Strona 793 z 1002
Pokaż wyniki od 7,921 do 7,930 z 10013

Kwietniówki 2017

Witajcie...

Wczoraj miałam jakiś parszywy dzień... emocje zaczęły brać górę. Aż Córa wyczuwała ;/
    Spakowałam torbę...chociaż nerwów mnie to kosztowało... szczególnie ubranka dla dzieci... rozmiar rozmiarowy nierówny, niby miałam poskładane rozmiarami, ale w sumie nic to nie dało... Spakowałam się ostatecznie w walizkę, w której zmieściła się tez oddzielna, mała torba dla dziecka...
    W nocy chyba się coś Małej udzieliło mocno, bo się zbudziła koło 4... i jak nigdy przyszła do nas do łóżka... nie mogła usnąć. Jeszcze śpi... Jak te dzieci wyczuwają...

Yza, czekamy na wieści ...trzymaj się!

Pozdrawiam Was!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    witajcie, a ja dzis mialam noc nie przespana, budzilam sie co chwila krecilam wiercilam z boku na bok i miejsca sobie znakesc nie moglam tu ciagnie tam kluje.

Yza, powodzenia!
    CattiBrie, za ciebie rowniez trzymam kciuki!
    wczoraj jeszcze bylam na zakupach dla malej bo zdalam sobie sprawe ze w sumie niemam dla niej mniejszych rzeczy i chociaz do szpitala kilka dokupilam.
    zaraz wstawiam pranie. pogoda taka sobie, slonko wychodzi i zaraz sie chowa, moze padac nie bedzie.

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    ojejku, biedne Wy z tymi Waszymi nockami

ja na szczęście od 23 do 6 spalam, przerwa na siku i teraz wstałam, to znaczy próbuję wstać z łóżka ale muszę, ostatnie badanie trzeba jechać zrobić, a do 10 tylko robią. I jeszcze ostatnie zakupy przed szpitalem...

jakoś tak wstałam i mi smutno, ostatni dzień "samotności", a K w trasie, nawet nie wiem czy się przed szpitalem zobaczymy, bo wraca jutro rano, ale nie wiadomo o której, a ja do 10 muszę być w szpitalu...

przynajmniej pogoda ładna

Wczoraj tez byłam bliska jechać do sklepu kupować na 56... ale na szczęście mąż był rozsądniejszy. Wzięłam to co miałam małego, a jak trzeba to się dokupi... racjonalnie.
    Ale mi wczoraj było daleko od racjonalności...
    Nie mam uszykowanych ubrań do wyjścia, ale to już sobie mąż poradzi, wiec co gdzie jest... szału pogodowego nie widać póki co...u nas jest dość chłodno.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Dziewczyny będzie dobrze!
    Wyobrażam sobie, że taka świadomość, że już idziecie do szpitala i wyjdziecie z dzieckiem jest obciążająca.
    Ale wszystko się uda - jestem pewna.

U mnie słonko.
    Rano zdjęłam pościel - pralka chodzi a kołdry sie wietrzą.
    w nocy toaleta co godzinę ( z zegarkiem w ręku).
    Mój m. ma dziś "syndrom wicia gniazda" - przyczepia obrazki i porządkuje rzeczy, o które prosiłam od miesiąca.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i konsultacje.
    Ja też po południu mam lekarza.

Miłego poniedziałku!

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Moje nocki ostatnio też są kiepskie, wiercę się, biodra bolą, a i siku wstaję co godzinę, czasem co dwie

Ja pewnie bym przeżywała to,że idę do szpitala i wyjdę z dzieciątkiem, ale to tak pozytywnie także dziewczyny niedługo odwiedzi Was pełnia szczęścia! a my jeszcze cierpliwie poczekamy na swoją kolej..

miłego dzionka!

Ale wam zazdroszczę że wy już wiecie czy będziecie rodzic SN czy CC. Ja mam w czwartek wizytę i wtedy zobaczymy czy mała się obrocila czy nie. Już sama nie wiem jak ja czuję gdzie ma nogi a gdzie głowę bo ostatnio jej ruchy są delikatne.
    Pociesze was mój mąż totalnie żyje na luzie. Prosiłam go żeby podwyższył łóżeczko oczywiście ms czas na to. Wózek też jeszcze nie ogarnięty a obiecał że przyniesie go do domu i sprawdzi wszystko. Czy coś przez 2lata leżenia się nie stało.
    U mnie do terminu jeszcze równe 30 dni chyba zwariuje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    My dzisiaj będziemy kończyć sprzątanie... żeby jutro już móc spędzić dzień ze Starszą... oby troszkę chociaż pogoda dopisała.
    Na środę już opieka załatwiona i dwa dania dla Młodej też więc nawet nam gotowanie jutro odpada...
    Dzisiaj obiad mam, bo mąż wczoraj zrobił...tylko ziemniaczki upieczemy do drugiego...

Czekam aż się Królewna obudzi, ale niech śpi... bo będzie maruda straszna pod wieczór
    Idę po kawę...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam
    no niestety moje choróbsko zakończyło się antybiotykiem... wczoraj pojechałam na dyżur bo myślałam że mnie kaszel zamęczy a do tego gardło boli że śliny przełknąć nie mogę i jeszcze ucho...

Trafiłam na fajnego pana dr.... tak mi współczuł że na końcówce taka historia.... a jeszcze jak mu powiedziałam że uczulenie na amoxycylinę to już całkiem rozłożył ręcę bo to najczęściej przepisywany antybiotyk dla kobiet w ciąży... ale zapisał zinnat

Pat
    i na suchy kaszel pozwolił mi ten pan dr brać supremin 3 x 10ml. Bo w 2 i 3 trymestrze można go stosować...

Frezyjka
    a próbowałaś na to uczulenie wapno takie musujące z polfy... Bo mi mój gin kazał pić jak też 3 mc temu miałam podobne uczulenie na brzuchu... i mi po 3 dniach przeszło... wtedy uczuliła mnie sałata którą zawsze jadłam...
    Ostatnio edytowane przez MegW ; 27-03-17 o 09:26

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Palina ma jeszcze czas aby się obrócić... nasza królewna była ułożona główką w dół a ostatnio znów się obróciła pośladkowo i czuję że tak na razie została bo ją czuję po bokach a jak była głową w dół to tak delikatnie i tak bardziej się ropierała...

Yza, Cattie trzymam kciuki... To już tuż, tuż... a co do naszych większych pociech to niestety przeżywają te nasze ciąże tak jak my albo jeszcze bardziej. Mój synek wczoraj chciał ze mną spać... wtulił się we mnie rękę na brzuch i mówi że on chce z nami spać, do mnie się przytulać a niunię czuć jak w brzuszku szaleje... Ale przez mój kaszel musiałam go na jego łóżko zaprowadzic bo biedak by się nie wyspał...

A i dziś od tego kaszlu ledwo chodzę tak mnie mała naciska tam na dole i gdzieś te swoje łapcie wciska że za chwilę mam wrażenie że urodzę...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów