Strona 798 z 1002
Pokaż wyniki od 7,971 do 7,980 z 10013

Kwietniówki 2017

No to piękne trio na środę się uzbierało! Trzymam kciuki

Ja druga polowe dnia jestem bez sił zupełnie... do tego mam totalny miesowstret.... nawet przez mysl mi przeszlo ze moze organizm zaczyna oczyszczanie sie bo w sumie mieso dlugo w ukl pokarmowym przebywa... ale to chyba tylko moje "pobozne zyczenia"

2. dzieckozakupy.pl
    Wow Yza! powodzenia!! Zdrowia dla Was!

Yza, r trzymamy wiec kciuki !!!! Będzie dobrze!

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    No nieźle Yza, a dopiero co miałaś wody na dobrym poziomie. Powodzenia jutro
    Swoją drogą - łożysko niewydolne ale miałaś sprawdzane. Ja ostatnio miałam sprawdzane w 32 tyg. na prenatalnym i skąd mam wiedzieć czy wszystko ok... ktg też prawie wszystkie macie a ja ani razu. Nie wiem czy to dobrze ale coś czuję, że jakieś badania mnie omijają. No chyba, że to norma jeśli nic się nie dzieje.

Magdzia a w którym szpitalu jesteś?

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza przesyłamy mnóstwo pozytywnej energii!

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Ojej, Yza, trzymamy kciuki!!! Daj znać jutro jak znajdziesz chwilę i dasz radę

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza w takim razie trzymamy kciuki jutro :***

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza trzymaj sie jutro.

Ja niestety w srode do szpitala i to juz ostatecznosc. lekarz chciał jutro ale go ubłagałam bo musze tu wszystko przygotowac. Dzieci robia pisanki do szkoly musimy skonczyc i palmy jeszcze ostatnie korekty zrobic zakupy i we srode rano sie stawie w szpitalu. Maja porobic badania i jak bedzie cos nie tak to z miejsca ciecie a jaknie to mam byc na obserwacji do wtorku i wtedy ciecie.mam miec konsultacje dermatologiczna.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej
    Yza Powodzenia! Juz jutro przywitasz swoje drugie szczescie

Domi Nie jestes sama ja od 30 tyg nic nie mialam ani usg ani KTG Ale dzidzia daje mi popalic wiec raczej jest ok
    Ja jutro mam wizyte a tak mi sie nie chce isc bo znajac zycie to bedzie tylko wazenie i mierzenie cisnienia :/
    Mam nadzieje ze to juz ostatnia wizyta bedzie

Dziewczyny co maja na koniec kwietnia terminy nie zalamujcie sie bo w na ostatnim forum mialam na pocztek mies termin a dziewczyny na pozniej szybciej urodzily ode mnie lub tak samo Ja mialam na 5 lipca a ur 8 Wiec roznie z tymi terminami

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    ja tez od 29 tyg.nie miałam USG a Ktg mialam jak byłam w szpitalu a tak to nie i chodze prywatnie do lekarza. Dlatego tez moj lekarz chce zebym juz w srode byla w szpitalu i zeby mi zrobili Ktg.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów