam nastawiać się, że to zaraz.
    W niedzielę byłam zmarnowana. A od poniedziałku nagle luz. Cisza. Nic nie boli. Nawet spojenie. Jak nie miałam już sił zakładać spodni na stojąco tak teraz mogę bez problemu, jakby brzuch nie istniał. W nocy rzadziej wstaję. Jedyne co teraz odczuwam to ogólne zmęczenie, nogi bolą, dłonie też. Ale to raczej nie są objawy porodu więc siedzę i czekam.

I odpisuję na wiadomości, że jeszcze nie urodziłam

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Ala Gratulacje.

Ja leze juz na oddziale i czekam jutro badania i wtedy lekarz zdecyduje co dalej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ala gratulacje!!! Wracajcie szybko do pełńi sił! Wiktoria to śliczne imię! :*

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj po kilku dniach ciszy miałam bardzo silne bóle i miałam cicha nadzieje, ze może coś się zaczyna. Ale przeszło. Zostało niby 11 dni. A dłuży mi się teraz straszliwie.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Ala gratulacje z każdym dniem bedzie z bólem. ciesze sie ze u was wszystko dobrze, teraz czekamy na wiesci od Cattibrie

a ja musze sie wam pożalić, od wczoraj mega mnie boli mnie gardło i chyba kaszel mi sie zaczyna, jejciu całą ciażę byłam okazem zdrowia, nawet kataru nie miałam, wiec jaki straszny pech ze dzien przed cc cos takiego, i jeszcze moja córka tez jakas chora nawet nie wiem co jej jest bo wygląda na chora ma stan podgoraczkowy i wogóle taka bidula tuli sie i płacze, boze jak ja ja jutro rano zostawie taką biedną, płakać mi sie chce

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów