Strona 804 z 1002
Pokaż wyniki od 8,031 do 8,040 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ala, Catti, Wiolcia i Frezyjka trzymam za Was kciuki! Dawajcie znać w miarę możliwości!
    Trzymajcie się!

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja Okrąglinkę też widziałam na facebooku, chyba jeszcze w dwupaku z tego co pisze

miłego wieczoru!

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Frezyjka Ty też? Jejku, już się pogubiłam. To i za Ciebie trzymamy kciuki
    Tak się Waszymi porodami emocjonuję, że mi wszystkie moje bóle przeszły mąż się śmieje, że jak wraca z pracy to ja mu od razu zdaję relację o Was zamiast o sobie

Cieszę się, że trafiłam na takie forum.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny, Kochane jesteście! :*

hahahah Maminka, dokładnie, tak się wszystkimi tutaj przejmuję, że tak naprawdę mało się stresuję swoim porodem

jakoś szybko poszłam spać, wstałam na siku i już zasnąć nie mogę, a ostatnia taka nocka, gdzie jest możliwość wyspania się

wczoraj wieczorem jezcze miałam ktg podłączone i wykazało regularne skurcze co 2-3 minuty na poziomie 80 do ponad 90% kompletnie ich nie czułam, ale cieszę się, że były, przynajmniej wiem, że Mała jest już gotowa i naturalnie też niedługo chciałaby już wychodzić

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Maminka ja dzis ide do szpitala tylko i beda decydowac kiedy najpozniej w przyszła srode beda robic cc ale moj lekarz chce mnie miec juz pod kontrola ze wzgledu na cukry i wysypke. Byc moze ze zrobia jeszcze cc w tym tygodniu takze tak naprawde nie wiem na czym stoje. W sumie to wolalabym ww tym tygodniu zeby tyle nie lezec.

No to dzisiaj posypią się kwietniowe maluszki.
    Dziewczyny trzymam kciuki za Was i Wasze dzieciaczki.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Ale cisza

Mam nadzieję, że wszystko przebiega pomyślnie.

U mnie prawie lato - piekna pogoda.
    Idę na spacer, bo popołudniu zapowiadają deszcze.
    Mam nadzieję nie paść gdzieś po drodze
    W razie czego mam opracowane, gdzie mogę odpoczywać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    No właśnie ale cisza.... Trzymam kciuki i czekam na wieści.... u nas tez piękna pogoda...

Ale jakoś brzuch mnie dołem pobolewa... w nocy też tak było aż nospę brałam... Powiedziałam mężowi o tym a on że mam nic nie kombinować bo mam wytrzymać do 6.04... faceci oni myślął że tak mozna sobie przetrzymać... a do tego od 2-3 dni pobolewają mnie piersi więc chyba wszystko już zaczyna się przygotowywać na wyjście córci....

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Witajcie po długiej przerwie ! Gratuluje pierwszych porodów, tych już odbytych i tych dzisiejszych, mocno kibicujemy razem z Zosią :-) My mamy termin na koniec kwietnia i na razie "dorastamy" ;-) Tydzień temu była kontrola, 2500g, szyjka długa i zamknięta więc akcja dopiero przed nami. Ale przynajmniej już w nowym mieszkaniu i z większą ilością miejsca. Powiem Wam że to była niezła przeprawa i cieszę się że już zakończona. Miałam parę tygodni wyjętych z życia, ale było warto. Dzisiaj idziemy na ostatnie zajęcia w szkole rodzenia a potem to już tylko zakupy brakujących elementów do pokoju Zosi. Dużo nam pomogli rodzice E a w sobotę przyjeżdża moja mama i też z całym zapakowanym samochodem rzeczy dla małej. Więc musieliśmy się wstrzymać z zakupami żeby nie dublować. U nas pogoda piękna i zamierzam z niej właśnie skorzystać, idę na spacer i po wyniki badań. Z dolegliwości pojawiło mi się drętwienie palców u dłoni, podobno często spotkanie ale nieprzyjemne... :-( No cóż, rozpisałam się jak szalona, tymczasem jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :-*

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    My już po

koło 8 przyszła na świat nasza kruszynka, 51cm, 3300g, 10/10 <3
    Jak ją zobaczyłam, to pomyślałam, że to takie moje małe zwycięstwo i została Wiktoria

znieczulenie zaczęło mi bardzo szybko puszczać, bo po niecałych 2 godzinach, starsznie zaczęło boleć, trochę sobie popłakałam, ale po jakimś czasie dostałam przeciwbólowe i jest już w miarę ok

teraz leżymy już razem, Mała pięknie chwyta cyca, wszystko jest dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów