Strona 799 z 1002
Pokaż wyniki od 7,981 do 7,990 z 10016

Kwietniówki 2017

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    kochane ja ostatnio wizyte mialam 28 lutego i mialam usg nastepna mam 30 marca i tez bedzie usg i skierowanie na badania i ok 10 kwietnia nastepna i tez niemialam robionego ani razu ktg. lekarz stwierdzil ze jesli dobrze sie czuje i dziecko rusza sie jakas okreslona ilosc razy to jest ok i nietrzeba robic. a tez chodze prywatnie.

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie wszystko się wyciszylo. Zaczęłam się szykować do szpitala i wszystko przeszło. Teraz od czasu do czasu brzuch się napina ale nie tak boleśnie. Oby noc była spokojna.
    Yza ale Ci zazdroszczę. Życzę powodzenia oby wszystko poszło szybko i bezproblemowo. Czekamy na wieści po CC

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Gdyby nie to, że sama jestem ciekawa, jak duża Jula rośnie i czy na pewno wszystko ok to u mnie zakończyłoby się na usg w 30tc. Teraz w sobotę byłam prywatnie bez zaleceń lekarza swojego.
    Moja gin specjalizuje się w trudnych ciążach, a że moja książkowa to i ona przez to ma chyba lżejsze podejście. I znowu gdyby nie fakt, że mam w pracy lux med opłacony i tam robię badania (czyli równolegle prowadzę ciążę) to też nie miałabym co miesiąc morfologii i moczu tylko raz na 2-3msc.

Jak o tym myślę to cieszę się, że chodzę do dwóch miejsc,choć wolałabym jedno z pełnym pakietem.

Co do ktg to gin mi powiedziała (i w lux med też), że robi się je dopiero od dnia terminu,chyba że wcześniej coś jest nie tak.
    Ja mam ostatnio wyższe ciśnienie i tylko dlatego dziś byłam na ktg.

Do kolejnej ciąży marzy mi się lekarz, który na każdej wizycie poza badaniem ginekologicznym zrobi też podgląd na usg. Do tego zleci co miesiąc badania i nie będzie to kosztować milionów monet

No ale nie ma teraz co snuć marzeń. Najpierw niech się moje największe marzenie szczęśliwie urodzi

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dzisiaj ja nie moge spac. Nie spie juz od 3. Juz nawet wszystkie szafki w kuchni wysprzatałam bo wiem ze juz jak wroce do domu to nie bede miec tyle czasu i siły pewnie na to wszystko.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Witam Was z nowiną
    Cc było na cito bo KTG nie podobało się mojemu gin. Więc po godz. 22 robiony miałam 4 zapis, który wyszedł jeszcze gorzej no i akcja na cito cięcia!
    O 23.30 ucałowałam główkę naszej Lucynki Mała urodziła się z wagą 2700g, 53 cm, 9 pkt. Śliczna i zdrowa dziewczynka

Tętno Lusi skakało strasznie bo pępowina zaczęła się zaciskać na szyi do rana nie wiadomo co by było. Tak się cieszę, że dyżur miał nasz prowadzący gin, a on z tych konkretnych osób i stanowczych! Do końca życia będę mu wdzięczna za uratowanie naszego dziecka! Nie da się tego uczucia opisać słowami

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza wyobrażam sobie co przeżywałaś ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.Wielkie Gratulacje.

Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Yza wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!
    wszystkiego dobrego dla Ciebie i coreczki, niech sie zdrowo chowa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Yza, gratulacje!!!
    No i jak dobrze się złożyło z tym lekarzem, zdrówka przede wszystkim! Jak się czujesz?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny
    Nawet dobrze się czuję, chyba mnie nerwy jeszcze trzymają bo średnio czuję ból, a nogami już ruszam, przekręcam się na bok, zginam więc znieczulenie już zeszło.
    Czekam teraz aż mi przywiozą Lucynkę!
    Dziewczyny, miejcie pod ręką pomadkę do ust, malutką wodę, chusteczki higieniczne. Ja nie lubię się wycierać nawilżanymi więc zwykłe zmoczyłam sobie w wodzie i umyłam sobie buzię i ręce. Później się posmarowałam kremem i trochę świeższa się czuję.
    I jeszcze bardzo przydał mi się mały płyn do płukania jamy ustnej. Do odświeżenia, wypluć można po prostu do jakiegoś pojemniczka i już człowiek lepiej się czuje.
    Jak jeszcze coś mi przyjdzie do głowy, to napiszę!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Iza gratulacje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów