Strona 79 z 327
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam mamusię...
    Ja po wizycie. Wszystko ok. Tosnie i serduszko bije az sie wzruszylam. Dostalam skierowanie na badania..
    Bastepna wizyta 30 wrzesnia
    Kkasia moj syn tez ma spodziectwo ale nic z tym nie robie bo rozwija sie prawidlowo...
    Prenatalne i pappa robi sie miedzy 11-13 tygodniem a prenatalne wykarza cos nie tak to amnipuncja
    Ja jestem przed 35 mam 32 w listopadzie wiec jak cos to odplatnie...
    Troche zmeczona a jutro jeszcze Lukasz na 11 idzie na urodziny do kolegi a maz do pracy rano wiec bedzie Gonitwa
    Milego weekendu Wam zycze

2. dzieckozakupy.pl
    alex, to wszystkiego naj na nowej drodze życia... będziemy świętować w podobnym czasie rocznice - ja dwa dni później i trochę dłuższy staż

palina, chyba zawsze najlepiej jak się jest na swoim... tylko z własną rodziną. Ale z drugiej strony ja mogę pozazdrościć domu i pewnie podwórka... To nasze wielkie marzenie ...dom...
    Przykro mi z powodu śmierci brata, na pewno dla Was wszystkich to trudny temat.. ale tak jak Okrąglinka napisała - wujek na pewno cieszyłby się, że jego pokój nie zamienił się w muzeum, ale jest dla kogoś źródłem radości... Rodzice też z czasem muszą to zrozumieć...
    Oby się udało...

kakasia,ale za to masz przed sobą szał zakupowy, no nie powiesz, że to nie jest miłe ... dla portfela może mniej, ale co tam

Nie pisałam chyba...ale mam fisia na punkcie książek, obecnie dla dzieci... moja Córka nawet już z biblioteki korzysta (i na szczęście, bo bym z torbami poszła... hehe) ... czytamy baaaaaaardzo dużo.
    A że ona zaczyna się domagać liter i nauki czytania (bo ona chce sama już!)... to wrócił temat elementarzy...i przypomniałam sobie z wielkim sentymentem książeczkę ... Litery. Nauka czytania Przyłubskich... pamiętacie to? Jak ja żałuję, że moja gdzieś w rodzinę poszła!!! A na allegro przeżyłam szok, jak cenę zobaczyłam...a w ciąży się stresować nie można... ehh...ale zdobędę ją jakoś

Junior Member
    Nat-alia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-02 zobacz kalendarz
    Witajcie !
    Z całą przyjemnością, dołączam do kwietniowych mam

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Natalia witaj Napisz cos o sobie

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Witam Was serdecznie Dziewczyny. musiałam trochę Was nadrobić, w nocy jak nie mogłam zasnąć...

Cały tydzień piorę ciuszki dla mojego synka na jesień, zimę i wiosnę, wszystko prawie popakowane w worki próżniowe, dzisiaj powinnam skończyć, będzie później lżej.

Pisałyście w większości , że liczycie na chłopca, ja bym chciała dziewczynkę tym razem - u nas w rodzinie po obu stronach same chłopaki- ale widzę plusy z każdej płci.
    Jak dziewczynka to ciuszki trzeba będzie kompletować....dla chłopca mam kartony
    Przy synku robiliśmy generalny remont, pamiętam ile było stresów, ale też uciechy, jeździliśmy na targi dziecięce itp., szkoła rodzenia, więcej czasu było,
    To naprawdę wspaniałe chwile
    Wiem, że ciąża jest stwierdzona, ale jakoś chce poczekać na to wyraźne serduszko (8 września mam wizytę) i po prenatalnych dopiero odetchnę. U mojego synka stwierdzili wadę więc boję się . Chociaż urodził sie całkowicie zdrowy to po diagnozie nie było mi wesoło.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    A My dziś w domku same...
    Darecki poleciał do pracy

Jeszcze chwilkę poleżemy - dziś śniadanko w łóżku
    Zbierzemy się z Naszą Bajeczka (roczna Sunia) na spacer
    I do sprzątania zostało Nam tylko pranie - mam zamiar zmienić pościel

Miłej Soboty
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Witam nowe mamusie napiszcie coś o sobie
    Czy was też tak brzuch ciągnie rano? jak wstane to chodzę zgarbiona w pół bo tak ciągnie.
    eMilki też mam wizytę serduszkową 08.09 już nie mogę się doczekać.
    Zaraz odwożę moja Julkę do drugiej babci i cioci uwielbia tam jezdzić więc spędzi tam cały dzień bo moi rodzice idą na wesele więc mama bedzie miała czas żeby spokojnie się naszykować i w ogóle. A ja idę do pracy pewnie znowu nachodzę się masakrycznie ale cóż taką mam pracę, mamy firmę która zajmuję się sprzedażą węgla i pracuję przy obsłudze klienta także chodzenia mam sporo.
    Miłego dnia dziewczyny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie
    Aga, to super że z maluszkiem wszystko ok.
    U nas spokojna sobota. Mąż pojechał pomóc koledze, a synek ogląda bajki, które ja oglądałam jak miałam tyle samo lat co on teraz i jest zachwycony
    Miłego popołudnia

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie obecne i te czekajace na malenstwo z mila checia dolaczam do Was! Jestem w ok. 7 tc

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marteczkaa Zobacz posta
    Witam wszystkie mamusie obecne i te czekajace na malenstwo z mila checia dolaczam do Was! Jestem w ok. 7 tc
    Witamy i zapraszamy

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów