Strona 80 z 327
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 3267

Kwietniówki 2017

Junior Member
    Nat-alia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-02 zobacz kalendarz
    Jest to moja pierwsza ciąża, aktualnie jest to 10 tydzień. Wszystko jest w porządku.
    A ja jestem tak samo szcześliwa jak pełna obaw

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Natalia mam to samo
    Zapachy mnie atakuja, nudnosci juz dobijaja i smaki na "nic" jak ktoras wczesniej pisala

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    A ja dziś. Chciałam.iść na sklep.rano a tu z nikad wymioty ...potem.było mi lepiej już po wszystkim .szłam na sklep i biegunka znów dobrze że wc był he .

Poza tym czuje się ok na południe się poloze bo Zasne na stojąco he

Junior Member
    Nat-alia

O mnie
    Niestety, mam to samo. Jestem ciągle zmęczona, nie wymiotuje każdego dnia, ale całe dnie czuje mdłości.
    Mam smaki na tysiące rzeczy, ale później boli mnie żołądek, wiec jadę na jogurtach grzenkach i owocach ;(
    Mam nadzieje że później zrobi się troszeczkę lepiej, bo to ciągłe zmęcznie jest dobijające.

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Hej. nie wiem czy to mdłości czy moze zatrucie jakies czy jelitowka? Jest mi niedobrze, na myśl o jedzeniu wszystko podchodzi do gardła. Boli brzuch, jeździ mi w brzuchu i mam wrażenie ze chce mi się "dwójeczkę" jak sądzicie?

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Łooo, ale miałam nadrabiania kurcze, ja mimo że zaczęłam już 10 tydzień to objawów jak nie było tak nie ma, zadnych wymiotow, nudności, z jednej strony fajnie, ale z drugiej ciągle się boję, że coś nie tak

Ostatnio zakupiłam sobie taką fajną książeczkę:
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6458493039
    Jestem troszkę sentymentalna, więc dla mnie takie coś jest idealne, żeby o wszystkim pamiętać, a potem wspominać, mogę polecić

Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Ooo jaki super dziennik! Ja tez jestem mega senstymentalna wiec chyba sie w taki zaopatrze :-) dzieki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Nat-alia

O mnie
    Świetna sprawa ten dziennik

cajafuerte - nie martw się odpocznij, pij dużo wody i przejdzie- u mnie trwało to 3 dni

Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aga8411 Zobacz posta
    Witam mamusię...
    Ja po wizycie. Wszystko ok. Tosnie i serduszko bije az sie wzruszylam. Dostalam skierowanie na badania..
    Bastepna wizyta 30 wrzesnia
    Kkasia moj syn tez ma spodziectwo ale nic z tym nie robie bo rozwija sie prawidlowo...
    Prenatalne i pappa robi sie miedzy 11-13 tygodniem a prenatalne wykarza cos nie tak to amnipuncja
    Ja jestem przed 35 mam 32 w listopadzie wiec jak cos to odplatnie...
    Troche zmeczona a jutro jeszcze Lukasz na 11 idzie na urodziny do kolegi a maz do pracy rano wiec bedzie Gonitwa
    Milego weekendu Wam zycze
    U nas jest konieczności operacji. Dwóch albo trzech. W styczniu będziemy robić usg i się okaże dokładnie. Może po prostu u Was wygląda to inaczej?

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Dobry...
    Kkasia wada jest ale funkcjonuje z nia normalne wszystkie objawy ze tak powiem chopiece dzialaja rano wiec nie ie ma z niczym problemow ale zobaczymy co bedzie dalejja mam chyba z wyliczen usg 8t6d
    Nastepna wizyta i szereg badan ale nawet nie staram sie na nfz odpuszczam
    Chlopaki spia
    Rosol zrobilam wczoraj wiec polowa roboty za mna
    Popoludniu jakas bielizne jade kupic bo cos przyciasnawa
    Milego dzionka mamausie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów