Strona 790 z 1002
Pokaż wyniki od 7,891 do 7,900 z 10019

Kwietniówki 2017

Tutaj można grupę zamkniętą otworzyć... ja fb mam, ale tam też się nie uzewnętrzniam, o zdjęciach nie wspomnę więc mnie to i tak nie urządza
    Gdyby grupa była tu to każda logująca się na to forum, niezależnie czy ma fb czy nie może dołączyć ...

Wy o słońcu piszecie, a u nas... rano sypał śnieg przez chwilę ;/ no pogoda na weekend BEZNADZIEJNA... liczyliśmy na spacery, a tu nic z trego, bo zwyczajnie jest zimno i nieprzyjemnie, a że my podziębieni jeszcze ciut więc nie ryzykujemy,... szkoda, bo to ostatnie dni w takim składzie... może chociaż we wtorek cos się uda, mąż ma już wolne... Mała tez w domu... no ale znając nasze szczęście będzie lało pewnie :/

2. dzieckozakupy.pl
    Mamusie na sklepie alles- bielizna do karmienia:

https://sklep.alles.pl/wyniki-wyszukiwania,1.html#

Rabat 40% dziś po wpisaniu kuponu: ALLESQ

Ja kupiłam dwa biustonosze i rabatu ponad 80 zł

Miłej niedzieli

Promocja super w Alles, staniki mają ekstra...ale bez mierzenia nie zaryzykuję. W sklepie mierzyłam kilka, bo niby rozmiary te same, ale każdy inaczej leżał...

Ja mam sprawdzony model z poprzedniego karmienia i dokupiłam dwa kolory: czarny i ciałowy i jestem szczęśliwa nie ma to jak sobie sprawić radość teraz drzemka

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Przetrwałyśmy zjazd w dwupaku!
    na szczęście już w domu, można odpocząć, bo wykończona jestem... jutro pozałatwiać ostatnie pierdoły, ciuszki przygotować na wyjście, bo K kompletnie nie ogarnia tematu i we wtorek rano już do szpitala.
    Gdzie się podziało te 9 miesięcy ja się pytam?!

myślę, że lepiej zostać tutaj, tak jak mówicie, nie każda ma fb, a tutaj również można stworzyć grupę

Magdzia, jak u Was?

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Jestem w trakcie przyrządzania kolacji. Wypadło na kurczaka, chociaż nie lubię przyrządzać- bo na nim tyle bakterii i zawsze schodi mi się z czyszczeniem wszystkiego i przed i w trakcie i po i boję się, że będzie niedopieczony więc zwykle jest za suchy, ale samo mięso jest zdrowe.
    My po spacerze, a nasz księciunio nie chce dziś zasnać więc zaczyna być marudny Udało się trochę porządków zrobić i posprzątać i na razie czuję się ok. czoraj niestety coś przy sprzątaniu podłogi sobie naciągnęłam i az się przestraszyłam, bo brzuch po lewej stronie b. mnie bolał, ale położyłam się na prawym boku i dziś rano było już ok.

Jutro zapewne ostatni tydzień w pracy, ale może się okazać że może jednak 2 zobaczymy. A dziewczyny już się zaczynają rozpakowywac fajnie. Mam nadzieję, że wszystkie porody będą bez komplikacji. Trzymam kciuki- gdyby nie udało mi się odezwac w najbliższych dniach - POWODZENIA!
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Pięknie u mnie słoneczko świecie od ranaenergia mnie nie opuszcza
    Co prawda na noc szczególnie nad ranem skurcze i potworny ból bioder w dzień na szczęście spokój. Ogólnie troszkę się dziś lenię, mąż w pracy, zrobiłam obiadek i nowe hybrydki

Jak uciekniecie na fb to ja nie dołączę nie mój klimat Fajnie by było jednak zostać TU lub ewentualnie stworzyć tą zamkniętą grupę. A prawda taka, że jak będziemy mieć maleństwa przy sobie to trochę mniej czasu będzie na wszystko

Ala podziwiam, że się zdecydowałaś jechać na ten zjazd dosłownie na kilka dni przed rozwiązaniem, ja bym chyba nie potrafiła zaryzykować. Hihihi dobrze, że nie było niespodzianek i wróciłaś w dwupaku

Wczoraj wykorzystałam z m pogodę i byliśmy w parku. W końcu zrobił mi sesję z brzuszkiem bo już się bałam, że się nie uda. Dużo pospacerowaliśmy i nawet na stragany z okazji wiosny go wyciągłam. Zakupiliśmy trochę serków, chlebek i jakiś tatarskich wypieków. Po południu jeszcze za to siałam marchewki i pietruszkę do skrzyni, wieczorem padłam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Ja tez jestem za tym zeby zostac tu a nie na fb. Mozna zawsze tu stworzyc juz z tej grupy grupe zamknieta zeby nikt z obcych nas nie podczytywał bo jak narazie jest to grupa otwarta i kazdy kto chce to czyta..

U nas tez ladna pogoda nawet spacerek dzis zaliczony. Teraz odpoczywam.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Ja tez jestem za tym zeby zostac tu a nie na fb. Mozna zawsze tu stworzyc juz z tej grupy grupe zamknieta zeby nikt z obcych nas nie podczytywał bo jak narazie jest to grupa otwarta i kazdy kto chce to czyta..

U nas tez ladna pogoda nawet spacerek dzis zaliczony. Teraz odpoczywam.

Też jestem za stworzeniem grupy zamkniętej tutaj same swoje! A zdjęcia też można dodawać

No mi chodzi właśnie o to, że teraz czyta nas cały świat ja na koncie fb nie mam nawet swojego zdjęcia i z racji nawet sytuacji zawodowej nie wypadało mi się z czymkolwiek pokazywać a poza tym nie mam potrzeby pokazywać się właśnie wśród tysiąca osób zaproponowałam fb, bo nie znam możliwości tego forum nie udzielam się w internecie - aż do tego momentu. Widzę, że każda aktywnie dzisiaj - my wszyscy chorzy !!! noc nieprzespana i wszystko do bani....a taka piękna pogoda dzisiaj.

Nie wiem jak Wam ale mi czas stoi w miejscu - te dni się ciągną w nieskończoność i tylko człowiek słucha tego ciała czy oby wszystko jest ok.

Ale też są motywatory - jutro wielki dzień Yzy i Lucynka przywita świat

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów