Strona 792 z 1006
Pokaż wyniki od 7,911 do 7,920 z 10052

Kwietniówki 2017

yza powodzenia!!

Mój mąż przy śniadaniu dziś zamyślił się filozoficznie i odrzekł: No to chyba niedługo nas nowy etap w życiu czeka.

Spojrzałam uniosłam brew i wybuchnęłam bezlitosnym rechotem do którego Małżonek się dołączył. Szybko się zorientował - nie ma co :P i jeszcze to "chyba" :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ala, dokupiłam ostatnio Canpola jednorazowe majtasy, ale nie otwierałam. A inne mam jakiejś zwykłej firmy, nie pamiętam, w opakowaniu jak z PRL, takim przezroczystym z nadrukowanymi literami

Co do Twoich myśli, że idziesz w ciąży, a wychodzisz z Dzidziusiem, to właśnie dziś tak tłumaczyłam Uli by łatwiej zniosła rozłąkę (dziś od rana strasznie to przeżywała ). I przy okazji my sobie to uświadomiliśmy - że lada dzień będziemy wszyscy razem, już nie w ciąży, tylko z prawdziwym Dzidziusiem na rękach!!! J tak się jakoś spiął tą informacją, jakby go to zaskoczyło, że ciąża kończyła się porodem , a do mnie też dotarło, że już finiszujemy i Lucynka, tak wyczekana, wystarana przez lata, będzie z nami już za dni parę!
    Chyba to normalne, chyba

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    yza powodzenia!!

Mój mąż przy śniadaniu dziś zamyślił się filozoficznie i odrzekł: No to chyba niedługo nas nowy etap w życiu czeka.

Spojrzałam uniosłam brew i wybuchnęłam bezlitosnym rechotem do którego Małżonek się dołączył. Szybko się zorientował - nie ma co :P i jeszcze to "chyba" :P
    Dobry jest małż hehe ale fajnie, że zdaje sobie sprawę, że zmiany będą. Brawo dla niego !

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Macierzanka dobrze, że zdał sobie z tego sprawę jeszcze przed porodem.

To mój mąż z kolei wciąż beztroski. Nic go nie stresuje, nie martwi.
    Moja mama dziś mówi, że jakąś położną nam załatwi, która przyjdzie i pokaże jak wykąpać itp., a on na to "A po co? Ja sam wykąpię".
    Zero stresu, ZERO. Zazdroszczę mu.
    Może ma tak, bo nie on 9 msc nosił i drżał, by nic nie zaszkodzić swoim postępowaniem.
    Ogólnie zawsze jest wyluzowany, ale myślałam, że dziecko, świadomość zmian, odpowiedzialności za nowe życie trochę go "złapie", a tu zonk

Wiecie doświadczenia z małymi dziecmi to Małż ma więcej niż ja jak miał naście lat to urodził się jego brat którym często się opiekował ja w życiu pieluchy nie zmieniałam a on owszem w przygotowaniach wyprawkowych też brał czynny udział po prostu dziś go "naszło filozoficznie"

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza trzymaj się ciepło! zobacz jak wszystkie Cię dopingujemy

Cattie Ty oczywiście też, bo to już na dniach??
    Ostatnio edytowane przez awrell ; 26-03-17 o 21:57

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ta wysypka to jest trochę na nogach więcej na brzuchu a najwięcej na rękach.i to jest tak punktowo w kilku miejsca h. Swędzi strasznie pokazywałam ostatnio pani doktor jak bylam z synem u lekarza to mówiła żeby smarować hydrocortisonem ale to nie pomaga.Dobrze że jutro wizyta u giną może cos przepisze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Co za noc... mam taką zgagę, że nic nie pomaga. Tylko się wiercę na łóżku, zajadam Rennie i popijam mlekiem.
    Mąż przeze mnie też spać nie może bo się tak kręcę, a on biedny myśli, że to już się zaczyna.

Może faktycznie niech to się już zacznie bo zwariować można

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Hej. Też spać nie mogę. Niby już 6, ale nie śpię od po 4 :/ co zamknę oczhr, tysiąc myśli, oczywiście związanych z porodem! Dobrze, że chociaż 4 godziny pospałam, zawsze coś...

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry,

ja dziś wyjątkowo dobrze spałam, ani razu na siku w nocy (aż dziwne), 6h przespanych bez przerwy.
    Co do facebooka, przekonałyście mnie aby zostać tu na forum z grupą. Jeśli jest opcja grupy zamkniętej to super, będziemy mogły wrzucać zdjęcia maluszków bo teraz jak każdy może czytać to nie chciałabym w cały świat wrzucać córeczki :P

W tamtym tygodniu 3 dni zabierałam się za pakowanie torby, nie udało się, ale rzeczy przygotowane w pokoju córeczki na półce a torba leży i czeka. Dzisiaj musi się udać, przynajmniej w większości :P
    Nie wiem jeszcze jak się za to zabiorę bo kłuje mnie mocno w dole, nie wiem czy to szyjka czy co,szczególnie jak malutka się rusza. Też macie takie kłucie jakby igłą? Że aż podrywa do góry.

P.S. po zmianie czasu do każdego postu trzeba 2 godziny dodać, jest 7:30 a o 5:30 to ja jeszcze spałam :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów