Strona 802 z 1002
Pokaż wyniki od 8,011 do 8,020 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    No to piękne trio na środę się uzbierało! Trzymam kciuki

Ja druga polowe dnia jestem bez sił zupełnie... do tego mam totalny miesowstret.... nawet przez mysl mi przeszlo ze moze organizm zaczyna oczyszczanie sie bo w sumie mieso dlugo w ukl pokarmowym przebywa... ale to chyba tylko moje "pobozne zyczenia"
    Chyba coś w tym jest, ze organizm się oczyszcza bo ja przemianę materii mam ostatnio o wiele szybsza .

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, dopiero przeczytałam i aż się wzruszyłam. Serdecznie gratuluję - teraz mam pretekst żeby się najeść lodów czekoladowych z Lidla bez wyrzutów sumienia - taki toast dla Lucynki buziaki dla Was!

Dziewczyny coś jest w tym oczyszczaniu organizmu, ja mam termin na 24.04 ale czuję,że przemiana materii bardzo mi się poprawiła

Nawet mi nie mówcie o tym oczyszczaniu organizmu bo rano miałam takie rewolucję żołądkowe że masakra.
    My też już prawie 3godziny na dworze muszę Julie brać do domu bo od 9 nic nie jadła. A ja chętnie bym się położyła.

Yza gratulacje ! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Lucynki, ja również miałam owinięte dziecko i wiem co to znaczy - wewnętrzna intuicja mnie zaprowadziła na izbę i moja położna cały czas powtarzała: dobrze, że przyjechałaś twój wpis był taki wzruszajacy, ze nie mogłam powstrzymać łez !!!
    Ostatnio edytowane przez mami_mami ; 28-03-17 o 14:08

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Yza gratulacje.

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Yza gratuluję! Cudownie, że jesteście już razem

Ja dziś staram się odpoczywać, wczoraj kilka kilometrów pieszo zrobiłam i brzuch to odczuł. Dziś cały dzień brzuch jest napięty, że zbytnio chodzić nie dam rady, a Rozala strasznie się wygina i rozpycha.

Dziś kurier przyniósł nam dostawkę do wózka, dla synka. Mam nadzieję, że bedzie nam dobrze pasowała do wózka, bo mamy peg perego, a do niego trudno dopasować dostawkę.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ala powodzenia

Ja po wizycie.. Wszystko ok oprocz cisnienia.. Ostatnio na wizycie bylo 150/100 a dzis 145/ 97 .. Ale po 2 razy mi mierza i drugi raz troche nizsze 135/ 85..

Teraz mam 6 kwietnia wizyte jezeli nie urodze wczesniej i mocz do zrobienia..

Ja mialam cala noc oczyszczania organizmu w 36 tyg poprostu lalo sie ze mnie ale to tylko jedna noc i spokoj, cisza.. A ostatnio przez 2 tyg mialam zatwardzenia. Teraz tez szybsza mam przemiane wrecz super sie naprawilo

Nati tez byla 2 godz na placu zabaw.. Normalnie wiosna wczoraj i dzis pieknie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    yza serdeczne gratulacje macie wspaniałego anioła stróża

no więc w czwartek ja bede miec cc, średnio to do mnie dociera, ale tez troche czuje ulge ze wiem co i jak

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    yza serdeczne gratulacje macie wspaniałego anioła stróża

no więc w czwartek ja bede miec cc, średnio to do mnie dociera, ale tez troche czuje ulge ze wiem co i jak
    a miałaś od początku planowane cc ? bo czwartek to akurat masz w terminie.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Wiolcia przynajmniej wiesz już co i jak. To trzymamy kciuki za Ciebie i maleństwo w czwartek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów