Strona 796 z 1005
Pokaż wyniki od 7,951 do 7,960 z 10047

Kwietniówki 2017

Yza to fajnie że znasz już datę CC.
    A ja nie wiem czy zaraz nie pojadę na IP od 11 bolał mnie brzuch przeszło ok 13 i teraz bolą plecy i mam skurcze ale bardzo nie regularne bo raz co 10 min a raz co 5. Wzięłam nospe, magnez i czekam. Moja ginekolog dzisiaj przyjmuje ale nie da rady zrobić KTG więc zostaje szpital.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, super, ze już wiesz!! Za dwa dni rodzina w komplecie .
    Ula może Cię teraz odwiedzać w szpitalu? Będziesz miała szanse powiedzieć jej osobiście?

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina, moja ginka mówiła ze jak coś niepokoi tojechac na IP. Zwlaszcza, ze masz jeszcże chwile do terminu.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, Cattie super że już za dwa dni będziecie miały dzieciaczki ja już się nie mogę doczekać a termin dopiero na 22.04 (a z usg to nawet 26.04 wyszedł więc miesiąc czekania).
    awrell ja robię w diagnostyce badania, w internecie mam już w dzień pobrania około południa a do odbioru to popołudniu, najpóźniej na następny dzień rano.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza to już tylko chwilka. Super!
    Będzie dobrze! Razem z Julą trzymamy za Was kciuki

My po ktg. Zapisane na 12, weszłam o 14 :/
    Nic niepokojącego nie widać, następne za tydzień.

Wczoraj w tym stresie negowałam poród, dziś czuję się lepiej i mogłabym rodzić. Sama za sobą nie nadążam

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    No to mamy już trójkę środowych dzieciaczków

ja już dopakowana całkiem do szpitala, to się dzieje naprawdę!

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    awrell, ja robię w diagnostyce badania. Wyniki ze zwykłej morfologi zazwyczaj są po 2-3 godzinach od pobrania materiału. Ja po wyniki nie jeżdżę, drukuję je sama w domu. Wyniki możesz sprawdzić na podstawie nr. zlecenia lub logując się jako stały klient.

Yza, ale wykrakałam Ci te 2 dni. Bądź dzielna
    Cattie Ty również

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ala, która mama jest trzecia na środę? Chyba się już pogubiłam

yza super!

Trzymam kciuki zarówno za Yze, Cattie oraz Wasze Maluchy

Palina co 10 min to dość regularnie! może naprawdę podjedź na ip?

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Hej ale się rozpisałyście ale nie ma sie co dziwić skoro jeszcze wszystkie w dwupaku i maja więcej czasu.
    Co do majtek akuku to porażka tez mi sie na dzien dobry rozerwały tylko szkoda ze w szpitalu po porodzied ale za to miałam jedne opakowanie siateczkowych z przed 2 lat i te dobrze leża i się sprawdzają.
    Fotel do karmienia to był cel do kupienia na ostatni miesiąc ciązy niestety poród nas zaskoczył i nic nie wybrałam Jak coś fajnego znajdziecie podziedlcie się.

My mieliśmy już dziś wychodzić nawet wypis był ale przez nie słuchanie mnie przez położne i trochę ich olewactwo mnie w weekend (bo głupia mamusia panikuje i płacze wrrr) to dziś młody na 48 godz. wrócił na naświetlanie. Ech wiele by pisać co ja tu przeszłam a strach nie opuszcza bo dopiero po wyjściu ze szpitala zacznie się jezdzenie pon lekarzach. i sprawdzanie czy wszystko ok i czy młody dobrze się rozwija.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów